Partner of Notino
Festivalové léto
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Naskočte s námi na letní vlnu vášně a nebojte se objevovat!

Flagranti je tady pro vás, bude vašim rádcem i oporou ve spletitém světě erotiky, do kterého jste se rozhodli nahlédnout.
 #EXPLOREYOURPASSION

hesla

Co je našim cílem?

  • Bourat společenská stigmata
  • Otevírat dveře do světa vášně
  • Pomáhat párům i jednotlivcům objevovat nové obzory a inspirovat se
  • Dodávat odvahu na cestě k nalezení sebe sama a své sexuality


Festivalové léto s Flagranti se blíží

Říkáte si, co má sexshop společného s festivaly? Možná byste se divili, ale dost. Láska a hudba šly vždycky ruku v ruce společně a tak nějak k sobě patří. Naše konkurence z Británie - web Lovehoney si udělala mezi svými zákazníky anketu s dotazem, zdali měli jakožto účastníci festivalů na těchto akcích také sex. A překvapivě se 18 % přiznalo k tomu, že sex na festivalu zažili a dalších 30 % by jej rádo zažilo. Pokud se řadíte do této skupinky 30 % požitkářů, doporučujeme vybrat si k tomu některou z „kultivovanějších akcí“, třeba ostravské Colours, na kterých se uvidíme ;-) Představíme vám tady celé portfolio značky SVAKOM, vyzkoušíte si namíchat ty nejlepší lubri-drinky a čeká na vás stylový fotokoutek i kolo štěstí. 

S3X na veřejnosti nebo za zavřenými dveřmi?

Podělte se s námi o vaše zkušenosti, navíc prvních 200 vyplnění odměníme slevovým kódem na nákup našich produktů.

Tipy
<

Inspiraci najdete také na blogu

Na co se teď můžete těšit ve svém balíčku?

V každém balíčku na vás čeká dárek!

Ke každému nákupu vám přibalíme jeden kvalitní prezervativ, na kterém se také ukrývá sleva, ale zase na příště. A pokud bude váš nákup nad 1.000,-, najdete tam zcela určitě přibalen i zlatý pytlík, se kterým si můžete pohrát, schovat do něj oblíbenou hračku nebo jej použít dle vlastního uvážení téměř na cokoliv.  

A už brzy pro vás budeme mít i jeden letní dárek, tak nás sledujte v newsletterech, kde se dozvíte vše o akcích i novinkách, nebo na IG profilu @flagranti.cz