Partner of Notino
Valentýnské boxy-vše v jedné krabici
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

NATULI a FLAGRANTI představují novinku, která s sebou přináší svěží vánek NATULI ICEFALLNATULI – VAŠE TĚLO SI ZASLOUŽÍ TO NEJLEPŠÍ

Dovolujeme si vám představit ryze českou značku NATULI, která vám doslova zamotá hlavu tím nejpříjemnějším způsobem. Prémiová kvalita, vybrané ingredience a luxusní balení jsou žádoucí samozřejmostí.

NOVINKA

Vpusťte do své ložnice svěží vánek

Prémiový lubrikant na vodní bázi NATULI Icefall obsahuje to nejlepší z přírody: s intenzivním chladivým zážitkem můžete počítat díky mátovému extraktu a hydrolátu, islandské vodě, BIO aloe vera a extraktu z protěže alpské a zázvoru.

A zakoupíte jej exkluzivně pouze u nás na FLAGRANTI.

Vybrat si

Nenaleznete v něm nic víc, než ingredience BIO a organické kvality, které jsou v souladu s přírodou. Extrakt máty peprné má zklidňující a osvěžující účinky na pokožku a pomáhá s hojením. Podporuje prokrvení, snižuje napětí hladkého svalstva, vyvolává pocit chladu a lehce znecitlivuje. Také její inhalace pomáhá při zánětech dýchacích cest a bolestech hlavy a má pozitivní účinky na psychiku, protože pomáhá potlačit návaly úzkosti a působí proti depresi. Další složkou je Protěž alpská, což je vysokohorská rostlina s vysokým obsahem antioxidantů. Působí antibakteriálně a antisepticky, chrání pokožku před negativními vlivy a zpomaluje projevy stárnutí. Voda z islandských ledovců, která je přírodně filtrována pomocí lávových kamenů z nich přebírá neuvěřitelné množství prospěšných minerálů, které pomáhají vyrovnávat pH faktor a snižují hladinu melaninu v kožních buňkách.

Gel hedvábně jemné konzistence se perfektně vstřebává, dokonale hydratuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku. Jeho struktura je hladká a příjemná, nelepí, nežmolkuje a přináší neuvěřitelně dlouhotrvající kluznost, kterou využijete při zvlhčení vašich intimních partií.

Gel je postaven na vodní bázi. Vašemu tělu prospěje a pomůckám či prezervativům neuškodí.


Stále po ruce v jakémkoliv množstvíLUBRIKAČNÍ GEL NATULI PREMIUM ICEFALL 200 ML
Nejste si jistí? Začněte po troškáchLUBRIKAČNÍ GEL NATULI PREMIUM ICEFALL 50 ML
Přesvědčte se, že si ho zamilujete LUBRIKAČNÍ GEL NATULI PREMIUM ICEFALL 5 ML
Exkluzivní dárkové balení určeno ženám FLAGRANTI PASSION BOX WOMEN

Prémiové lubrikanty Natuli

Vyrobené v Čechách s láskou a vášní. V BIO kvalitě, vegan a v luxusním balení.


Produkty NATULI
Zavřít