>> Venušiny kuličky v hodnotě 649,- jako DÁREK 
Partner of Notino
ADVENTNÍ KALENDÁŘE v prodeji!
DÁRKOVÉ BALENÍ
Dárek pro každého

Nevibrující dildo vrací úder - rady, tipy, zajímavosti

Dildo JOLLY BUTTCOCK

Vážené nadržené dámičky, svobodné či zadané nestoudnice, zkrátka všechny moderní ženy, je čas si trošku hrát! Pan Dildo už čeká, až jej popadnete a vsunete do vašeho rozžhaveného lůna.

Dildo najdete v Kanadě i v našem eshopu

Setkáváte se s tímto pojmem poprvé? Na internetu najdete mnohé vysvětlení - jedná se o kanadské město v Newfoundlandu, ale také o hračku pro ženy nebo umělý penis. Kdo by ale cestoval do Dilda, když dildo může vycestovat do Vás! Zůstaňme tedy v sexuální hantýrce a pojďme si pojem dildo vysvětlit.

Dildo nevrčí, ale i tak Tě dostane

Řekové kdysi před naším letopočtem vyrobili první nevibrující sexuální pomůcku pro osamělé ženy a místo lubrikantu používali olivový olej. Sexuchtiví Italové tuto hračku vylepšili a pojmenovali dildo. V dnešní době však neslouží jen osamělým ženám, ale zpestřuje sexuální život žen, mužů, párů, trojic či čtveřic. Klasické dildo tedy známe všichni a dnes se díky kreativnímu designu opět těší velké oblibě. A hlavní výhoda? Nepotřebujete mít po ruce náhradní baterky!

V dnešní moderní době si pro potěšení můžete vybrat z takové škály tvarů, příjemných materiálů, orgasmických barev či velikostí, že nebudete vědět, které dildo zasunout do vlhké mušličky dříve. Každý z nás nejprve ohodnotí penis zřejmě dle vzhledu a pak dojde na jeho výkonnost. Vyberte si tedy sami, který kaňour bude vhodný pro vaši kočičku či kocoura.

Tvar dilda Vám pomůže najít i bod G

Tvar dilda vybírejte dle rozkoše, kterou si chcete dopřát - klasický vaginální orgasmus, polechtání klitorisu nebo škádlení bodíku G. Dildo je však k dispozici také pro vyznavače análního sexu a co víc - můžete si najednou dopřát dvojitou dávku zásunu s dvojitým dildem, které se pyšní dvěma ohebnými penisy a vklouzne do Vás a rozžhaví obě dírečky najednou.

Můžete si jej vybrat s realistickým žaludem, s varlaty či bez, nebo se zaměřit na dilda v podobě mužného žilnatého penisu.

Dildo Clearstone RippleVelké a gelové nebo malé a skleněné dildo?

Velikost - každá dáma či pán dle libosti - velikosti ani průměru se meze nekladou, proto si můžete vybrat opravdu velkého nadrženého kluka s délkou až 37 cm s průměrem 6 cm nebo se pomazlit s dildíčkem o délce 11 cm a průměrem 2 cm, který je vhodný pro drobnější dámičky a navíc se dá nenápadně schovat do kabelky.

Materiál je dnes přizpůsoben maximální rozkoši žen i mužů. Dříve se vyráběli ze dřeva či kůže, ale v moderní době jsou již ohebné, náramně pružné, vyráběné z barevných gelů čili jelly, které jsou uvnitř vagíny příjemné jako pohlazení kožíšku malé kočičky. Můžete ale také narazit na dildo z ručně foukaného skla či designovky ze dřeva - všechno samozřejmě použitelné.

Designy dild aneb je libo klasiku nebo něco zábavnějšího?

Design - v dnešní době jsme náročnější na vzhled výrobků, které kupujeme a tak i výrobci nevibrujících vibrátorů si vyhráli s designem. Kromě hračiček ve tvaru vánočního cukrkandlu či okurčičky si fajnšmekři můžou vybrat průhledné dildo s barevnými kuličkami, napodobeninu roubíku, anebo pro odvážné a vášnivé ve tvaru pěsti. Dilda vypadající jako zvířátka nebo pořádný černošský penis nejsou výjimkou. Dilda jsou také opatřeny přísavkou, kterou jednoduše přisajete na hladký povrch a můžete si krásně zajezdit na hřebci bez toho, aniž byste zapojovali ruce (ty můžete využít na menší vibrátorek a zažít tak větší slast).

Vychytávky u dild

Také dilda mají své vychytávky - můžete se jím nechat postříkat, při erotickém přítmí vám na dildu bude svítit bludička anebo už tak žhavou nocí vás provede hřející dildo.

Rady ptáka dildáka

Tělový olej Nebojte se experimentovat a přizvat si k hrátkám další ženu či muže. Vyzkoušejte více typů najednou a dopřejte si víkend plný vláhy. Nalijte si číši plnou kvalitního vína, pusťte si erotický film, začněte smyslnou masáží , která vás zahřeje a uvolní, a poté nechte zasunout partnera a dilda najednou. Vy sama si můžete dalším malým dildem dráždit klitoris a dopřát si tak dvojitou dávku orgasmu.

Jak všechny víme, tak ne vždy je však přítomnost partnera či partnerky nutná... Dildo můžete použít také sama či sám ve voňavé vaně a udělat si opravdu žhavou lázeň. Také již zmíněné dildo s přísavkou či dvojité dildo stojí za vyzkoušenou! Potěšení vám jednoznačně zpříjemní lubrikační gel s vonnou esencí nebo s vůni cafe latté.

Dnešní dildovské povídání ukončíme hláškou sexuální dračice Samanthy z oblíbeného seriálu Sex ve městě:

Charlotto, proč mi voláš - já masturbuju! Říkala jsem ti, že dnes to budu dělat celej den!


Přečtěte si také:

Vibrátory a dilda FUN FACTORY aneb exkurze do světa fascinujících barev, tvarů a magických erotických zážitků!

Kdo nemaže, nejede - představujeme lubrikační gely

Ohýbat je lepší než zahýbat. Ví to i vaše partnerka?

Kamarádky mají vibrátory, ale dilda jsou dilda


nebo přejděte rovnou k výběru dild v našem sexshopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
19.03.2019 06:52:25
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook