Unikla vám naše MIMOŘÁDNÁ AKCE? 💋 S kódem "FAJN20" na SLEVU 20 % to taky roztočíte 💋
Partner of Notino
Naskočte na vlnu Wellbeingu
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení
Pralinky JANEK - tmavá jahodová / bílá karamelová 2 ks

Pralinky JANEK - tmavá jahodová / bílá karamelová 2 ks

Dopřejte si lahodné potěšení a dokonalý výbuch emocí ve vašich ústech. Nalaďte se na vlnu romantiky se dvěma čokoládovými pralinkami, které jsou s láskou vyrobené v České republice. Luxusní vybrané přírodní ingredience harmonicky snoubí čokoládu s afrodiziakálními účinky a jedinečnou chutí.
Akce
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Proč si vybrat:

  • dva druhy vysoce kvalitní čokolády poctivé české výroby
  • vybrané prvotřídní přírodní ingredience bez lepku a bez palmového oleje
  • sladké mrazem sušené jahody se sladkým pyré vás přesune do ráje
  • nejvoňavější jablka a trocha karamelu připomene štrůdl od babičky
  • přírodní afrodiziakum nabudí smysly a pikantní myšlenky
  • dva kousky v balení ideální pro sladkou tečku po romantické večeři

Popis produktu:

Vychutnejte si své intimní chvíle naplno a prožijte nezapomenutelnou romantiku, která podpoří vaši vášnivou atmosféru. Dopřejte si po vaší společné večeři jedinečný dezert v podobě dvou luxusních čokoládových pralinek z tmavé a bílé čokolády s ovocnými náplněmi a nechejte na sebe působit afrodiziakální vlastnosti kakaových bobů, které zaručí výjimečně svůdné pokračování v ložnici.

Jiskřivě čistá příroda:

Nespokojte se pouze s čokoládou, ale chtějte něco navíc. Poctivá česká výroba našlapaná vybranými a mimořádně kvalitními ingrediencemi způsobí, že naplní vaše chuťové pohárky až po okraj, kde vás bude dlouho omamně vybízet k báječným pocitům a následně se rozplyne do intenzivní extáze chuti. Čisté přírodní složení obohacené o pravou vanilku je bez palmového oleje a bez lepku nepotřebuje ani aromata či esence. Čokoláda navíc jako přírodní afrodiziakum navodí klidný stav mysli a probudí touhu, čehož můžete na svém rande dokonale využít.

Výbuch emocí v ústech:

Pralinka ve skořápce ve tvaru srdíčka z tmavé čokolády obsahuje zralé a sladké jahody sušené mrazem v kombinaci s voňavým jahodovým pyré, které je doplněno o skvostný jahodový likér. Nejen, že báječně voní po jahodách, ale chutná ještě lépe.
Pralinka v skořápce z bílé čokolády ve tvaru jehlanu vám připomene skvostný jablečný štrůdl jako od babičky. Dokonalá jablka přetvořená do výtečného pyré s kapkou Calvadosu zasypané skořicí je doplněno o svůdný karamel. Tuto chuť chcete mít na jazyku skutečně dlouho.

Složení:

Tmavá jahodová: Hořká Čokoláda (Kakaová Hmota, Kakaové Máslo, Cukr, Sušené Mléko, Přírodní Vanilka, Emulgátor: Sójový Lecitin), Jahodové Pyré 35%, Přepuštěné Máslo, Lyofilizované Jahody, R. Jelínek Moravská Jahoda, Barvivo
Bílá karamelová: Bílá Čokoláda (Kakaová Hmota, Kakaové Máslo, Cukr, Sušené Mléko, Přírodní Vanilka, Emulgátor: Sójový Lecitin), Smetana, Jablkové Pyré 17%, Přepuštěné Máslo, Glukózový Sirup, Calvados, Skořice, Barviva

Parametry
Parametry:
Rozměry:
tmavá pralinka: délka 2,9 cm, šířka 2,9 cm, výška 1,4 cm, hmotnost 9,5 g; bílá pralinka: délka 2,5 cm, šířka 2,5 cm, výška 2,8 cm, hmotnost 11 g