Partner of Notino
Zlaté narozeniny -20 %
luxusní dárkové baleníDopravu platíme my

Umělé vagíny nabízejí sex na 100 způsobů! Vyzkoušejte je i vy!

Každý majitel penisu ví, že průniku do vlhké, šťavnaté lasturky se prostě nic na světě nevyrovná - ani sebešikovnější a zkušená dlaň? Když není opravdová žena po ruce, zachrání nás muže moderní umělé vagíny a masturbátory! Realistický design stejně jako revoluční ergonomické provedení vám přivodí takové orgasmy, že si nejeden ukojený samec položí otázku, zda je přívlastek umělé vůbec na místě!

Umělé vagíny a masturbátory přinášejí pestrou škálu erotických zážitků. Vyzkoušejte úzkou mušličku mladé lolitky, těsný zadeček ženy i muže (!) nebo lačná ústa nadržené brunetky! Na www.4sex.cz!

Proč se omezit jen na jednu sladkost, když je k mání celá bonboniéra!

Jinými slovy: nejnovější umělé vagíny či masturbátory nabízejí mnohem více prožitků, než kolik je schopna vám dopřát živá žena. Tyto erotické pomůcky proto využijí i zadaní muži, kteří prostě touží zkusit něco nového či nejlépe - něco zakázaného! Záleží jen na vás, zda do svých soukromých hrátek zapojíte svou partnerku nebo ne. Vzrušující zážitek je zaručen vždy!

Umělá vagína, která vás sevře a nepustí

Přesně toho jsou schopny současné masturbátory, takže pozor! Toužíte-li po plnohodnotném zážitku se vším všudy, volte dosud nejdokonalejší umělé vagíny, zadečky či obličeje PIPE DREAM! Tvary, o nichž se vám dosud ani nesnilo a za něž by se nemusela stydět kdekterá pornoherečka! Přesně to přináší PIPE DREAMS! Přesvědčte se sami pohledem na toto úchvatné dívčí přirození skrývající pro ještě větší potěšení vibrační jazýček! Tzv. horňáci pak jistě docení tento masturbátor FUCK ME SILLY 2 BLACK, který disponuje vším, co má správná žena mít: štíhlé bříško, pořádná pevná stehna i vydatná ňadra!

Vagíny, zadečky, masturbátory na 4SEX.CZ

Přesně tak se jmenuje kategorie našeho sex shopu, kde se vám po kliknutí objeví více než 90 erotických produktů! Ačkoli právě umělé vaginy PIPE DREAM jsou ty nejlepší výrobky v dané kategorii, určitě neprohloupíte, sáhnete-li pro začátek po levnějších, stále však velmi kvalitních masturbátorech FUN ZONE, TENGA či FLASH LIGHT.

Prověřené, kvalitní značky, jejichž erotické produkty náš sexshop odebírá či přímo vyrábí, jsou zárukou vaší spokojené erotické relaxace!


Přečtěte si také:

Jak vybírat masturbátory

Američtí Pipe Dream boří hranici mezi erotickou hračkou a lidským tělem!

Ženy mají tanga, muži zase TENGA - revoluční masturbátory pro muže

Masturbátory, zadečky a vagíny FunZone a UltraZone aneb když ruka nestačí

Jak používat masturbátory Flash Light


nebo přejděte k výběru vagín, zadečků a masturbátorů přímo v našem sexshopu.

Autor: sexshop FLAGRANTI
20.08.2015 13:39:00
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook Twitter