Partner of Notino
Žhavé léto
zabal si lásku
Dárek pro každého

Jak používat vibrační vajíčka

Používání vibračních vajíček není žádná věda a poradí si s nimi i ženy, jejichž lůno ještě vibrační vajíčka neměla tu čest navštívit.

S některými rozdíly mezi vibračními vajíčky i s jejich blahodárnými účinky jsme se seznámili v předchozím článku. Zbývá tedy povědět si něco o tom, jak používat vibrující vajíčka. Tipy na nepoznané erotické zážitky přináší váš sexshop 4sex.cz.

Jak používat vibrační vajíčka ze sexshopu 4SEX.CZ

Vibrační vajíčka můžete samozřejmě používat jako erotickou pomůcku pro svou sólovou masturbaci. Pokud ale do hry zapojíte i vašeho partnera, zažijete mnohem více zábavy a na své si bude moci přijít i on!

Masturbujte ve sprše nebo ve vířivce

Neomezujte se, když nemusíte! Náš sexshop nabízí také voděodolná vibrační vajíčka , která můžete používat třeba ve vířivce či ve vaně. Vodní lázeň je sama o sobě žádaná rozkoš - co teprve s úžasným a samostatně pracujícím vibrátorkem v kundičce!

Kam partner nemůže, nastrčte VIBRAČNÍ VAJÍČKO

Neobyčejně silný požitek oběma partnerům nabízí tato sexuální metoda: vibrační vajíčko zaveďte dle vlastních preferencí do mušličky či zadečku (zde volte menší vibrační vajíčko) a partnerovi ponechte svůj druhý otvůrek. Vy si vychutnáte dvojitý prožitek, on bude omdlévat z vibrací, které se budou rozlévat z vibračního vajíčka i na jeho penis. Zaručená receptura, která funguje!

Vibrační vajíčko - outdoorová erotická pomůcka

Do restaurace, do kina, na túru. Vibrační vajíčka s bezdrátovým ovládáním lze bez rizik používat i mimo vaše soukromí. Dálkový ovladač svěřte svému miláčkovi, sedícímu na druhé straně stolu, a nařiďte mu, aby se postaral, aby vám dnes večer opravdu chutnalo!
Věděli jste, že mnohé ženě se o zpříjemnění sportovních aktivit (hlavně běhu) stará nejen mp3 přehrávač, ale právě diskrétně ukryté vibrační vajíčko? Zkuste to i vy! Dopřejte si těch nejintimnějších pocitů, kdekoliv chcete!

Jak se starat o vibrační vajíčko

Na závěr ještě pár rad o tom, jak ošetřovat vibrační vajíčko. To raději používejte vždy s lubrikačním gelem. Po každém použití vajíčko omyjte teplou vodou, nechte osušit a pečlivě uskladněte pro další použití.

Autor: sexshop FLAGRANTI
26.04.2018 15:01:57
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook