>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Satisfyer Pro 2 - bezdotykové dráždidlo pro ženy

V naší sexuální laboratoři přistála další peprná novinka na trhu sexuálních pomůcek, proto jsme se rozhodli, že ji vyzkoušíme za vás a podíváme se ji přímo pod sukýnku. Sexy hračky pro ženy se rozrostly o dalšího bezdotykového mazlíka - stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 se už nemůže dočkat vaší mušličky.

Bezdotykové dráždění klitorisu

Bezdotyková masáž klitorisu je nadlidská záležitost - kdo nevyzkoušel, neuvěří. Úžasný a nadčasový stimulátor Satisfyer Pro 2 se něžně přilne okolo vašeho poštěváčku, jakoby vám jiná smyslná ústa slastně objala klitoris. Pak už se jen necháte unášet na orgasmických tlakových vlnách, které se vášnivě proženou vaším tělem. Rychlost a intenzitu orgasmu si řídíte sama, případně ji řídí váš mazlíček. Tato novinka je spojením moderního designu a revolučního bezdotykového orgasmu.

Bezdotykový stimulátor se zapíná přidržením malého kulatého tlačítka. Dráždidlo má také velké oválné tlačítko, kterým se ovládá intenzita - čím víckrát zmáčknete, tím intenzivnější požitek a tím i rychlejší orgasmus. Oválnou hlavici jednoduše přiložíte ke klitorisu a mačkáte stupně intenzity, kterých je celkem 11. Vůbec už nemusíte s dráždidlem zběsile kývat, hýbat, šermovat - dráždění klitorisu probíhá pomocí tlakových vln, které se o vše postarají za vás. K tomuto smyslnému dráždění poštěváčku vám navíc krásně svítí LED dioda, která je umístěna mezi tlačítky.

Materiál a design

Design je zkrátka nadčasový - v jednoduchosti je krása, luxus i orgasmus. Stimulátor klitorisu má přepychovou barvu růžového zlata, ovládání je příjemně po ruce, bílá vyměnitelná oválná hlavice krásně doplňuje lesklé a svůdné tělo dráždidla. Tento kus padne do každé orgasmuchtivé ručičky. Velikost stimulátoru klitorisu je 17 cm a v nejširším místě má průměr okolo 4,5 cm.

Satisfyer Pro 2 je vyroben z lékařského silikonu, který je hypoalergenní, bezpečný, nedráždí, je jednoduchý na údržbu a hlavně velmi příjemný na dotek. Doplňkovým materiál je ABS plast, díky kterému mají erotické pomůcky různorodé designy, je také nezávadný, bez ftalátů a bez zápachu.

Vychytávky

Co nás zaujalo? Tato úžasná erotická hračka pro ženy je voděodolná, což je vlastnost, kterou prostě milujeme. Stimulátor klitorisu si s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv a kdykoliv, tudíž si užijete úžasné sexuální dobrodružství ve vířivce, krytém bazénku, ale i doma ve vaně nebo v kašně na náměstí.Bezdotykové erotické pomůcky jsou jednoznačně IN, proto nás zaujala velmi přijatelná cena. Vzhledem ke všem vlastnostem, které Satisfyer Pro 2 nabízí, hodnotíme cenu velmi pozitivně. Za ten rychlý a pulzující orgasmus to prostě stojí!

Údržba a příslušenství

Díky silikonu je dráždidlo velmi jednoduché na údržbu - postačí mýdlová voda a standardní dezinfekce na erotické pomůcky. Pokud budete chtít použít lubrikační gel, musíte určitě pořídit lubrikant na vodní bázi, aby nedošlo k poškození silikonového materiálu.

Před prvním použitím je potřeba hračku nabít pomocí magnetického USB kabelu. Určitě si jej dejte nabíjet s předstihem, protože první dobití může trvat až 8 hodin.

Součástí balení je již zmíněný magnetický USB nabíjecí kabel a lithium-iontová baterie s dlouhou životností.

Výhody & nevýhody

+ skvělá cena

+ bezdotykové dráždění

+ intenzivní a rychlý orgasmus

+ moderní design

+ baterie s dlouhou životností

+ příjemný materiál a jednoduchá údržba

+ voděodolný

- pouze v jednom designu

- dlouhé první dobíjení

Přečtěte si také:

Dráždidla klitorisu

WOMANIZER - novinka, bez které nemůžete být!

nebo přejděte rovnou do kategorie Satisfyery a pořiďte si svůj vlastní kousek. Váš sexshop 4sex vám přeje mnoho krásných a intenzivních zážitků.

Autor: sexshop FLAGRANTI
22.10.2021 11:23:14
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook