>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
ADVENTNÍ KALENDÁŘE v prodeji!
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

Elektrosex - novinka, která vás nabije

Jste-li odvážní a chcete, aby Váš sexuální život doslova "jiskřil", tak se nechte zelektrizovat až do orgazmických výšin - náš eshop vám to umožní! Elektrosex je nyní v kurzu!

ledove vinoi

Elektrizující erotika

Jak už název napovídá, tak elektrosex je založen na působení elektrického proudu, který příjemně "masíruje" svaly a nervy na vašem těle. Vzhledem k tomu, že se jedná o erotickou praktiku, tak je samozřejmě prioritou váš penis nebo vagína, na které umístíte speciální erotické pomůcky. Některé elektrohračky působí velmi relaxačně také na anální otvor či bradavky.

Pozor - jsem nabitý sexem!

Elektrosex je lákadlem zejména pro milovníky BDSM, ale každý odvážný erotoman by měl tento hit vyzkoušet. Stejně jako sado-maso, tak i elektrosex má svá pravidla, které je nutné dodržet, abyste namísto orgazmu nezažili grilování.

  • Partnerovi tuto praktiku nabídněte, ale NENUŤTE!
  • Nepodceňujte NÁVODY u elektrosexuálních pomůcek. Vzhledem k faktu, že se jedná o elektrostimulaci vašich intimních partií, nemuselo by to s vámi dopadnout při nesprávném použití dobře.
  • Pokud máte potíže se SRDCEM, používáte kardiostimulátor nebo jste dokonce těhotná, tak si bohužel musíte nechat zajít chuť.
  • Používejte LUBRIKANT, který zajišťuje vodivost mezi pomůckou a pokožkou.
  • NEMACHRUJTE a nesnažte si elektropomůcku vyrobit "po domácku" - mohl by to být váš poslední elektro-vynález.

Elektrohračky na našem eshopu

ledove vinoi

Náš eshop vám nabízí několik luxusních hraček, kterými můžete obdarovat svého miláčka a uvést ho do tajů elektrosexu.

Nováčci mohou začít motýlím polechtáním a své krásce zakoupit Stimulátor FF Series SHOCK THERAPY BUTTERFLY STIM, který nabízí několik úrovní elektro-masáží i jejich intenzity - od brnění až po hloubkovou masáž vaší prdélky. Tento stimulátor je tak diskrétní, že si šokovou terapii můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv! Poté můžete rovnou přejít na elektro-dildo se zúženou špičkou, které se dostane do ne jedné dírky!

Skvělou sadou pro pokročilé je FETISH FANTASY series SHOCK THERAPY, kdy přístroj obsahuje digitální ovládací jednotku s čitelným LCD displejem a 4 vodivé samolepící polštářky, které můžete přiložit kdekoliv na tělo a elektrostimulací si dopřát příjemné chvilky. Milovníci BDSM a zejména pak erotických oblečků, si mohou dopřát speciální elektrizující kalhotky doplněny o korzet s cvoky, které lemují vnitřní rozkrok a vzrušeně vodí elektřinu do vašeho nabitého těla.

Elegance v elektrosexu - pro opravdové znalce a milovníky nabízíme výjimečnou sadu Electro-Sex Starter Kit. Na výběr máte ze 4 skleněných elektrod, kdy vám každá přinese jinou slast - od lechtání hřebenu až po drsnější elektrošoky pomocí hrotu s malou kuličkou. Luxusní kufřík a protiskluzová pohonná jednotka je jak stvořena pro Mistra Elektrikáře.

A nezapomeňte - elektrosex si můžete zpříjemnit také elektrogelem, který vodivost ještě zvýší!

Přečtěte si také:

Připoutejte mne, prosím!

BDSM aneb sado-maso a další praktiky

nebo rovnou přejděte do kategorie Elektrosex na našem sexshopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
16.01.2019 09:34:03
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook