>> Dnes doprava ZDARMA na vše a sleva 15 % na celou SMART kategorii!  << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Vůně a kresba dřeva pro vaše nezapomenutelné okamžiky

Poctivá řemeslná práce talentovaného českého výrobce a výběr nejlepších kusů dřevin z darů naší země, ekologický a udržitelný výrobek s prakticky neomezenou životností při správném zacházení a údržbě: tak lze nejlépe vystihnout obecnou charakteristiku honosných a zároveň minimalistických dřevěných vibrátorů značky Woodoo Touch.

Magický les, krásná kresba dřeva, moudrost našich předků a tajemství letokruhů uhranou všechny vaše smysly! Pronikněte do hlubokých hvozdů fantazie a rozechvějte nejen své čichové buňky.Představujeme vám šest jedinečných dřevěných vibrátorů, které vás propojí s přírodou.

VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH ELISA
Přirozeně světle hnědý vibrátor vyniká krásnou kresbou letokruhů, tvrdostí materiálu, vlnkovaným tělem a zaoblenou špičkou. Sensitivnější ženy ocení decentně slabší vibrace i přirozeně hřejivý dojem z interakce s netradičním, tělu přátelským přírodním materiálem. Dřevo z olše je téměř nezničitelné, a tak si můžete být jisté, že Vám tato úchvatná dřevěná milovnice vydrží při správné údržbě dlouhé roky. Důkazem je i fakt, že Benátky prý ještě dnes z části stojí jen díky starým olšovým pilířům.
Koupit
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH KARYA
Tři křivky rozšiřujícího se těla tajemně tmavě ořechové barvy vibrátoru, dokonale jemný povrch i decentně něžné vibrace vám zaručí přirozeně slastné okamžiky. Nádherná kresba dřeva a tvrdší hladký povrch uchvátí nejen vášnivé arboristky. V lidovém léčitelství se ořechy doporučovaly k mimo jiné k zvýšení plodnosti a také se věřilo, že darem věnovaný ořech splní vaše nejtajnější přání. Objevte v sobě bohyni a splňte si i vy vášnivé sny! Pánové, obdaruje-li svou milou půvabnou Karyou, i vaše společné fantazie se mohou stát skutečností. 
Koupit
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH JUPITER
O javorovém dřevě se říká, že vyzařuje příjemné teplo. Kontakt s tímto stromem údajně navrací životní sílu a zbavuje vás zahořklosti, tiší emoce, léčí nervozitu a nespavost a přináší celkové zklidnění. Ceněné jsou jeho rezonanční vlastnosti, a proto se z něj vyrábí i řada hudebních nástrojů. Zahrajte na všechny struny svého libida delším božským krasavcem částečně realistického a zároveň nevulgárně estetického tvaru. 
Koupit
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH MORANA
Vibrátory Woodoo Touch vynikají poctivou rukodělnou prací, Morana je prozatím jediným barvou namořeným vibrátorem této řady, což jí dodává kouzlo unikátu. Originální smrkový vibrátor zajímavého houbovitého tvaru vás uhrane nejen po stránce estetické. O smrku se říká, že disponuje ochrannou mocí a na některých místech byl vysazován pro obranu rodiny před veškerým zlem, nemocemi a nepřízní osudu. Naši předkové v něm spatřovali ztělesnění ženského prvku a byl proto stromem života a mateřství. Podle starých pověstí lidé věřili, že v jeho korunách sídlí dobří lesní duchové a skřítkové, a proto pod nimi pořádali magické obřady.
Koupit
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH SAKURA
Důvěřujte přírodě a probuďte v sobě přirozeně ženskou sílu s pomocí třešňové princezny! Sakura se pyšní rovným tvarem typicky světle červenohnědého dřeva se zúženým projmutím ve středové části. Hlava vibrátoru je u tohoto modelu lehce zašpičatělá, čímž se od ostatních typů naší kolekci liší. Květy třešně a sakury jsou spojovány se symbolikou radosti, ženské krásy, lásky a plodnosti, ale i pomíjivosti. 
Koupit
VIBRÁTOR
WOODOO TOUCH ARTHA
Tři vlny rozšiřujícího se těla a nadprůměrnější délka nádherné, přirozeně tvrdší světlé dřeviny i její prokreslení letokruhy vás uchvátí. Lehčí váha vibrátoru umožní komfortnější manipulaci při vaší ohnivé jízdě. Tento typ dřeva zajímavě přenáší rezonance, což je podpořeno i promyšleným tvarem pomůcky. Pojďte na to od lesa a pronikněte do magie letokruhů značky Woodoo Touch.
Koupit

Jaký je dřevěný vibrátor Woodoo Touch?

Přečíst recenzi zde