>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Dráždidla klitorisu

V tomto článku zaměříme naši pozornost na nejcitlivější partii ženského těla, kterou je pro většinu žen právě klitoris.

Představíme vám speciální erotické pomůcky ergonomicky tvarované tak, aby při masturbaci či společném sexu s partnerem tomuto senzitivnímu bodu nedopřály ani chvíli oddechu a pořádně vás rozžhavily.

Náš sexshop 4sex.cz vás připraví na horkou jízdu plnou netušených orgasmů!

Kdo jednou zkusí, nechce jinak!

Bez správné erotické pomůcky je ženský poštěváček odkázán na šikovnost vašich či partnerových prstů či jiných končetin. Praktikovat tento způsob do nekonečna by však byla docela nuda! Až vyzkoušíte speciální masážní vibrátor, kroužek na penis a další masážní dráždidla, kterými je náš sexshop bohatě zásoben, budete litovat, že jste je neznala už dříve.

Dráždidla klitorisu pro sólovou masturbaci

Pro sólové hrátky s vaší mušličkou a poštěváčkem určitě nesmíte vynechat vibrátory upravené pro velmi efektivní dráždění klitorisu, ale i bradavek a dalších citlivých míst vašeho těla. Vřele doporučujeme extra účinný vibrátor FINGER stimulátor ve tvaru ohnutého prstu, jenž bezpečně dosáhne na váš klitoris, pro který má nachystaný speciální výčnělky, uspokojí vás uvnitř a s trochou snahy mu neunikne ani bod G! V našem sexshopu naleznete další šikovné vibrátory dlouhé akorát do kabelky a hlavně s velmi hebkým povrchem, který se skvěle hodí pro pořádnou masáž klitorisu.

Pro dráždění klitorisu využijete i další vibrační erotické pomůcky. Tyto gelová vibrační dráždidla se speciálními výčnělky mají jedinou touhu - dovést vás na vrchol systematickou masáží klitorisu a jeho nejcitlivějšího okolí.

Opravdovou specialitou jsou naše vibrační sexy kalhotky sexy střihu, do nichž umístíte rafinovaný mini-vibrátor, který ovládáte ovladačem až na vzdálenost 3 metrů! Sexshop 4sex.cz vám nabízí hned několik druhů - neváhejte a vybírejte!

Dráždidla klitorisu pro společné hrátky s partnerem

Zmíněné erotické pomůcky můžete samozřejmě používat jak samostatně, tak i společně s přítelem, manželem či milencem. Nejlépe však uděláte, když dopřejete radost i jemu a pořídíte si do vaší ložnice vibrační kroužek na penis.

Návod je jednoduchý: nasadíte kroužek na partnerův penis, zapnete vibrace stisknutím tlačítka a pak už se společně necháváte unášet na vlnách rozkoše. K dispozici je tato erotická pomůcka ve tvaru motýlka či v rámci naší "sady škorpión" (dráždidlo, vibrační kroužek, vibrační vajíčko), sexshop 4sex.cz je ale samozřejmě vybaven řadou dalších kroužků na penis - stačí jen zabrousit na naše webové stránky!

Autor: sexshop FLAGRANTI
23.07.2019 21:09:46
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook