>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
ADVENTNÍ KALENDÁŘE v prodeji!
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

Čekání na Vánoce může být vzrušující. Objevte ADVENTNÍ EROTICKÉ KALENDÁŘE

Pokud jste se zatím s erotickým adventním kalendářem nesetkali, vězte, že s námi otevřete třináctou komnatu. A pokud setkali, dáte nám jistě zapravdu, že otevírání jednotlivých boxů bylo natolik vzrušující, že stojí za to jít do toho další rok znovu. Představujeme vám ten nejlepší dárek, který si vychutnáte ještě před samotným Štědrým dnem- Adventní kalendář pro dospělé.

Jak to celé funguje

Ať už si vyberete jakýkoliv kalendář, všechny mají jedno společné - ukrývají v sobě přesně 24 okének, nebo spíše boxů. Ideální je tak mít kalendář doma už v listopadu, abyste mohli 1. prosince společně začít objevovat a těšit se na největší překvapení, které samozřejmě čeká v boxu s číslem 24, tedy na Štědrý den. Je samozřejmě jen na vás, jestli si uděláte během dlouhých zimních večerů čas a budete pečlivě otevírat krabičky každý den, nebo si jich nastřádáte vždy několik na jednu pořádně vášnivou noc. Kalendáře jsou v moderním a moc pěkném designu, který je naprosto diskrétní. Pokud tedy po čas rozbalování necháte kalendář někde po ruce a na očích, nemusíte se bát, že by budil u případných návštěvníků vaší ložnice pohoršení. O tom, co uvnitř ukrývá, budete vědět jenom vy.

Co kalendář ukrývá?

Určitě byste rádi věděli, co v kalendáři najdete. Někteří výrobci si toto tajemství nechávají pro sebe, aby vám nezkazili pocit vzrušení a překvapení při otevírání jednotlivých boxů. Co vám prozradit můžeme, tak to to, že si užijete spoustu zábavy, možná vyzkoušíte úplně nové věci, ke kterým byste se jinak ani třeba neodhodlali nebo jen nevíte, jak o nich říci partnerovi, a v posledním políčku na vás bude zpravidla čekat to největší překvapení- většinou je to produkt známé značky nebo TOP pomůcka, která by vám doma určitě neměla chybět. Pokud ale přeci jen nechcete kupovat zajíce v pytli, napovíme vám, že v kalendářích najdete jak hračky pro ženy, tak i pro muže, nějaký svůdný kousek nebo pomůcku k lehčímu erotickému dráždění z kategorie BDSM, gel nebo olej pro romantickou masáž, anální pomůcka a samozřejmě také párové erotické hračky, které tady nesmí chybět. A co je ještě důležité poznamenat, cena kalendáře je mnohonásobně nižší, než kdybyste jednotlivé produkty kupovali zvlášť. A wow efekt z takového dárku bude stát rozhodně za to.

Letošní novinkou je Adventní kalendář od Satisfyeru, který v sobě ukrývá nejenom to nejlepší od své značky, ale spojil se například i se značkou Penthouse. Takže se můžete těšit i na nějaký ten sexy kousek pro dámy. V kalendáři ale najdete i produkty, které jsou u Satisfyeru naprostými novinkami nebo je zatím není možné samostatně koupit. Vypisovat vám je asi nebudeme, ale fotka hodně napoví ;-)

Celkem pro vás budeme mít v nabídce tři typy kalendářů. Už zmiňovaný Satisfyer obsahuje převážně produkty právě této značky. Adventní kalendář LoveBoxxx v nádherném designu v sobě ukrývá 8 různých hraček, se kterými se rozhodně nudit nebudete, dále objevíte 6 kosmetických výrobků jako jsou masážní oleje či lubrikační gely, nechybí ani 6 pomůcek pro tajemné BDSM hrátky a 4 doplňky, které zajistí kouzelnou zábavu s pikantním nádechem a to jak pro něj, pro ni i pro vás oba. A poslední Adventní kalendář pro rok 2021 vás zaujme nejenom mixem erotických hraček, ale hlavně políčkem 24, pod kterým se skrývá jeden z produktů od exkluzivní značky Womanizer.

Proč je adventní kalendář skvělým dárkem?

Těch důvodů je hned několik. Jednak v něm najdete mix erotických hraček, které patří k těm nejoblíbenějším a dokáží vám zpestřit partnerské hrátky. Kalendáře jsou vyšperkované i vzhledově a jsou skvělým dárkem a pomocníkem k objevování. A samozřejmě tam nejsou jednorázové záležitosti, které by byly vázány jen na předvánoční čas. Hračky budete určitě s oblibou vytahovat ještě dlouho poté, ať už bude zima nebo parné léto. Nesmělým jedincům možná také pomohou s prolomením bariér, protože jak vy, tak partner netušíte, co se zrovna v daném boxu nachází, takže budete překvapeni oba dva stejně. Takže pokud vás láká vyzkoušet si nějakou anální pomůcku nebo třeba z BDSM, ale nikdy jste toto téma se svým protějškem neotevřeli, s kalendářem budete mít tu možnost.

Vraťte se do dětství a rozpomeňte si, jaké to bylo, když jste nedočkavě otevírali každý den jednotlivá okénka, ve kterých vás čekala sladká odměna. I vaše odměna bude jistě sladká a budete se každý den těšit na další krabičku, která vám rozšíří obzory a zpestří zimní večery.

Autor: sexshop FLAGRANTI
22.10.2021 13:18:05
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook