>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Dilatátory- zdravotnická pomůcka nebo praktika pro otrlé?

Dilatátor, někdy také dilátor, je tenká tyčinka různých délek a šířek, která se zavádí do močové trubice. Dnes už je možné vybírat z nepřeberného množství materiálů, ale také tvarů. A oč se tedy jedná?

Dilatátory existují ve verzi pro ženy, ale mnohem známější a užívanější jsou muži. Tato tenká trubička se zavádí do močové trubice, kde působí nikdy nekončící rozkoš. Jeho opatrné zasouvání je velmi vzrušující záležitostí. Ač by se zdálo, že se jedná o libůstku pro vyznavače BDSM, není tomu tak. Užití dilatátoru se doporučuje u pacientů, kteří mají problém se zúženou močovou trubicí a tento zákrok běžně podstupují v lékařské ordinaci. Výhodou domácího praktikování je nejen větší pohoda bez zbytečného stresu, ale i rozkoš, kterou při jemné manipulaci zcela jistě zažijete. Zpočátku se doporučuje začínat se silikonovými dilatátory menšího průměru okolo 4 až 5 mm. Nikdy by se navíc nemělo zapomínat na použití dostatečného množství lubrikačního gelu, který se použije nejen na samotný dilatátor, ale je možné jej injekční stříkačkou vstříknout také do samotného penisu. I zde platí, že trénování dělá mistra. Po čase můžete přejít na větší průměry, ale i jiné materiály či typy. Vybírat můžete z nerezových či hliníkových dilatátorů, silikonových sad ale také vibračních dilatátorů, které stimulují močovou trubici intenzivními vibracemi, čímž dochází k vnitřní přímé masáži prostaty.

Dezinfekce a lubrikace je základ

U těchto pomůcek je důležité důkladné čištění, nejlépe převaření a následné užívání bezoplachové dezinfekce a při zavádění lubrikace, bez které to ani nezkoušejte. Zavádění by rozhodně nemělo být bolestivé. Pokud by tomu tak bylo, zavádění přerušte a zkuste nejprve pomůcku s menším průměrem.

Pro zkušené matadory

Pokud jste už v této oblasti vyzkoušeli vše z výše popsaného, máme pro vás ještě jednu možnost. Některé typy z kovu je nejen možné vychladit nebo naopak ohřát, což vám přinese zcela nový prožitek, ale můžete na ně připojit i elektrostimulaci. To už jsme ale u praktik z jiného soudku...Autor: sexshop FLAGRANTI
03.09.2020 11:31:26
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook