Partner of Notino
Festivalové léto
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Perlové prádlo Bracli vás naprosto okouzlí

Sebevědomé a úspěšné ženy často potvrzují, že krásné prádlo považují za svou vizitku a cítí se v něm sebejistěji, a to i přestože je skryté pod běžným outfitem. Ale slyšeli jste už o netradičním spodním prádle, které kromě svého půvabného a neodolatelného designu nabízí i benefit v podobě jemné a velmi příjemné stimulace těch nejintimnějších míst? Pokud jsem ve vás probudili zvědavost, s radostí vám představujeme luxusní španělskou značku Bracli.Historie Bracli

Luis Alvarez pro svou ženu v roce 1996 navrhl zcela unikátní prádlo, které má některé vlastností, díky nimž je zcela jedinečné a odlišné od ostatních známých modelů. Jelikož šlo o opravdu jedinečný kousek, začal jej vyrábět také pro své přátele a následně si jej nechal patentovat. Pokud bychom měli prádlo nějak zařadit, šlo by nejspíše o „intimní dámský oděv se sexuálně-stimulačními účinky". Svou pověst si prádlo Bracli získalo zejména díky kombinaci, kterou milují všechny ženy na světě – kombinaci perel a luxusní krajky.

Značka se brzy stala celosvětovým bestsellerem a našla si své místo v šuplících mnoha spokojených fanynek. Sám výrobce tvrdí, že Bracli provokuje fantazie v podobě očekávání příjemných zážitků, které nám stimulační benefity jejich unikátních produktů mohou přinést. Bracli je oslavou křehké ženskosti a odvahy zároveň.

Bracli v seriálech

O jeho zahraniční popularitě svědčí i fakt, že se španělské prádlo proslavilo v amerických seriálech Chirurgové a Sex ve městě.

Scénáristé seriálu Sex ve městě viděli v Bracli potenciál "exkluzivního dárku", který v podobě kalhotek se stimulačními perlami věnoval milionář Richard divošce Samantě Jones ve svém soukromém letadle. Přestože ženy zbožňují šperky, perly je nemusí jen zkrášlovat a dodávat jim šmrnc, ale mohou je i skutečně potěšit.

Překrásné balení tohoto unikátního prádla jen dokresluje celkovou prezentaci značky a vysloveně se nabízí jako originální a báječný dárek pro pravou dámu.Vyzkoušíte dosud nepoznané? 🖤 Sleva 20% pouze nyní na celou značku Bracli s kódem "BRA20".

A jak perlové prádlo funguje?

Perlová tanga, kalhotky i body Bracli jsou erotické prádlo, které poskytuje ženě jemnou stimulaci při každém kroku, ať už je kdekoliv, a to zcela diskrétně. Nikdo nepojme podezření, že jsou stimulovány její nejcitlivější partie. Perlové prádlo je vyrobeno z dokonale padnoucí elastické krajky a jednoho nebo dvou řetízků (podle typu kolekce a modelu) nejjemnějších perel.

V Bracli pro zákaznice vybrali jejich velmi kvalitní odrůdu "Manacor" pocházející ze španělského ostrova Mallorca. Modely Bracli&G pak slibují, že pomohou i s drážděním nejcitlivějšího bodu G pro ještě intenzivnější pocit při nošení. Perly jsou vzadu uvázané na saténovou mašličku, kterou jednoduše odvážete a z řetízku vytvoříte větší uzlík podle osobní potřeby a vložíte kuličky přímo do vagíny.Vytříbený sortiment

Ošperkované kalhotky/tanga…asi si říkáte: “A to je vše?“ Samozřejmě, že je kolekce komplexnější a návrháři v Bracli zohlednili fakt, že ženské tělo je jedinečné, krása má mnoho podob a každá žena umí smyslně upozornit na jinou část těla. Samozřejmě je tedy můžete sladit s podprsenkami či braletkami stejného stylu a střihu a doplnit zajímavými podvazkovými pásy.

U nich nemají perličky primárně stimulační funkci, přesto vás nádherně ozdobí a skvěle je sladíte s dolním dílem. V případě, že vás patentovaná vychytávka v podobě dráždivého řetízku neoslovila nebo si na takové kalhotky netroufáte, ale přesto vás překrásné jemné krajky v kombinaci s perlami doslova uhranuly, nezoufejte. Noční košilky této značky vykouzlí z každé ženy křehkou vílu.

Je velmi těžké vytvořit provokativní spodní prádlo a nesklouznout přitom k lacině vypadajícím střihům. Bracli se podařilo mnohem víc – vytvořili ikonické perlové prádlo, které je ztělesněním vkusné elegance a luxusu. A právě proto by nemělo chybět ani ve vašem šatníku. Dopřejte si skutečně luxusní prádlo se stimulačními benefity. Ať už si vyberete jakýkoliv model, zaručeně s ním zažijete nejednu vzrušující chvíli.

Vyzkoušíte dosud nepoznané? 🖤 Sleva 20% pouze nyní na celou značku Bracli s kódem "BRA20".


Celý sortimentZobrazit více