>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
ADVENTNÍ KALENDÁŘE v prodeji!
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

Elektrosex - budete v šoku!

Pojďme dnes vyzkoušet sexuální elektrizující hračky pro velké holky i kluky a zaměřme se na poměrně žhavé a nové téma, jakým je elektrosex!

Tato sexuální praktika nabízí zajímavou škálu erotických přístrojů, které pomocí elektrického šoku vytvoří svalové kontrakce po celém těle a fajnšmekrům přivodí úžasný elektrizující orgasmus. Následující sada může potěšit začátečníky, ale i pokročilé - SHOCK THERAPY Electro-Sex Starter Kit.

Materiál a design

ledove vinoi

Tato černo-stříbrná sada pro elektrosex je usazena do elegantního kufříku, který ochrání křehké skleněné elektrody. Na první pohled vypadá sada velmi luxusně a nejprve vás zaujme samotná základna v černé barvě, která je vyrobena z ABS plastu (hladký, odolný materiál, hygienický, bez zápachu, bez ftalátů) a kovu. Základna je protiskluzová, dobře se drží v ruce a neklouže.

Dále najdete v kufříku čtyři skleněné elektrody - každá má jiný tvar pro různé typy/intenzity elektrostimulace. Ačkoliv vypadají elektrody křehce, nemusíte se bát - jedná se o sklo, které se standardně používá v sexuálním průmyslu a má velmi dobré vlastnosti - kluznost (zejména u skleněných dild), hygiena, bez chemických přísad. Při správné manipulaci je materiál naprosto bezpečný.

Jak funguje?

Elektrosex pomůcky ocení nejen milovníci BDSM praktik, ale také páry, které si chtějí osvěžit sexuální život. Černá základna má otočné kolečko, pomocí kterého regulujete intenzitu šoku. Je umístěno na velmi dobrém místě, a tudíž můžete intenzitu měnit během hrátek a "po slepu".

ledove vinoi

Údržba a příslušenství

Skleněné elektrody pro elektrosex jednoduše vsunete do základny a pomocí kolečka nastavíte intenzitu od jemného lechtání až po silnou vzrušující stimulaci. Během elektrosexu si můžete užít fialový elektrický výboj, který ve tmě působí velmi efektně.

Elektroda ve tvaru hřebenu připomíná ostré lechtání, přesto je ze všech 4 elektrod tou nejmírnější. Můžete brouzdat po celém těle a vyzkoušet všechny erotogenní zóny. Větší hloubky elektrických výbojů vám dopřeje kulatý hrot, ale také elektroda ve tvaru přísavky, která je vhodná například pro stimulaci bradavek. Malá kuličková elektroda je TOP v rámci intenzity a dostanete se s ní do všech zákoutí vašeho těla.

Jak ABS plast, tak sklo jsou velmi jednoduché na údržbu. Většinou postačí otřít vlhčeným hadříkem, případně mýdlovou vodou a nechat důkladně oschnout. Pro zarputilé hygieniky se bude hodit sprej či ubrousky na erotické pomůcky.

Součástí balení je také sexy černá saténová maska na oči, která bude smyslným doplňkem vaší elektro noci. Výrobce doporučuje pro zvýšení vodivosti použít speciální elektro sex gel.

Výhody a nevýhody

+ elegantní kufřík

+ velmi moderní černo-stříbrné provedení

+ hygienické materiály

+ na výběr ze 4 různých elektrod

+ součástí balení je také saténová maska

- elektro sex gel není součástí balení

Přečtěte si také:

Elektrosex - novinka, která vás nabije

BDSM aneb sado-maso a další praktiky

Nebo přejděte rovnou do kategorie Elektrosex na našem e-shopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
16.01.2019 09:42:14
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook