>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Latexové a lakované erotické prádlo

Chcete na partnera či partnerku pořádně zapůsobit, zvýraznit své sexy křivky, ohromit zcela novou vizáží ? zkrátka vyrazit partnerovi či partnerce dech? Latexové nebo lakované erotické prádlo, těsně objímající ty nejsvůdnější partie ženy i muže, je svým lesklým a nesmírně rajcovním vzhledem skvělou možností, jak si okořenit sex a zažehnout novou jiskru do vašeho vztahu!
Latexové a lakované erotické prádlo za ty nejlepší ceny nabízí SEXSHOP FLAGRANTI.CZ!Erotické prádlo, které dodá vašim hrátkám novou šťávu!

Erotické hrátky v latexovém prádle nejsou pouze doménou milovníků tvrdé erotiky či fetiše, ale těší se velké oblibě u mnoha dalších párů. Proč? Toto erotické prádlo vtiskne vaší osobnosti zcela novou, originální podobu a kouzlo, které pořádně vydráždí váš protějšek - latexové i lakované erotické prádlo nabízí náš sex shop ve variantách pro ženy i muže.

Sex ve znamení latexu se pro vás stane vítaným a pravidelným zpestřením, které na míle zažene stereotyp vtírající se do vašich ložnic! Pojďme si společně prohlédnout toto erotické prádlo zblízka.

Latexové erotické prádlo

Latex je velmi pružná a odolná přírodní látka, vyráběná z kaučuku. Tento jedinečný materiál účinkuje nejen navenek " hlavně svým lesklým sexy designem " ale po oblečení se v něm budete cítit jako ve své druhé kůži, zkrátka stane se vaší součástí coby dravé šelmy!

Latexové erotické prádlo je v našem sexshopu k dispozici v mnoha provedeních. Velmi populární jsou černé korzety s podvazkovými pásky, dále latexové sukně, kalhotky, dámská i pánská tang či rafinované rukavičky. Latexovým zázrakem bychom mohli nazvat černé latexové legíny či šarlatově rudý body komplet pro ženy, které nejlépe zdůrazní vaše sexy křivky, a vy tak s přehledem ovládnete situaci ve vaší ložnici! Obojí rozhodně nesmí chybět ve vaší výbavě!

Náš sex shop je plně vybaven i dalšími latexovými specialitami, jako jsou roubíky, kalhotky s otvorem v rozkroku, pánské slipy i dámské kalhotky s připevněným dildem, masky přes hlavu a mnoho dalších. Možnosti, jak s nimi při vašich postelových hrátkách naložíte, jsou neomezené!
Latexový materiál nejlépe vynikne v černé či ostře rudé barvě. Pro větší rozmanitost je však připraveno také erotické prádlo v bílém či růžovém provedení.

Lakované erotické prádlo

Lakované erotické prádlo vás rozpálí ještě vyšší mírou hladkosti i lesku, a tím, jak dokonale obepne váš zadeček či vaše ňadra. Opět platí, že je skvěle využijí nejen vyznavači sado-maso a jiných okrajových praktik. Důstojné a sexy černé lakované šaty uvitá na své partnerce každý muž, stejně jako vám partnerka nebude s to odolat, až vaše mužství a pozadí zahalíte a zvýrazníte v extra přiléhavých lakovaných boxerkách. Mimo standardní erotické prádlo vám v lakovaném provedení můžeme nabídnout i prostěradla, jako stvořená pro ty nejneslušnější erotické hrátky, povlečení na polštáře, a zejména elegantní, a zároveň hříšně necudné lakované šaty, minisukně s princesovými švy a sexy šněrováním!

Je už samozřejmě zcela na vás samotných, jakým množstvím lakovaného či latexového erotického prádla se hodláte zahalit a jak moc budete chtít prozkoumat všechna zákoutí erotiky ve znamení latexu či lakovaného erotického prádla. Vždy ale máte jistotu, že bude z čeho vybírat - váš specializovaný e-shop s erotickým zbožím FLAGRANTI pomůže splnit vaše nejskrytější přání!

Autor: sexshop FLAGRANTI
13.07.2020 11:50:46
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook