❤️ Valentýnské dárky s DOPRAVOU ZDARMA! Přes Balíkovnu a Českou poštu. 
Partner of Notino
Valentýnské tipy
Anketa- Odpovězte a vyhraJte
Dárek pro každého

Připoutejte mne, prosím!

Domníváte se, že neexistuje nic, co by vás v erotice a sexu ještě mohlo překvapit?

Vyzkoušeli jste erotické pomůcky, anální sex a všelijaké netradiční sexuální praktiky a nemáte již co objevovat?

Přišel čas uchopit váš sexuální život za jiný konec!

Přiznejme si, muži i ženy, že jsou to právě psychické role dobývaných a dobývajících, které mají lví podíl na naší zálibě v sexu a erotice. Mnohdy opovrhované tvrdší sexuální praktiky mohou, i v lehčí formě, toto podvědomé rozdělení a prožívání rolí zintenzivnit, a nebývale tak okořenit váš sex!

Pouta, bičíky a důtky, bondáže, obojky či roubíky posunou vaši soulož do jiné dimenze, (aniž byste museli patřit ke skalním vyznavačům BDSM). A jsou to právě pouta, se kterými je vhodné průzkum nového sexuálního terénu začít.

Jak a kde používat pouta

Fantazii se u této erotické pomůcky rozhodně meze nekladou. Přesto se asi většina z vás, inspirována erotickými filmy, rozhodne připoutat svého partnera či partnerku k posteli (pakliže je její čelo tvořeno např. trubkou, k níž lze pouto uchytit). Žena tak může svého chlapa položit na záda, ruce mu připoutat k lůžku a dělat si se svou kořistí, co se jí zachce! Muži mohou zdůraznit svoji převahu tak, že otočí svoji vězeňkyni zády k sobě, nasadí jí pouta, připoutají k posteli, načež ji tvrdě ojedou zezadu!

Kromě pohodlné postele najdeme spoustu dalších vzrušujících míst, kam lze pouta a partnera připevnit. Jen namátkou: topení, křeslo, plot, zábradlí, potrubí a mnohé další. Nejprve se vždy ujistěte, že pouta připevňujete k pevnému předmětu, který vašemu partnerovi v návalu vášně nespadne na hlavu. O skutečné ubližování se totiž rozhodně nejedná!

Co doporučuje váš inspirativní 4SEX? Připoutejte se oba dva navzájem! Budete potřebovat 2 pouta, kterými připoutáte vždy jednu svou a jednu partnerovu ruku. Při troše šikovnosti a cviku si pak budete užívat nečekaně vzrušující sex, z něhož se, doslova, nebudete moci odtrhnout!

Jak vybrat ta správná pouta

Náš sexshop vám dává na výběr hned z několika druhů kvalitních pout!

Pokud chcete svého miláčka pro začátek jen trošku poškádlit, vystačí vám i levnější plyšová pouta, která představují skvělý erotický doplněk pro vaše hrátky. Plyšová pouta dodají půvab hlavně ženám, snadno se přizpůsobí jejich rukám, avšak na připevnění k předmětům se příliš nehodí.

Pro opravdový zážitek proto doporučujeme kovová či kožená pouta. Teprve kůže či tvrdá ocel jsou zárukou nefalšované moci na tím druhým, a tak i garancí skutečně nového zážitku!

Nechte se tvrdě pokutovat perverzní policistkou, anebo vyzkoušejte, jaké to je potrestat a zprznit mladou, nevinnou školačku. Erotické pomůcky pro tvrdší a fetišistické hrátky si přímo říkají o kombinaci s latexovým či lakovaným erotickým prádlem, které je samozřejmou součástí našeho sexshopu , a proto zkoušejte a kombinujte i vy!


Nebojte se v sexu trochu přitvrdit. Pouta nejenže zpestří váš sex, ale především posílí to nejcennější pouto, které mezi vámi a partnerem je.

Zavřít