>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Jak se starat o své erotické pomůcky

Jste nadšenci do erotických pomůcek a rádi si zpestřujete své sexuální hrátky?

Víte však, že i váš Robertek nebo REALISTICKÉ 4SEX KRÁSKY potřebují dodržovat pravidelnou hygienu? Podívejte se s námi na možnosti hygieny a údržby vašich erotických (ne)vibrujících miláčků, která jim (i vám) prodlouží sexuální život.

ledove vinoi

Různé pomůcky - různá údržba

Vaši umělí kamarádi jsou vyráběni z různých materiálů a od toho se odvíjí způsob očisty. Na vibrátory či anální kolíky používáte pro příjemnější sex také lubrikanty, bičíkem či důtkami se mrskáte přes olejem namazané tělíčko nebo se v masturbátoru po příjemném orgasmu usadí spermie. Pokud pomůcku důkladně nepročistíte, riskujete nepříjemnosti v intimních partiích - svědění, vyrážky, ekzémy. Pokud se o pomůcku dělíte ještě s dalším divochem či divoškou, tak riskujete i více...

Základním pravidlem je, abyste pomůcku očistili již po zakoupení, kdy je zcela nová. Pro začátek stačí vaší hračku opláchnout teplou vodou a osušit. Pokud již pomůcku užíváte, tak jsou na trhu rozmanité produkty, ale je dobré rozlišovat, zda se jedná o pomůcku z latexu, kůže, silikonu, gumy či skla a čisticí prostředek tomu přizpůsobit.

Pomůcky ze silikonu, gumy i skla

Výrobci nabízejí pomůcky z velmi příjemných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné jak pro kůži, tak pro vaši vagínu či zadeček a které nezpůsobují alergické reakce. Nicméně při standardním používání ve všech částech těla a doplnění o lubrikant, se pomůcky stávají nehygienickými.

Zvýšit hygienu, můžete také použitím kondomů, které při hrátkách s pomůckami nasadíte na různé typy vibrátorů a po použití jen sundáte. V tom případě doporučujeme alespoň očistit hračku horkou vodou.

Mnohem lepší je však věnovat svým hračkám větší hygienickou pozornost a po každém použití je vyčistit. Na erotické pomůcky z různých povrchů můžete používat přírodní a bezpečné desinfekční spreje, např. Pjur Clean, které redukují také pachy a odstraňují bakterie či plísně.

Vhodnou údržbu vám dopřejí také bakteriální čisticí prostředky s pumpičkou, které se jednoduše nastříkají na vaší hračku a setřou hadříkem. Čistící ubrousky můžete použít jak pro hygienu intimních partií, tak pro erotické pomůcky. Bývají bez alkoholu, bez zápachu a jsou určeny pro jemné a hygienické čištění.

Aby latex slušel a vydržel

Milovníci sado-maso praktik můžou pro prodloužení životnosti latexových oblečků používat speciální pudry či spreje, které vám usnadní oblékání a obleček se tak nezničí. Silikonové oleje pak dopomůžou k péči o latex i pryž, poskytnou lesk, nelepí a odpuzují nečistoty.

Kožené bičíky, plácačky či důtky lze očistit speciálními prostředky na kůži, které dodají vašim pomůckám původní vzhled i lesk.

Náš tip

Doporučujeme náš vlastní výrobek: Hygienický sprej 4SEX TOY CLEANER, který je možné použít na gumu, latex, PVC, plast a silikon. Přípravek stačí rozprášit na hračku, nechat chvíli působit a setřít. Lahvička je s praktickým rozprašovačem v balení 100 ml. Prozkoumejte i ostatní výrobky z naší vlastní řady vyráběné v Německu 4sex - kosmetika 4sex

Vše, co potřebujete najdete v naší kategorii Erotická kosmetika, vybírejte prosím.

Autor: sexshop FLAGRANTI
23.08.2019 12:45:10
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook