Nákupy s ONADNES si užijete i u nás 💛 Sleva -20 % na VŠE s kódem "ONA20"
Partner of Notino
CUTE hračka týdne s překvapením
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení
Kondom Durex Feel Thin Ultra 10 ks

Kondom Durex Feel Thin Ultra 10 ks

Latexový kondom značky Durex s extra tenkou stěnou pro zajištění vysoké míry citlivosti při sexu při zachování vysoké míry bezpečnosti a ochrany.
Balení:
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti otěhotnění a pohlavně přenosným nemocem, pak důvěřujte celosvětové známé značce a prvnímu evropskému výrobci latexových kondomů – značce Durex. Vyzkoušejte jejich kondomy prémiové kvality, které nabízejí spoustu možností výběru té správné ochrany pro vás. Protože Durex ví, že pokud kondom dobře sedí, prožitek je mnohem lepší. Kondom Feel Thin Ultra kromě ochranné funkce nabízí tenoučkou stěnu jen 0,05 mm, která je zárukou ničím neomezované vnímavosti a dodají tak vašemu milování pocit svobody. Se svou délkou 19,5 cm a šířkou 5,2 cm jsou vhodné i pro muže s menším průměrem penisu a rovný hladký tvar zaručuje jejich perfektní přizpůsobení. Průhledný latexový kondom bez chuti a zápachu je zvenku lubrikován jemným silikonovým gelem, který báječně klouže a pro případ nutnosti je připraven na další dávku lubrikačního gelu na vodní bázi. Kondom disponuje prostorným rezervoárem pro záchyt spermatu. V balení naleznete 10 jednotlivě zabalených kusů, které vám jistě nějakou dobu vydrží.
Odměňte sebe i svou partnerku skutečně intenzivní rozkoší, kterou budete vnímat všemi smysly svého těla.

Prezervativ se nedá považovat za 100% ochranu před otěhotněním či před pohlavními chorobami. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte prezervativy slunečnímu záření, extrémním teplotám a ostrým předmětům. Vždy se ujistěte, že je obal neporušen, v opačném případě není zaručena jeho bezpečnost. Latex může způsobovat alergie. V případě potřeby lze přidat lubrikanty na vodní bázi.

Proč si vybrat kondom Durex Feel Thin Ultra 10 ks:

  • kondomy prémiové kvality od světově známé značky Durex
  • průhledný prezervativ bez chuti a zápachu
  • tenoučká stěna je zárukou zvýšené citlivosti
  • menší šířka i pro muže s menším penisem
  • disponuje rezervoárem pro odchyt spermatu
  • 10 kusů v balení

Parametry:


Barva: transparentní
Materiál: přírodní latex
Rozměry: celková délka 19,5 cm, šířka 5,2 cm, tloušťka stěny 0,05 mm
Obsah balení: 10 ks
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry