Partner of Notino

VIP rozkoš za skvělou cenu s luxusními vibrátory Vibe Therapy

Dopřát si erotických prožitků první třídy je nyní tak snadné.

Náš sexshop totiž výrazně zlevňuje i vyhlášené vibrátory světové značky VIBE therapy, které nabízí to nejlepší, co od vibrátorů můžete čekat. Všem ženám, jež trpí v uspěchané a starostmi nabité době, nabízíme kvalitní psychoterapeuty, za které jednou zaplatíte, a už vám neutečou!

Co všechno náš tým moderních léčitelů dokáže, se dozvíte v tomto příspěvku.

Zaměřeno na klitoris

Vibrátory VIBE therapy vyšší řady jsou kromě hlavní části vybaveny speciálním stimulátorem klitorisu. Zatímco vibrátor zajíždí do vaší pochvy, dráždidlo klitorisu současně pracuje na vašem druhém nejcitlivějším místě. Výsledek si lze jen sotva představit, dokud si VIBE THERAPY sama nevyzkoušíte.

Za velmi výhodnou cenu si dvojité masáže můžete dopřát s takovým vibrátorem VIBE THERAPY PINNACLE. Tento albínově bílý vibrátor krásného designu nabízí nadstandardní možnosti vibračních modů i co do nastavení jejich intenzity. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálu, kterým je v tomto případě 100% silikon, který zcela vylučuje jakékoliv alergické reakce.

Jízda na delfínovi

Ve skvělé akční nabídce nyní můžete získat také vibrátor Vibe Therapy EXHILARATION s roztomilým delfínem připraveným pořádně brázdit váš klitoris! Nejen tento vibrátor, ale i ostatní z řady VIBE THERAPY jsou navíc vodotěsné, a tak vaše milostné kratochvíle budou moci probíhat také ve vaně či ve sprše!

Pouze 3 tlačítka vám postačí k pohodlnému a plnému ovládání veškerých funkcí, tj. rychlosti, intenzita vibrací, vibrační programy těchto vibrátorů.

Elegantní erotický dárek za příjemnou cenu

Narozeniny, výročí, svátky, vánoce ... víte jak se vždy kvapem blíží. Už máte alespoň představu, čím vaši partnerku letos oslníte?

Pokud ne, máme pro vás skvělý tip! Právě vibrátory Vibe Therapy s jejich luxusním designem a nadstandardní kvalitou jsou více než ideálním dárkem!

Náš sexshop vám je navíc doručí ve velmi vkusném originálním balení. Pořiďte své partnerce vibrátory jako dárek a buďte si jist, že ji nepohoršíte, ale naopak velmi potěšíte!

Využijte skvělých slev a objednávejte vibrátory Vibe Therapy ještě dnes v sexshopu 4SEX.CZ!

Autor: sexshop FLAGRANTI
05.04.2018 09:35:52
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook