📣📣 Vibrační kroužek Primeros v hodnotě 199 Kč jako DÁREK! Zjistěte více! 📣📣 
Partner of Notino
Buďte FUN s Fun factory
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Japonská značka Iroha vypráví poutavý příběh v každé pomůcce

Iroha je mladší sestrou legendární japonské značky Tenga, která se po celém světě proslavila inovativními masturbátory a stimulačními vajíčky promyšleně důvtipných textur mnoha typů. Uspokojit poptávku žen po erotických pomůckách, jejichž design nebude explicitní a vulgární, ať už máme na mysli jejich neutrální a nenápadný tvar nebo jemnou a decentní pastelovou barevnou paletu se Iroze bezesporu daří i za hranicemi Japonska, kde se v roce 2013 zrodila.

Atraktivní kouzlo tajemné japonské kultury a historie prostřednictvím podnětných příběhů přináší v každé své unikátní a výjimečné pomůcce. Hlavní inspirační zdroj si zakladatelé v Tokyu vzali především z říše exotické fauny a flory.


Název luxusní značky je odvozen od staršího systému řazení japonské slabičné abecedy a je spjat s myšlenkou sblížení žen s taji sebelásky, objevováním a poznáváním nejen tělesné rozkoše, ale i s přesahem do psychologické a emocionální roviny, s reflexí absolutního sebepřijetí.

Jako písmeno po písmenu by si ženy s hračkami od Irohy měly osvojovat techniky, způsoby a variace, jak se učit sebepotěšení. Neboť vnímání příjemných pocitů je spojeno se soustředěním se na své tělo, rozvíjením fantazie i s uměním uvolnit se a relaxovat. Motivace pojmenování některých vibrátorů k tomuto nepřímo vybízí, mnohé jsou pojmenovány například podle lahodných japonských čajů. Ovšem nutno zmínit, že tito pomocníci aktivují jiné smyslové receptory než chuťové pohárky. Propojení a příklon k trendům Sexual Wellness a self-care v posledních letech zaznamenáme u mnoha slavných brandů z oblasti výrobců erotických pomůcek a dalších produktů s touto kategorií souvisejících.

Podíváme se blíže na specifika a jedinečnost výrobků Irohy a možná pochopíte, proč je pro mnohé ostýchavější a konzervativní ženy stimulátor klitorisu či vibrátor z jejich dílny preferovanou první volbou. Ovládání pomocí maximálně dvou tlačítek je zcela snadné, a tak s ním nebude zápasit ani žena, která v ruce drží erotickou hračku opravdu poprvé. Kromě jedinečných tvarů, jenž maximálně korespondují s různorodými potřebami a anatomií žen se mnohé hračky z jejich produkce pyšní dosud nenapodobitelným materiálem. Sám výrobce jej popisuje jako „Marshmallow silicone“ a jak už z názvu přímo vyplývá, už první dotek vás přesvědčí, že vaše intimní sbližování bude skutečně dosud nepoznaným vzrušujícím a něžným zážitkem. Někdy je tento unikátní typ silikonu také přirovnáván k měkkému polštářku. Pro všechny výrobky Iroha platí, že jejich povrch disponuje speciální antiprachovou úpravou, která odpuzuje nečistoty, aby byl vždy zcela hygienický a čistý. Upoutá zaslouženě pozornost všech žen, které si oblíbily dilda nebo vibrační pomůcky s vyztuženou změkčenou (často silikonovou) špičkou. Iroha však vypustila na trh zcela upgradovanou formu tohoto typu hraček.


IROHA+ znamená, že je hračka nabíjecí přes USB kabel. IROHA bez znaménka je pro tradicionalisty, kteří nedají dopustit na klasické baterky.

Jak už bývá u nejmodernějších produktů téměř standardem, jsou i hračky od Irohy vodotěsné a většinu z nich pohodlně nabijete přes USB kabel (u některých modelů prostřednictvím pevného pouzdra z ABS plastu). Sympatický vibrátor IROHA Rin nabízí dvojí variantu výběru, to znamená, že si můžete zvolit stejný vibrátor, jemuž pohon dodají klasické tužkové baterie, což je velmi praktické, pokud v tomto konkrétním typu objevíte váš svatý grál chcete se vyhnout nepříjemnému zjištění, že je vybitý ve chvíli, kdy se těšíte na jeho služby. Jeho nabíjecího dvojníka potom poznáte podle obohacení stejného názvu o znaménko plus. Všechny ostatní produkty Iroha+ mají názvy odvozené od zvířat. V Iroze vsadili na skutečnost, že většina žen si u erotické hračky oblíbí povětšinou 2 až 3 vibrační či pulzační módy, tudíž neočekávejte produkty s třiceti stupni vibrací. Prozatím pouze jediný zástupce z jejich repertoáru nabízí intenzivnější programy. Pro všechny jejich pomůcky platí, že chod motorů je skutečně extra tichý a zcela diskrétní, což ani v dnešní době není vždy samozřejmostí. Podívejme se blíže na některé zajímavé modely originálních tvarů z dílny výrobce luxusních erotických pomůcek pro ženy.

VIBRÁTOR
IROHA ZEN Matcha
Název výjimečného vibrátoru je inspirovaný zeleným čajem, který je někdy považován za japonský národní poklad a zen budhističtí mistři jej rádi popíjeli při ceremoniích a meditacích. Tak jako delikátní chuť a účinky Matchy slibují harmonizaci těla i ducha a probouzení smyslů, tak i tento vibrátor okouzlí a smyslně vyladí vaše tělo. Jeho varianty v růžové (Hanacha) a žluté (Yazucha) taktéž získaly své názvy na počest vyhlášených čajů.
Koupit

Jeho tělo s výraznými stimulačními drážkami v designu spirály nápaditě kopíruje tzv. metličku chasen, která se používá k přípravě nápoje a čajovému rituálu s tímto „zeleným zlatem“ spojeným. Na dotek je Zen extrémně měkký a jeho rozšířená špička je navíc vyztužená jemným silikonem, který je jako měkoučký polštářek, který vás podráždí při každém pohybu či pootočení. Základna černé barvy potažená silikonem se chlubí jedním velkým ovládacím tlačítkem, které nabídne komfortní a nenáročné použití.

Výkonný a silný motor s tichým chodem se čtyřmi vibračními rytmy postará o dokonale smyslnou meditaci. Tři intenzity od nejslabšího po nejsilnější režim vibrace s jedním báječným pulzačním rytmem povznesou vaše milostné rituály na vyšší level. Navíc je plně vodotěsný a ponořitelný až do 50 cm pod hladinu, a tak jej můžete pozvat také do sprchy či do vany na bezstarostné a bezpečné vodní radovánky. Dvě AAA baterie, které jsou součástí balení se dají kdykoliv pohodlně a rychle vyměnit, tudíž vaše dobrodružství bude limitováno jen vaší touhou. Nepochybně bude i díky své kompaktní velikosti milým a výkonným společníkem na cesty.


VIBRÁTOR
Iroha Minamo
Pojmenování tohoto krasavce metaforicky popisuje odraz půlměsíce na vodní hladině. Jeho technologické zpracování s úpravou Soft Touch nabízí neskutečně příjemnou měkkost, která se skvěle přizpůsobí i citlivějším ženským intimním partiím. Jeho ergonomicky zakřivené tělo je promyšleně obohaceno o důmyslné stimulační vlnky, na nichž vás odplaví do ráje slasti. Bude vás dráždit při každém pohybu a manipulace bude maximálně pohodlná. Kontrastem změkčeného povrchu s pevnějším jádrem vytváří působivý pocit tlaku na ty správné body vagíny a zároveň i díky parádnímu vytvarování usnadňuje penetraci, což přislibuje zcela nový rozměr uspokojení.
Koupit

Výkonný a silný motor s extrémně tichým chodem, který rozhodně nevyruší vaše erotické chvilky, vám nabídne čtyři vibrační režimy se třemi intenzitami konstantní vibrace od nejslabší po nejsilnější. Disponuje i skvělým pulzačním rytmem, a tak se nemusíte rozhodně obávat, že tahle seance bude monotónní. Plná vodotěsnost do 50 cm ponoru vás povznese do hlubin rozkoše i při relaxaci ve vaně. Energii mu doplníte snadno pomocí krásného designového nabíjecího pouzdra, ve kterém vás v čistotě a bezpečí počká na další příjemný okamžik. Pevný obal z odolného ABS plastu se během nabíjení připojuje k přiloženému USB kabelu. Nejen tuto inovativní vychytávku si od prvního momentu zaručeně oblíbíte.


VIBRÁTOR
Iroha Ukidama Hana
Pro všechny ženy, které se dokáží zaslouženě hýčkat, pečovat o sebe a není jim cizí estetické cítění, bude tento jedinečný model ideálním kandidátem pro doslova rozzářené relaxační chvilky. IROHA UKIDAMA Hana v japonštině odkazuje na plovoucí balónek a skutečně oplývá vlastnostmi, které povznesou vaše wellness rituály na vyšší metu naprosto rafinovaným způsobem. Originální stimulační vajíčko se pyšní naprosto unikátním designem. Bílá základna z odolného ABS plastu se bude skvěle držet v dlani.
Koupit

Pevné tělo pokryté tenkou vrstvou z hedvábného silikonu v mléčném odstínu se postará o zcela bezpečné laskání zevních genitálií a vašich dalších erotogenních zón. Vaše vjemy umocní povrchovou texturou překřížených drážek. Pokud vás vzor příliš nezaujal, možná vás osloví další dva typy Ukidamy, Hoshi je obohacen o dráždivé vločky, model Také zase nabídne drobnější a hustší strukturu zkřížených drážek než Hana.

Jeho plná vodotěsnost do 50 cm pod vodou jej předurčuje jako nejlepšího společníka při smyslné koupeli, navíc okamžitě pochopíte motivaci jeho názvu, vodní hladina jej bude dokonale nadnášet. Výjimečně romantickou atmosféru navodí i jeho funkce světla. Pokud si s milenkou či milencem chcete vychutnat nezapomenutelné hrátky v zahradním bazénu, jedinečná Ukidama je jednoznačně perfektním rozehřívacím parťákem. Můžete si vybrat ze tří intenzit svícení nebo jedno decentně slabší blikání. Disponuje výkonným motorem s tichým chodem, čtyři vzrušující vibrační a pulzační režimy snadno můžete podle chuti prostřídat dvěma snadno dostupnými ovládacími tlačítky.

Součástí balení je také stojan z pevného silikonového kroužku, na který můžete vajíčko postavit, a tak pomocníka proměníte v nenápadnou a vkusnou mini lampičku, aniž by případná návštěva odhalila, že se nejedná o zajímavé dekorativní svítidlo. Na podstavci jej pak také pohodlně nabijete pomocí přiloženého magnetického USB kabelu. Nápaditá a multifunkční hračka nadchne zejména všechny zapálené vyznavačky wellness. Pokud máte doma partnerku, která se takto ráda nechá rozmazlovat a lámete si hlavu nad výběrem dárkové poukázky na speciální masáž, buďte tentokrát vynalézavější. Tento elegantní fešák od Irohy ji určitě mile překvapí a zaručeně potěší, očekávatelným efektem bude pravděpodobně více než jen vizuální orgasmus.


VIBRÁTOR
Iroha Temari Hana
Preferujete silnější hluboké vibrace, ale jsou pro vás klasické masážní hlavice mohutné, neskladné a nepraktické? Dnes už sice máte možnost vybírat si i z jejich menších modelů, ale skutečně málokterá vám nabídne půvabné designové zpracování, které na první pohled nepřipomíná erotickou pomůcku. Temari Hana je skutečnou miniaturou wandu a její hlavní benefit odhalíte během prvního seznamování. Častou stížností vyznavaček hlavic bývá fakt, že režimy těchto hraček jsou natolik intenzivní, že se nelze vyhnout přenosu silných vibrací do držadla, což se po krátké době projeví nepříjemným brněním rukou.
Koupit

V Iroze mysleli i na přání a potřeby těchto žen, a tak se zrodila kompaktní mini hlavice, díky níž si můžete užívat její překvapivě vydatné programy pouze prostřednictvím vašich erotogenních zón. Inspirací názvu pro vytvarování této roztomilé pomůcky byl pro designéry neobvyklý japonský háčkovaný balónek z výšivek, nejblíže připomínající v našem kulturním prostředí tzv. míček hacky sack. Originální kulovitá hlava hračky s dekorací růžových ornamentů připomínajících květy je vyrobena ze sametového silikonu. Je netypicky vložena do sněhobílého pouzdra z odolného ABS plastu s hladkou povrchovou úpravou, jež vám zaručí zcela pohodlnou manipulaci. Díky menšímu průměru stimulační části s Temari můžete prozkoumávat všechna zákoutí vašeho či partnerova/partnerčina těla, aniž byste museli prostřídat ruce kvůli nepříjemné křeči v zápěstí způsobené vibracemi nebo dokonce nespoutanou akci předčasně ukončit. A to zní pro mnohé ženy i páry určitě přinejmenším lákavě. Stejně jako ostatní modely disponuje antiprachovou úpravou povrchu, dokonalou hygienickou ochranu navíc podpoří také ochranná krytka, která z něj dělá ideálního společníka na cesty.

I přes jeho neuvěřitelně tichý chod a snížený přenos vibrací do základny je jeho motor překvapivě výkonný. Chlubí se šesti různorodými vibračními a pulzačními režimy. Snadné ovládání jediným ovládacím tlačítkem na spodní straně základny je dalším bonusem i vzhledem k faktu, že mini hlavice skvěle padne díky svým rozměrům do dlaně. Plná vodotěsnost do 50 cm pod hladinou je už vítaným standardem, takže je ideální i do vany, kde je samozřejmě taktéž připraven vás hýčkat. Pokud mu dojdou síly, energii mu pohodlně doplníte pomocí přiloženého magnetického USB kabelu. Roztomilý drobný šikula skutečně klame svým tělem, jakmile se jednou přesvědčíte o jeho skryté síle, může se snadno stát, že jej budete chtít mít všude s sebou.


VIBRÁTOR
Iroha+ Kushi
Okouzlující pomůcka ve velmi vydařeném designovém kabátě v tomto případě motivaci svého názvu intuitivně evokuje i přes kulturní rozdíly. Nepřipomíná vám náhodou výrazná textura tohoto vibrátoru roztomilého ježka? Nejste tedy daleko od pravdy. Kushi je v Japonsku tradiční druh jídla nebo hřeben, který byl často vyráběn z kosti, což využili designéři v Iroze pro zvolený barevný odstín krémové slonoviny. Tvarem připomíná zmíněné zvíře, jehož bodlinky byly „učesány.“ Tento mazlík je vyroben z ultra hebkého a jemného silikonu a polaská vaše nejintimnější místa s neuvěřitelnou něžností.
Koupit

Díky zpracování povrchu s úpravou Soft Touch nabídne nezvykle příjemnou měkkost, čímž se perfektně přizpůsobí vaší anatomii a výrazné podélné vroubky imitující bodlinky a tenký čumáček se hravě postarají o skvělé zacílení na nejcitlivější body vašeho roztouženého těla. Samozřejmě se nemusíte omezit pouze na vaše erotogenní zóny - bude úžasným pomocníkem při masáži celého těla. Pokud preferujete pomůcky podobného typu bez výraznější povrchové struktury, poohlížíte se po jiném tvaru, nebo vás možná více zaujmou jeho dva „sourozenci“- ptáček Tori či velrybka Yoru. Hravě si osvojíte jejich jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek, které vám dopřejí pohodlné a nenáročné použití.

Silný motor s neslyšně tichým chodem nevyruší ani nepřejícné sousedy, ani vaše slastné rozjímání. Příjemně vás překvapí sedmi vibračními a pulzačními režimy, které si zamiluje každičký milimetr vaší kůže. Navíc si můžete zvolit z pěti intenzit konstantní vzestupné vibrace. Kromě toho vám nabídne i dva vzrušující pulzačními rytmy, z nichž se váš nový kamarád nenaježí, ale vám možná naskočí rozkoší husí kůže. Díky jeho plné vodotěsnosti ponoru do až 50 cm jej můžete přizvat také do sprchy či do vany k mokřejšímu dobrodružství.

Pokud se Kushi unaví, jeho výdrž obnovíte pohodlně pomocí nabíjecího pouzdra s průhlednou krytkou, ve kterém na vás poslušně a v čistotě počká na další smyslné sbližování. Přítulný společník vás okouzlí nejen svou jedinečnou a elegantní vizáží, ale i širší nabídkou svých vrnících „dovedností.“Sláva značky IROHA daleko za hranicemi Japonska

Vzhledem k trendům v oblasti erotických hraček není příliš velkým překvapením, že značka Iroha získává stále větší popularitu mezi spokojenými zákaznicemi i daleko za hranicemi Japonska. Vytříbený decentní design esteticky vyvážených hraček pro ženy nabízí nejen jejich mnohdy multifukční možnosti využití, ale žádná erotická pomůcka z jejich dílny rozhodně není prvoplánově vulgární. Naopak, na první dojem působí smyslným kouzlem exotiky, vybízí k rozvíjení fantazie v příbězích, které jsou atraktivní v celé své škále - od inspirace vzdálenou kulturou v proměnách času i oslavou krásy přírody, jejíž součástí jsme i my, ženy. Každá jedinečná žena zastává v každodenním životě mnoho rolí a zaslouží si vymezit si čas na příjemné chvíle jen a jen pro sebe. Vězte, že s hračkami od Irohy se vaše relaxační rituály stanou mnohonásobným uspokojením a možná i znovunalezením malých každodenních radostí.Další produkty IROHA