Partner of Notino
I ženy mají právo na orgasmus!
luxusní dárkové baleníDopravu platíme my

S TWISTO plaťte hned, nebo kousek po kousku a získejte slevu 500 Kč!

Vyberte si, cokoliv vám padne do oka, a plaťte Twistem. Nákup nad 1 500 Kč si můžete rozložit na třetiny úplně ZDARMA.


Pokud nemáte Twisto účet, stačí si ho založit a získáte odměnu 500 Kč v Twisto kreditech, kterou využijte třeba právě na nákup na FLAGRANTI.


Jak na to? 

1
Stáhněte si Twisto appku a založte účet
Stáhněte si Twisto appku na iOS nebo Android a v registraci zadejte promokód FLAGRANTI500. Potvrzení účtu trvá max 24 hodin. Případně se můžete registrovat zde. A jestli už Twisto účet máte, tento krok s lehkým srdcem přeskočte.
2
Zaplaťte Twisto Pay
Vyberte si na FLAGRANTI, co se vám (z)líbí, a zaplaťte metodou Twisto - prohlédnu zboží a platím do 14 dní. V objednávkce použijte stejný mail, pod jakým máte svůj Twisto účet. Důležité!
3
Rozložte si platbu na pár kliknutí
Klikněte na platbu ve svém Twisto účtu a rozložte si ji do 3 měsíců. Nebude vás to stát ani korunu navíc.
Nejčastější dotazy
1
Kdy zaplatím první část nákupu?
V případě rozložení do splátek platíte první splátku v aktuálním měsíčním vyúčtování. To znamená, že pokud nakupujete v únoru, přijde vám vyúčtování 1. března a na jeho zaplacení budete mít do 15. března čas. Následující platby budete platit v dalších měsících.
2
Jak využít slevu?
Po rozložení platby na třetiny využijte kredity za registraci Twisto účtu při platbě první splátky.
3
Jak získám splátky zdarma?
Jednoduše. Stačí jít v Twisto appce/účtu do sekce Na nákupy, vybrat si e-shop, na kterém si přejete nakoupit, a prokliknout se na stránky e-shopu.

Nakoupit na třetiny, tedy získat 3 splátky zdarma, je možné u platby nad 1 500 Kč. Zároveň si prosím přečtěte i popis u konkrétního e-shopu v Twisto appce/účtu. Některé e-shopy mají ještě další podmínky (např. Nákup na třetiny nelze použít na vouchery apod.)

Jakmile si vyberete zboží, je třeba k platbě využít Twisto (Twisto kartu nebo Twisto Pay). Ve svém Twisto účtu poté kliknete na objednávku a zvolíte možnost Rozložit do splátek (jde to v případě, kdy je platba zaúčtována, což trvá max 72 hodin).
4
Co dělat, pokud se mi nedaří rozložit vytvořenou transakci?
Zkontrolujte, zda máte dostatečně vysoký splátkový limit. Zvládnete to v sekci Splátky nebo v sekci Moje limity.

Zároveň je možné, že transakce ještě není zaúčtována (to může trvat až 72 hodin). Podívejte se.

Také je dobré zkontrolovat, zda máte v Twisto účtu vše v pořádku uhrazené. Stačí být den po splatnosti a možnost rozložit platbu vám dočasně zmizí. Nicméně, jakmile vše uhradíte, všechny služby Twista by se měly obnovit.

Pokud máte všechno v pořádku, kontaktujte Twisto a společně se na to s vámi podívají.
5
Nevidím možnost rozložit si platbu. Co je špatně?
Možností je víc. Zkontrolujte, zda máte dostatečně vysoký splátkový limit. Zvládnete to v sekci Splátky nebo v sekci Moje limity.

Pro jistotu se také podívejte, zda jste nenakupoval/a mimo vymezené podmínky na Nákup na třetiny daného e-shopu. Některé e-shopy mají vedle minimální částky 1 500 Kč ještě další podmínky (např. Nákup na třetiny nelze použít na vouchery apod.).

Pokud máte všechno v pořádku, kontaktujte Twisto a společně se na to s vámi podívají. 
6
Je možné získat splátky zdarma na více než 3 měsíce?
Ano, určitě. S Twistem si můžete nákup rozložit až do 12 splátek. Rozložení na více než 3 měsíce je ale zpoplatněno.

Vzorový příklad: Úvěr ve výši 20 000 Kč, sjednaný 15. den v měsíci na 12 měsíců. Měsíční splátka 1 875,48 Kč, celková výše platby 22 505,76 Kč, celkový úrok 2 505,76 Kč, roční zápůjční pevná úroková sazba 22,36 %, RPSN 24,81 %.