Partner of Notino  
Všechny kategorie
Všechny kategorie
Vibrátory Pro ženy Pro muže Pro páry Erotické prádlo Vagíny, zadečky, masturbátory BESTSELLERY
dárky a dopravu platíme my
Finalista SHOProku 2019 dárkové balení

Pronikl zlatý prach i do vašeho obýváku?


reklama Flagranti


Značka FLAGRANTI se zrodila teprve nedávno, i když e-shop běží již 15 let. Po takové době vyvstala potřeba dělat věci jinak, lépe. A vzniklo FLAGRANTI. V březnu se představilo prvním zákazníkům a od května můžete vidět krásku s maskou i na svých televizních obrazovkách.

Natočení reklamního spotu předcházelo mnoho hodin diskuzí, jak novou značku prezentovat a jak ji přiblížit širokému publiku. Nakonec jsme dívku, stejně jako naše nové webové stránky, zahalili do zlaté. Zlatá jako symbol věčnosti a nadčasovosti. Pro starověké Řeky byla zlatá barva symbolem nesmrtelnosti. A takové je i FLAGRANTI. Bude vaším diskrétním průvodcem světem erotiky, ať už se nacházíte v kterékoliv životní etapě. Může být učitelem, společníkem, ale i prostředníkem ve vztazích, kde už vyprchala vášeň.

Pokud si stále nejste jisti, vyzkoušejte to s námi. Cenu za dopravu vyřešíme za vás a vy si můžete ověřit, že i erotické pomůcky můžete dostat rychle, diskrétně a s veškerým servisem.

Nazastihli jste naši múzu na televizních obrazovkách? Nevadí. Pohodlně se usaďte a nalaďte se na vlnu vášně s FLAGRANTI.
FLAGRANTI
inspirováno vášní a Vámi!

Věrnost se vyplácí!
Zaregistrujte se a pronakupujte se k VIP cenám
Registrace
Sleva 5 %
Nákup nad 3000 Kč
Sleva 10 %
Věrnostní program FLAGRANTI