❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

Kamarádky mají vibrátory, ale dilda jsou dilda.

Také se vám zdá, že dilda poslední dobou zůstávají poněkud ve stínu svých vibrujících potomků - vibrátorů? Že se tak děje zcela neprávem a že také dilda mají své know-how, se kterým vaši lasturku proženou hotovým uragánem rozkoše, se dočtete v dnešním článku, v němž se zaměříme na jedny z nejstarších erotických pomůcek vůbec!

Dildo versus vibrátor

Na první pohled vibrátory převálcují všechny ostatní erotické pomůcky, a to díky vibracím, které, až 20 cm hluboko v jícnu vaší mušličky, přinášejí velmi silnou rozkoš. Nepopiratelné kvality vibrátorů vůbec nechceme zpochybňovat - naopak tyto erotické pomůcky všem ženám vřele doporučujeme! Obrovskou újmou na intimních prožitcích by ovšem bylo nepořídit si alespoň jedno šikovné moderní dildo!

Oproti vibrátorům jsou totiž dilda mnohem měkčí, pružnější, ohebnější, a tak se umí dokonale přizpůsobit anatomii vašeho těla. Je to dáno zejména materiálem, z kterých jsou moderní dilda vyráběna a kterým je v naprosté většině gel. Gelový materiál zaručuje nejen pružnost dilda, ale je také ideální látkou pro zajímavý design. Gelová dilda jsou k mání nejen v průsvitně zářivých barvách, ale i v tzv. nature skin provedení. Nature skin označuje realistický design, jenž velmi věrně napodobuje lidské tělo, v našem případě penis i s jeho žaludem, předkožkou, žilkami a dalšími detaily. Pokud tedy toužíte po realistickém zážitku, určitě volte pružný, gelový robertek v podobě nature skin!

Další vychytávky

V čem ještě dilda konkurují ostatním erotickým pomůckám? Téměř každé dildo je vodotěsné, a proto je můžete bez problémů používat ve vaně či v bazénu (vibrátory bývají pouze vodě-odolné, hrátky s nimi jsou tak omezeny a mohou probíhat jen pod tekoucí vodou, např. v sprše).

Celková rezistence dilda vůči vodě a různým teplotám nabízí i další lahůdky! Nahřejte si své dildo v horké vodě anebo jej bez obav zchlaďte v lednici a pak už si jen užívejte zcela nových sexuálních radostí! Pro tyto zážitky se skvěle hodí i tzv. skleněná dilda, jejichž materiál - tvrzené, nerozbitné sklo - je skvělý vodič tepla!

Dilda jsou často vybavena přísavkou, čehož skvěle využila i naše video-instruktorka a takhle divoce si na něm zajezdila! Závidíte? Stačí kliknout na naši nabídku a už zítra si osedlat toho svého 25centimetrového macka!

Je libo sendvič?

Díky maximální ohebnosti netrvalo dlouho a byla vynalezena také dvojitá dilda, jejichž konce bez problémů dosáhnou jak na vaši kundičku, tak na váš dychtivý zadeček. Nevěříte? Přesvědčte se sami pohledem na naši smyslnou video-instruktorku. Dvojitý průnik si nyní můžete dopřát i vy sama anebo si ke svým hrátkám přizvat svou přítelkyni či přítele.

Náš sexshop 4sex.cz rozšiřuje hranice vaší sexuální fantazie.

Zavřít