❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

Anální hrátky 3krát jinak

Také anální sex skýtá řadu možností a variací, jak si jej mohou ženy i muži, individuálně, ale i v páru do syta užívat a které je velká škoda nevyzkoušet - vždyť koneckonců žijeme jen jednou!

Na tomto místě vám představíme tři méně známé způsoby a možnosti, jak si anální hrátky naplno vychutnat.

Budete potřebovat pouze kvalitní erotické pomůcky pro anální sex, které za nejlepší ceny zakoupíte ve vašem sexshopu 4sex.cz, patřičnou dávku sexuálního apetitu a jde se na věc!

Dvojité potěšení snadno a rychle

Jaké to asi musí být, mít v sobě dva muže najednou? S takovými představami tráví ženy mnohem více času, než si muži myslí. Díky široké nabídce erotických pomůcek není vůbec složité jim plnohodnotné dvojité potěšení dopřát!

Pro začátek můžete použít anální kolík ANAL FINGER, s nímž se během milostného aktu s přehledem postaráte o partnerčin zadeček, zatímco ji budete vaginálně uspokojovat svým mužstvím.

Tyto anální kolíky jsou vyrobeny z kvalitního silikonu a přes svou drobnou velikost dokážou ztropit obrovské divadlo - přesvědčte se sami.

Pokud se vaší partnerce tato hra zalíbí, doporučujeme postoupit k nasazovacímu análnímu dildu s kroužky pro penis i varlata. Tyto erotické pomůcky na vás čekají v sekci anální pomůcky opět za výbornou cenu!

Anální rozkoš nezná genderové bariéry!

O tom, že příjemné pocity navozené drážděním análních partií nejsou pouze doménou žen či homosexuálně orientovaných mužů, se v dnešní době mluví i píše již zcela otevřeně a bez předsudků.

I vy můžete svému partnerovi dopřát kouzla análních rozkoší. Díky našim análním vibrátorům a dildům určeným k dráždění prostaty i varlat na to nebudete sama! Zvláště vibrační stimulátory typu DOC JOHNSON nebo stimulátory prostaty budou pro vašeho partnera novou branou do sexuálního ráje - zvláště pokud ho při tom budete uspokojovat i orálně.

Bezpečnost, kvalita, rafinované provedení a hned několik vibračních modulů - to jsou anální stimulátory pro muže, které můžete např. jako dárek zakoupit v našem e-shopu www.flagranti.cz.

Nafukovací erotické pomůcky pro anální hrátky.

Speciální a zároveň velmi přizpůsobivé pomůcky pro anální sex představují nafukovací dilda a vibrátory. Jejich výhodou je, že si jejich velikost a objem nastavujete sami, což oceňují zejména začátečníci, kteří s análními hrátkami teprve začínají. Tyto kolíčky i vibrátory lze použít i vaginálně a jejich velikost - pokud zaberete z plných plic - může být až trojnásobná! Potěšení si můžete navodit i postupným dofukováním již zasunutého dilda či vibrátoru - těšte se na reakce vaší partnerky!

Fantazii se rozhodně meze nekladou, a proto neváhejte a zkoušejte či objevujte další variace análních a jiných hrátek s vždy kvalitními erotickými pomůckami, které nabízí váš specializovaný online shop FLAGRANTI!

Zavřít