>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Recenze na unikátní křesílko Loopy Bounce DuoPack

Už vás nudí stále stejné hračky?

Chtělo by to trochu zpestření a pořádnou akci? Tak pojďte a zkuste Loopy Bounce DuoPack!

Stačí nafouknout přiloženou pumpičkou, upevnit luxusně hebké dildo s přísavkou, nasednout a smyslná jízda, po níž tak dlouho toužíte, může směle začít. Objevte rozkoš z rytmického pronikání, které si řídíte zcela sama. Ukažte svůj temperament a ukažte, co ve vás je.

Osedlání bujného hřebce ještě nikdy nebylo tak žhavé!


Tipy pro odvážné:

Dildo s přísavkou lze použít i samostatně, na jakémkoli hladkém povrchu. Fantazii se v případě voděodolného Loopy Bounce DuoPack meze nekladou. Jízdu na křesílku lze během chvilky proměnit na hrátky ve sprše či u rytmicky vrnící pračky.

Pro dámy, které se o pohled na svou rozkoš rády dělí: Jak dlouho myslíte, že se muž vydrží dívat do očí ženy, která rozkošnicky rajtuje na křesílku, aniž by ...

Nemohla se dočkat, až je uvidí. Pohladí. A vyzkouší. Během chvilky tu stálo, bezpečně připevněné a hrdě vztyčené, připravené na svou první jízdu. Nabrala do dlaně velkorysou porci lubrikačního gelu, aby krasavce připravila na hladký průnik. Jen co se dotkla dlaní žaludu hebkého dilda a obemkla jej prsty, věděla, že od rozkoše ji dělí už jen vteřiny ... Pokračování je ... na vás!


Parametry a technické specifikace:

Barva: červená, černá

Materiál: silikon, PVC - bez ftalátů

Rozměry: výška 70 - 80 cm dle nafouknutí, výška sedáku 60 - 70 cm, šířka 42 - 46 cm, délka dilda 29 cm při průměru 3,5 - 4,5 cm, maximální hloubka průniku 18 - 20 cm, maximální zatížení 100 kg

Vibrace: ne

Voděodolnost: ano

Lubrikační gely: vodní báze

Čištění: teplá voda a speciální dezinfekce na erotické pomůcky

Uskladnění: v suchu, při stabilní teplotě bez vystavení přímému slunečnímu záření

Země původu: Švýcarsko

Autor: sexshop FLAGRANTI
22.10.2021 11:22:11
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook