GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na VIBRÁTORY s kódem "VIB15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Exsens

Ve společnosti Exsens poskytují vysoce kvalitní produkty péče o tělo a sexuální wellness. Jsou přesvědčeni, že intimita a relaxace jsou hluboce propojeny. Posláním Exsens je již od roku 2015 vzdělávat všechny ženy, aby mohly rozpoznat své tělo a pěstovat již uvedené spojení intimity a wellness.
Produkty se vyrábí v nejmodernějším zařízení na výrobu kosmetiky a zdravotnických prostředků Laboratoire Néo Cosmétique v Aix-en-Provence ve Francii a samozřejmostí je jejich 100% veganské složení. Navíc, kdykoli je to možné, používají organické a GMO-free suroviny (suroviny bez GMO pocházejí z plodin, které nebyly geneticky změněny pomocí nových technik genetického inženýrství nebo manipulace s DNA).
Mnoho ingrediencí a receptur Exsens bylo certifikováno COSMEBIO® a ECOCERT, dvěma z nejuznávanějších evropských ekologických certifikačních organizací. Produkty s označením BIO (nejvyšší stupeň certifikace COSEMBIO) nabízejí zákazníkům jistotu, že nakupovaná označená kosmetika je skutečně organická a odpovídá ekologickým standardům. Jedinečností vynikají produkty Exsens hlavně díky kouskům polodrahokamu jako je jantar, avanturín, tygří oko a další.
Značka Exsens má dokonalý vzhled a mimořádné know-how Made in France.

Filtr:
Cenové rozpětí
110
599
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Nejnovější