Partner of Notino
Žhavé léto
zabal si lásku
Dárek pro každého

JAK OCHOČIT SUBA - představujeme roubíky, důtky a další (BD)SM pomůcky

Erotické pomůcky pro sado-maso (resp. BDSM) hrátky jsou pro většinu z nás neznámým, uzavřeným světem.

Svérázné hračky pro dospělé zahrnují i kožené roubíky, obojky, psí masky či svíce. Ze zkušeností víme, že pomůcky pro BDSM nejsou zdaleka doménou pouze skalních vyznavačů těchto praktik, ale často po nich sahají i normální milovníci sexu. Proč tomu tak je?

Jde totiž o jedinečný způsob, jak dát sexuálnímu životu novou šťávu. Občasné ukojení dominantních či submisivních choutek, respektující dané meze, nejen obohatí, ale též upevní váš vztah!

Roubíky odnaučí vašeho suba odmlouvání.

Se subem (tj. submisivní partnerkou či partnerem) to je někdy jako s nevychovaným spratkem, kterému je tu a tam třeba uštědřit výchovnou lekci. U mučení se nemluví a pánovi se neodmlouvá, to by každý sub měl vědět!

Pokud to tomu vašemu ještě nedošlo, pořiďte si tu správnou vzdělávací pomůcku - roubíky. A jaké roubíky máte v našem sexshopu k dispozici?

Roubíky ze silikonu značky bohatě vystačí pro příležitostné hrátky ve tvrdším stylu. Rychlé, snadné nasazení a pohodlnost je to, co budete v dané chvíli potřebovat.

Rafinovanější divadlo pak nabízejí roubíky s maskou. Váš drzý otrok to bude mít ještě svízelnější díky silikonové masce, která mu nedá šanci sledovat nápravné metody, které na něm zrovna provádíte! Roubík má podobu míčku, anebo kroužku (udušení však nehrozí!) a díky silikonové pásce se snadno přizpůsobí hlavě. Tato SM pomůcka je k dostání v několika barvách, které ještě umocní úchylnou atmosféru!


Obojky zkrotí vašeho otroka jednou pro vždy

Submisivní partner či partnerka není nic víc než pes! Abyste je naučili řádně poslouchat, bez patřičných pomůcek se neobejdete. Pro dokonalé ochočení jsou tu naše obojky. Nošení obojků je extra vzrušující záležitostí (stále platí, že musí být dobrovolná a odsouhlasená).

Levnější obojky sice pravou kůži pouze imitují, ale zato velmi zdařile. Stejně jako roubíky také obojky Fetish Fantasy ocení zejména začátečníci a občasní praktikanti fetišistických dýchánků. Díky dvojité vrstvě a prošívání totiž krk vašeho otroka přeci jen trochu šetří.


Pravá kůže je pravá kůže. A pro opravdový prožitek se vyplatí našetřit si pár korun na víc a pořídit si nefalšovaný kožený obojek. Jen připomínáme, že naše obojky jsou vybaveny kroužkem. To přímo vybízí, abyste k obojku přichytili vodítko a pojistili se tak proti pokusům o vzpouru již v zárodku.

Další BDSM pomůcky ze sexshopu 4SEX.CZ

V našem sexshopu samozřejmě naleznete další nezbytné pomůcky, bez nichž se dýchánek v tvrdším stylu neobejde. Klikněte proto na kolonku extra a odhalujte další temné vášně, skryté ve vašem nitru. Svíce , černá jako noc sama, pouta na ruce i krk i s vodítkem, nejrůznější masky. Černá mše může začít i u vás doma!

A na závěr odhalme náš poslední trumf: tuto psí masku, kterou může nosit jak otrok, tak dominantní člen dvojice.

Autor: sexshop FLAGRANTI
10.08.2018 09:34:43
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook