❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

Jak používat anální korále a kolíky

Anální korále, korálky nebo také anální kuličky jsou velmi stará erotická pomůcka orientálního původu.

Máte rádi anální sex ve dvou? Anebo jste zatím anální sex nevyzkoušeli, ale velmi vás to láká? Anální korále jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené zasvěcence.

Totéž platí pro anální kolíky a dilda dostupné v různých velikostech, a proto velmi vhodné pro začátky vaší cesty do světa análních rozkoší.

Jak bezpečně používat anální erotické pomůcky se dozvíte na následujících řádcích.

Ani zásun bez lubrikačního gelu

Anální erotické pomůcky bez lubrikačního gelu používat zkrátka nelze! Při samotné koupi erotické pomůcky tedy nezapomeňte na vhodný lubrikační gel. A který lubrikační gel je dobrý právě pro anální hrátky?

Obecně nic nezkazíte s kterýmkoliv lubrikačním gelem na bázi vody, jehož použití je vskutku univerzální. Nejlépe však uděláte, pořídíte-li si přímo lubrikanty určené pro anální sex. Náš sexshop jich nabízí hned několik, a proto vřele doporučujeme právě je.
Každé anální hrátky zahajte tím, že do oblasti anusu i na vaše erotické pomůcky nanesete dostatečnou vrstvu lubrikantu (šetřit nemusíte, platí, že čím víc použijete, tím bude vaše jízda lépe svištět).

Jeden korálek za druhým

To platí hlavně pro anální korále alias anální kuličky. Jak si můžete všimnout, jejich tvar tvoří zvětšující se řada propojených kuliček. Bezpečná masturbace tedy spočívá v pomalé stimulaci vždy na úrovni jedné kuličky, od které postupujete ke větším a větším. Právě v tom spočívá tajemství jedinečného vzrůstajícího prožitku, které anální korále nabízejí. Alespoň zpočátku nezkoušejte korále zavádět najednou.

Jak použít anální kolíky

Jak si můžete všimnout i z naší nabídky, anální kolíky jsou velmi často vybaveny přísavkou, která umožňuje vzrušující "jízdu" vsedě, jako se jí oddává naše kráska. Tato přísavka, nebo u jiných modelů kroužek na prst, zároveň slouží jako pojistka, jež brání úplnému vniknutí kolíku či dilda.

Právě anální kolík s kroužkem na prst je díky svým rozměrům vhodný i pro úplné začátečníky. Skvěle jej využijete při hrátkách s partnerkou, které můžete dopřát dvojitou a hlavně bezpečnou stimulaci - anální kolík je na rozdíl od prstu vždy hygieničtější, nehrozí riziko zlomení nehtu apod.

Jak budete hlouběji a hlouběji pronikat do tajemství análních hrátek, jistě neodoláte ještě rafinovanějším erotickým pomůckám: svůdně zakřiveným stimulátorům prostaty, účinným análním vibrátorům či neméně vzrušujícím nafukovacím pomůckám.

Přejeme mnoho příjemných chvil strávených vzrušujícími i bezpečnými análními hrátkami.

Zavřít