Partner of Notino

Neuvěřitelné letní akce se značkou LELO jsou tady!

S oblíbenou švédskou značkou LELO jsme připravili hned několik neodolatelných akcí, které vám jistě zpříjemní léto. Ať už si vyberete některý z designerských kousků pod značkou LELO, nebo vás oslní jejich nová odnož pro mladé PicoBong, rozhodně se můžete těšit na DÁRKY a SLEVY.  
DÁREK ke všem erotickým pomůckám LELO 
K nákupu jakékoliv erotické pomůcky značky LELO nyní dostaneš dárek - krabičku tří luxusních kondomů LELO HEX v hodnotě 205,- Kč. Tyto revoluční kondomy jsou vyrobeny z 350 plošek ultra tenkého šestihranného latexu. Díky tomu je daleko pevnější než obyčejné prezervativy i když jeho tloušťka dosahuje pouhých 0,045 mm. Díky této technologii nabízí kondomy LELO HEX přirozenější pocit a možnost lépe přenášet lidské teplo mezi partnery a nyní je můžete vyzkoušet i vy! 
TIP
Vibrátor, masturbátor, stimulátor nebo kuličky nyní s dárkem
Ať už si vyberete z nabídky erotických pomůcek od LELO cokoliv, můžetet se těšit na exkluzivní jízdu s přiloženými kondomy LELO HEX! 

Stimulátor LELO SONA + svíčka a balení v Passion Boxu ZDARMA
Exkluzivní dárkové balení ukrývající dokonalou romantiku a neuvěřitelnou rozkoš. To je nový Flagranti Passion Box LELO. Vedle stimulátoru klitorisu LELO Sona v černé barvě v dárkovém balení najdete svíčku LELO Bordeaux & Chocolat s vůní červeného hroznového vína a čokolády. A TO VŠE ZA CENU SAMOTNÉHO STIMULÁTORU LELO SONA! Akční cena je 1.338,- Kč

NOVINKY od PicoBong  + trendy taška ZDARMA
Ke všem erotickým pomůckám značky PicoBong nyní dostanete trendy tašku přes rameno jako dárek. Akce se nevztahuje na nákup svíček z kolekce PicoBong. Užijte si veselé a hravé léto právě teď. 
TIP
NOVINKA - značka PicoBong
Hledali jste něco veselého, zábavného a přitom vzrušujícího? Tak my to pro vás máme. Představujeme vám nováčka mezi našimi značkami, sesterskou značku od LELO-  PicoBong. Z jejich portfolia vám můžeme nabídnout vibrátory, anální kolíky, kroužek, ale i jedinečné dvojité vibrátory a dvojitá vibrační vajíčka, která vám rozhodně rozšíří obzory v tom, co se dá s těmito erotickými hračkami všechno podnikat. 
Výhodné maxi balení kondomů
LELO HEX original  
Chcete si váš intimní akt užít naplno, i když musíte mít prezervativ? LELO vyslyšel přání mužů i žen a stvořil revoluční kondomy LELO HEX ORIGINAL. V čem je tak výjimečný? Je vyroben z 350 plošek ultra tenkého šestihranného latexu. Díky tomu je daleko pevnější než obyčejné prezervativy i když jeho tloušťka dosahuje pouhých 0,045 mm. Pokud kondomy využíváte pravidelně, toto velké balení o 36 kusech by se vám mohlo hodit. A nyní navíc se slevou 20 %, tedy za 535,- Kč. Využijte naší akční ceny právě teď! 
LELO Sona Cruise za cenu klasické LELO Sona  
Abychom vysvětlili, v čem je rozdíl. LELO Sona byla první. Poté vývojáři přišli s technologií "cruise" o kterou Sonu vylepšili. A vy nyní můžete mít přesně tento vylepšený kousek LELO Sona Cruise za cenu toho klasického. A o co tedy jde - patentovaná technologie cruise funguje jako tempomat. Pokud je silně přitlačena hubička k tělu, automaticky se snižuje výkon stimulátoru. Díky funkci cruise se uvolní 20% energie a navýší tuto ztrátu, aby vaše prožitky nekončily předčasně. Můžete tedy přidávat na síle, aniž byste použili ovládání. A to už stojí za vyzkoušení. 
TIP
Stimulátor Sona Cruise vyzkoušela i naše Lucie Hříšná
Pokud stále nevíte, přečtěte si recenzi ;-)