❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

BDSM aneb sado-maso a další praktiky

Dnešní článek je pro ty otrlejší a odvážnější v sexuálních praktikách, neboť se budeme věnovat zejména oblasti sado-maso, o které se bohužel moc ve světě erotiky nahlas nemluví, ale na druhou stranu je velmi oblíbená. Nemusíte se bát BDSM vyzkoušet, protože pokud si nastavíte jasná pravidla, tak Vás čeká zpestření sexuálního vztahu a poznání neznámého.

Pouta

Co je to BDSM?

Podstatou BDSM je jeden dominantní partner, který si ochočí svého otroka a ten bude plnit jeho sexuální touhy. Všechno má ale svá pravidla a je třeba se předem dohodnout, kdy tyto hrátky končí nebo kam až můžou oba partneři zajít.

Sado maso a dál?

Zkratka je tvořena čtyřmi písmenky, tudíž kromě již zmíněného Sado Maso se k praktikám řadí ještě Bondage (svazování) a Dominance nebo taky Disciplín a Submisivita (podřízenost). V rámci BDSM si můžete užít sexu a erotiky pomocí hraných scének a tak se v hlavní roli může vystřídat otrokář a otrokyně, šéf a podřízená, bachařka a vězeň, pán a pes, král a služka nebo oblíbená paní učitelka a zlobivý žák. BDSM rolím se meze nekladou.

Biče, pouta, roubíky a další erotické pomůcky

Významnou roli při BDSM praktikách hrají rozhodně erotické hračky a pomůcky, proto je dobré si vybrat nějakou tématiku scénky a poté navštívit kategorii BDSM v sexshopu. Mezi nejčastější a samozřejmě nejoblíbenější pomůcky patří pouta, bičíky, důtky, roubíky, masky, obojky a bondáže.

Pouta

Důtky a bičíky jsou vhodné pro potrestání zlobivé holky, většinou jsou vyráběny z kvalitní pravé kůže, levnější pak z imitace kůže, a můžete si je vychutnat v různých provedeních. Do této kategorie můžeme zařadit také plácačku, která mívá vyříznutý určitý tvar (například srdíčko) a při švihnutí přes zadeček svého otroka se objeví tento tvar na jeho kulaté půlce. Plácačka může mít i tvar boty, kdyby Vás podřízený hodně naštval.

Aby Vám Vaše ovečka neutekla a opravdu se podřídila, tak jí můžete připoutat k posteli nebo k sobě a čekat, až splní Vaše přání. Pokud se poddaný nepřizpůsobí, tak je potřeba jej ztrestat například horkým voskem, zkroucením bradavky nebo drážděním ledovou kostkou na intimních místech.

Odmlouvání se panu policajtovi určitě také nebude líbit, a proto jsou k dostání obojky a roubíky, kterými umlčí a zkrotí svou vězeňkyni či neposlušného psa. Oblíbeným zbožím BDSM jsou také pomůcky na bondage (svazování) - lepící latexové pásky, lana, pouta - vše dostupné ve výhodných sadách.

Latexové masky jsou v kurzu

Masky jsou populární v celém světě zejména při karnevalech v Brazílii. Lidé se maskují, aby nebyly vidět jejich tváře, skryli emoce nebo působili tajuplně. Také při análním sexu jsou masky velmi oblíbené, hlavně ty vyrobené z latexu, což je elastický materiál, který je omývatelný a velmi příjemný na dotek. Váš otrok se může skrýt pod masku psa a Vy jako domina se skryjete do bílé nevinné barvy.

Něco extra v oblasti BDSM

Pokud si chcete zpestřit Váš sexuální vztah a zažít něco nového, tak se eroticky zhoupněte na žhavé SM pomůcce - houpačka BAD KITTY Vám dopřeje jedinečný zážitek v různých polohách. Popruhy jsou vypolstrovány a nastavitelné.

Pro zlobivé pány zde máme pás cudnosti, který uzavře jeho ptáčka na pěkně dlouho, a jen Vy budete řídit, kdy může pták z klece ven.

Dámičky, které zbožňují tu žhavou erotickou bolest, při které stoupá adrenalin v těle, mohou vyzkoušet skvělé punčochy s klipsy, které se připevní přímo na stydké pysky.


Přečtěte si také:

Jak ochočit suba - představujeme obojky, roubíky a další (bd)sm pomůcky

Připoutejte mne, prosím!

Erotické pomůcky pro (roz)pálení čarodějnic

Jak si vykoledovat pořádný velikonoční výprask

Sexuální karneval v rajcovních maskách ze sex shopu 4sex.cz


navštivte kategorii BDSM výrobků přímo na našem sexshopu.

Zavřít