Partner of Notino
Dárky, které vám nedají spátZlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Když se spojí dvě značky, které udávají trendy ... 

Erotika, sebeláska a uspokojení a stejně tak erotické pomůcky patří do našich životů. Stále je však kolem příliš mnoho tabu, které brání otevřeně si to přiznat. Co se ale stane, když se spojí inovátor v oblasti erotických pomůcek - švédská značka LELO, s nadčasovou módní ikonou DIESEL? Vznikne kolekce, které si všimne každý ;-) Každopádně je to velký průlom, který vysílá do světa zprávu - SEXUALITA JE SOUČÁSTÍ ŽIVOTA A NEMUSÍTE SE ZA NI STYDĚT.    
Limitovaná edice LELO x DIESEL

Toužíte po objevování sonických vln s legendární LELO SONA Cruise nebo si raději užijete hrátky společně s vibračním kroužkem LELO TOR 2? 

Stimulátor klitorisu LELO x DIESEL SONA Cruise červený
Výjimečná luxusní edice značky LELO a DIESEL. Vodotěsný silikonový stimulátor klitorisu nabízí 8 intenzit a 8 rytmů bezkontaktních pulzací díky sonickým vlnám.Navíc vám nabídne patentovanou technologii Cruise, která funguje jako tempomat. Pokud je silně přitlačena hubička k tělu, automaticky se snižuje výkon. Díky funkci Cruise se uvolní 20% energie a motor navýší tuto ztrátu, aby vaše prožitky nekončili předčasně.
Zobrazit
Kroužek na penis LELO x DIESEL TOR 2 červený
Výjimečná luxusní edice značky LELO a DIESEL. Kroužek na penis z hedvábného silikonu a hlubokými silnými vibracemi, které si užijí oba partneři. Jeho úkolem je lehce zaškrtit nahromaděnou krev a zabránit jejímu odchodu, což bude mít za následek zkvalitnění, prodloužení erekce a oddálení ejakulace, aby vaše vášeň nepohasla. K tomu se budou jeho smyslné vibrace přesouvat jak do penisu, tak přímo ke klitorisu, takže si vaši společnou rozkoš užijete oba naplno. 
Zobrazit


EXKLUZIVNĚ POUZE NA FLAGRANTI!

Ano, tuto limitovanou edici zatím najdete pouze u nás. A je to pouze pár kusů.
Co dál byste neměli od značky LELO přehlédnout? Celá kategorie