📣📣 Prémiové produkty za bezkonkurenční ceny. 📣📣 Slevy až 70%! 📣📣
Partner of Notino
SUMMER BLACK SALE
Zlevňovač dopravy
Luxusní DÁREK k nákupu

Kroužky a návleky na penis přinášejí více rozkoše ženám i mužům

Mužský penis je jistě to nejlepší dráždidlo, které bylo dosud vynalezeno, a řada párů s ním plně vystačí. Napadlo vás ale někdy, že i tak dokonalý vynález je možné ještě o kus vylepšit? Naše kroužky a návleky na penis, vybavené speciálními dráždícími výčnělky či vibracemi, vám odhalí nové dimenze sexuální rozkoše. Překvapeny budou ženy i muži, zvláště až vyzkoušejí naše prodlužovací návleky na penis, s nimiž si budete moci připočíst k dobru až 7 centimetrů délky!  Obohaťte si svůj sexuální život. Tyto erotické pomůcky na vás čekají v našem sex shopu 4SEX.CZ za ty nejvýhodnější ceny!

Jak to funguje?

Než sami zjistíte, že erekční kroužky či návleky na penis nekoušou, rádi vás do celé mašinérie sami zasvětíme. Oboje erotické pomůcky jsou díky svému materiálu velmi elastické, takže je bez problémů ?navléknete? na sebevětší přirození. Erekční kroužek přetáhnete až ke kořeni penisu a show může začít! Tato na pohled nevinná erotická pomůcka nejen podporuje životnost vaší erekce, ale navíc přináší spoustu příjemných pocitů vám i vaší partnerce. Kvalitnější erekční kroužky jsou dokonce vybaveny mini-vibrátorem, který se postará o ta místa, která váš penis pro plné pracovní vytížení nestíhá zaměstnat, tj. klitoris a bod G. Dokonalý nástroj je tímto na světě!

Pokud jde o návleky na penis, doporučujeme používat lubrikační gel. Tato erotická pomůcka je zprostředkovatelem ještě dokonalejších zážitků, posuďte sami: vaše partnerka si užívá s až o 7 centimetrů delším nástrojem vybaveným extra dráždivými výstupky, zatímco váš penis je díky vnitřní členitosti a těsnému obepnutí jako v sedmém nebi!

SEX SHOP v Ostravě DOPORUČUJE

Erotické pomůcky, o nichž zde pojednáváme, vám nabízíme v širokém spektru provedení, a tak si každý z vás určitě vybere! Protože jsou tyto erotické pomůcky jako stvořené k tomu, aby byly využity jako dárky, doporučujeme především tyto modely:

VIBRAČNÍ KROUŽKY Z ŘADY FUN ZONE vás oba překvapí svým roztomilým designem a tvary, v nichž nechybějí delfíni, kolibříci, třešně a další exempláře z řad fauny i flory. Dopřejte si jedinečné rozkoše a pobavte se jejich roztomilým vzhledem!

VIBRAČNÍ KROUŽEK SEX COUNTER představuje revoluční erotický vynález, a to v podobě multifunkčního vibračního kroužku, který funguje jako tachometr vašeho sexuálního výkonu! Změřte si počet přírazů za soulož, délku vašich hrátek i spálené kalorie.

NASAZOVACÍ PENIS DOUBLE LOVER je jednou z nejdokonalejších erotických pomůcek svého druhu. Double lover dodává "dvojitou rozkoš" nejen ženě (především díky 7 centimetrům navíc a velmi realistickému provedení), ale i muži. Díky pumpičce si budete moci sami nastavit míru těsnosti, kterou bude váš macek obepnut, a dále si užívat vnitřních výčnělků. To ale není všechno - pomocí ovladače budete moci využívat i regulovaných vibrací!