Unikla vám naše MIMOŘÁDNÁ AKCE? 💋 S kódem "FAJN20" na SLEVU 20 % to taky roztočíte 💋
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení
Manžeta na penis REBEL Vibrating Stroker

Manžeta na penis REBEL Vibrating Stroker

Manžeta na penis REBEL Vibrating Stroker s drážkovanou texturou z jemného silikonu a vibrační patronou na kabelový ovladač s 10 extrémně silnými vibracemi.
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Pánové, užijte si naprostou slast z dráždění a masáže penisu bez použití rukou. Vyzkoušejte tento pocit, který už nebudete chtít nikdy měnit. Manžeta na penis REBEL Vibrating Stroker vás opravdu ohromí. Návlek z jemného a pružného silikonu má na svém těle kapsičku pro umístění vibrační patrony. Uvnitř tunelu je drážkovaná textura z velmi hebkých záclonek, která působí velice příjemně a vytváří pocit mít ho jako v bavlnce. Dálkový ovladač s patronou na dostatečně dlouhé kabelové zapojení pak zajistí 10 velmi intenzivních a extrémně silných vibračních a pulzačních režimů. Navíc má zařízení funkci paměti, takže při vypnutí a následném spuštění začne na tom režimu, kde jste skončili. Nenáročné zapojení a ovládání je velikou výhodou této hračky, aby vás nic nevyrušovalo a vy si mohli užít ty nejsmyslnější prožitky naplno. Ovladač pohání 3 x AAA baterie.
Vibrace nejsou pouze dámská záležitost. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Jednoduché ovládání zvládne každý. Zapojte kabel patrony do ovladače a umístěte ji do kapsičky na manžetě. Krátkým stiskem tlačítka power spustíte vibrace a dalšími krátkými stisky měníte režimy. Při podržení tlačítka po dobu 2 vteřin vibrace vypnete.
V případě lubrikace doporučujeme jen gely na vodní bázi, aby nedošlo k poškození povrchu této hračky. Celou naší nabídku najdete zde. Po každém použití vyjměte patronu a manžetu opláchněte pod vlažnou vodou a můžete také použít čistič erotických pomůcek Patronku můžete obetřít vlhkým hadříkem.

Proč si vybrat manžetu na penis REBEL Vibrating Stroker:

  • skvělá pomůcka pro stimulaci a masáž penisu
  • neuvěřitelně tichý a extrémně výkonná vibrační patrona
  • dostatečně dlouhý kabel s ovladačem
  • kvalitní hebký a pružný silikon
  • 10 různých vibračních a pulzačních režimů
  • drážkovaná vnitřní stimulační struktura
  • jednoduché ovládání
  • snadná údržba

Parametry:


Barva: černá
Materiál: silikon, ABS plast
Rozměry: délka manžety 6,7 cm, vnitřní průměr manžety roztažitelný od 3 cm, délka kabelu 75 cm, délka ovladače 11,4 cm, šířka ovladače 3,3 cm, hloubka ovladače 1,8 cm
Vibrace: ano
Pohon: 3 x AAA baterie
Voděodolnost: ne
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Parametry
Parametry:
Pro koho:
Zkušenost:
Stimulace:
Provedení:
Pohon:
3 x AAA 
Napájení:
Vlastnosti:
Materiál:
Barva:
Voděodolnost:
Lubrikace:
Rozměry:
Celková délka:
6,70 cm
Průměr:
3 cm 
Podrobnější rozměry:
délka manžety 6,7 cm, vnitřní průměr manžety roztažitelný od 3 cm, délka kabelu 75 cm, délka ovladače 11,4 cm, šířka ovladače 3,3 cm, hloubka ovladače 1,8 cm