>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
ADVENTNÍ KALENDÁŘE v prodeji!
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

Včera jsem byla sexy pokojskou. Na víkend mám ale ďábelské úmysly
Proč je fajn stát se občas někým jiným aneb hrajeme role

Hraní rolí patří k životu. Někdo v tom vyniká a poznat jeho pravou tvář může být celoživotní mise, někdo je raději jen sám za sebe a změnám se přizpůsobuje velmi obtížně. Ale i on sní o tom být alespoň na chviličku někým úplně jiným. Jen si to zkusit. A tyto touhy se pak často prolínají se sexuálním životem. Pokud se nebojíte experimentovat a jste naprosto otevření, víte, že zahrát si na chvíli na „něco“ může být opravdu vítaným zpestřením. Fantazie dokáže divy, ale pokud ji pomůžete sexy kostýmkem zdravotní sestřičky nebo neodolatelné pokojské, bude to zážitek, na který budete oba vzpomínat.

Pokud se ale zeptáte mužů, co je vzrušuje nejvíce a co by chtěli někdy zažít, není to jen odvážné prádlo na partnerce, ale je to hlavně změna přístupu a převzetí iniciativy, což vám potvrdí i domina Lady Viktorie, ke které si muži chodí nejčastěji právě užít tento pocit podřízenosti. Abychom to vysvětlili, ve většině případech sex a vše kolem něj častěji iniciuje muž.

Pokud je to dominantnější jedinec, který tak musí vystupovat v práci, vůči svým podřízeným, na veřejnosti, mezi přáteli a poté ještě i doma, je to právě pocit podřízenosti, který jej vzrušuje. Nechat také jednou iniciativu na někom jiném, být poslušný a splnit vše, co se po něm žádá. Málokterý muž se s tímto ale svěří doma a tyto zážitky pak raději hledá jinde. Co si to ale vyzkoušet i doma? Moc toho nebudete potřebovat- jen odvahu říci, co byste si přáli a na druhé straně odvahu to splnit. Třeba vám v tom pomohou právě kostýmy, sexy oblečky či další doplňky a erotické boxy, ve kterých najdete vše potřebné pro objevování nových možností a zážitků.

Některé kostýmy jsou tak sexy, že by byla škoda nechat je ležet ve skříni. Užijte si párty nebo Haloween opravdu stylově. Jako Femme Fatale nebo třeba sexy policistka. Je zcela lhostejné, že jste v občanském životě příkladným Mirkem Dušínem. Nepokoušejte se partnerku v kostýmu nekompromisně přísné policistky příliš provokovat nebo Vám sebere všechny body i průkazku do Skauta. Něžná sestřička zase bude s andělskou láskou pečovat o každý milimetr Vašeho nažhaveného těla a naordinuje Vám tu nejsmyslnější medicínu.

KOSTÝM LEG AVENUE CLASSIC FRENCH MAID
Trojdílný sexy kostým pokojské od značky Leg Avenue se skládá z šatů imitujících uniformu služebné s bohatou sukní, obojku s medailonkem a volánkové čelenky.
Prohlédnout
KOSTÝM LEG AVENUE DEVILISH DARLING ČERVENÝ
Trojdílný sexy kostým ďáblíka od značky Leg Avenue se skládá z přiléhavého body s velkým stojatým límcem, odepínacího ocasu a čelenky s rohy.
Prohlédnout
KOSTÝM COTTELLI COSTUME SCHOOL GIRL COSTUME
Kostým sexy školačky Cottelli COSTUME School Girl Costume. Perfektní pro karnevaly a zábavné erotické hrátky v ložnici. Dvoudílný set obsahuje top a sukni.
Prohlédnout
KOSTÝM LEG AVENUE KITTY
Čtyřdílný kostým sexy kočičky od značky Leg Avenue se skládá z přiléhavé kombinézy na zip, opasku, masky na oči a čelenky s drátěnými oušky..
Prohlédnout
Celá nabídka kostýmů

Proč je hraní rolí fajn?

  • Kostým vám pomůže získat sebevědomí a odbourat zábrany- stanete se na chvíli někým jiným, pokud se do své role ponoříte
  • Pokud jste nic podobného zatím nezkusili, zaručeně překvapíte, a to příjemně
  • Rozvíříte váš stereotypní sexuální život a možná objevíte zcela novou dimenzi vzájemně dosud skrytých fantazií
  • Role play může být klíčem k 13. komnatě vašich tužeb, odlehčená atmosféra přispěje k otevřenější komunikaci
  • Užijete si jistě mnoha zábavných momentů a poškádlíte svou bránici – smích léčí!