>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Jak vybírat erotické dárky a neztrapnit se

Erotické pomůcky, erotické prádlo a další sortiment našeho sexshopu spousta lidí využívá jako dárky pro partnera či partnerku. Inu, sex je to nejdůvěrnější pouto mezi dvěma lidmi a erotický dárek jej dokáže upevnit jako nic jiného! A krom toho: znáte jiný dar, který by potěšil stejnou měrou darujícího i obdarovávaného, jako to umí např. žhavé erotické prádélko, sexy kostýmek či nejrůznější erotické vynálezy?

Na druhou stranu: také s erotickým dárkem se můžete dopustit pěkného faux paus! Sex a erotika jsou součástmi společenského života, a proto se vyplatí osvojit si základní etiketu kolem darování erotických pomůcek, nejen pár dní před Valentýnem.

Erotický dárek pro ženu

Erotické prádlo

Patří mezi nejoblíbenější dárečky, které muži věnují svým ženám. Asi nejdůležitější věc je velikost prádla. Opravdu je lepší ověřit si, jak velké prádlo vaše partnerka aktuálně nosí, a teprve pak objednávat. Pokud tak neučiníte, plánovaná noc plná vášně může skončit fiaskem a dost možná se své partnerky i dotknete. Pravidlo raději menší nežli větší velikost platí i u erotického prádla, pánové! (Pokud ve vašich očích zůstává žena štíhlá, vše je v pořádku?)

Neomezujte se pouze na kalhotky a tanga! V oběhu jsou také sexy kostýmky , půvabné bikiny, korzety a další svůdné šatstvo, které může posloužit jako skvělý dárek, který potěší vás oba! I zde ale uvažujme soudně. Sebepikantnější kostýmek rozpustilé školačky z 50leté ženy asi lolitku neudělá, ale naopak jí bude slušet třeba tento rajcovní, elegantní korzet.

Erotická pomůcka

Pokud se vaší partnerce v posteli příliš nevěnujete, asi nebude příliš nadšená, až na svůj svátek, narozeniny nebo Valentýna rozbalí sebelíp vyhlížející vibrátor - Erotická pomůcka není vaším náhradníkem, pánové!

Erotická pomůcka pro zpestření společných hrátek - přesně takto je třeba ji prezentovat a tak s novou hračkou i nakládat - nejlépe hned po předání?

A kterou erotickou pomůcku vybrat jako dárek?

Dlouhodobé partnerce, která se v erotických pomůckách vyžívá, klidně dopřejme speciální pomůcky a modely. U prvního erotického dárku však preferujte elegantně vypadající, kvalitní a osvědčené značky (Vibe Therapy, LELO či Missing Touch) a spíše klasické pomůcky (vibrátor, dildo, venušiny kuličky, vibrační vajíčka atd.).

Skvělé tipy naleznete v naší valentýnské nabídce!

Erotický dárek pro muže

Ačkoliv muži obvykle tolik erotických dárků nedostávají, neznamená to, že si je nezaslouží! I muži mají své erotické prádlo (různých velikostí a tipů!) a najdeme také nemálo hraček určených přímo příslušníkům silnějšího pohlaví. Znáte se s přítelem chvíli? Potom volte méně extravagantní dárek - třeba sexy boxerky, popřípadě pánská tanga. Pokud už to s ním táhnete nějaký ten rok, klidně se pusťte do větší akce! Zasvěťte ho do rozkoší z masáže prostaty se speciálními stimulátory, které zakoupíte v našem sexshopu. Ukažte mu nový typ masturbace s masturbátory TENGA !

DŮLEŽITÉ! Pokud si nejste jista, zda svého miláčka nepřivedete spíše do rozpaků, raději mu svůj návrh předem alespoň naznačte a řiďte se jeho reakcí.

Erekční kroužky či návleky na penis jsou bezesporu také skvělé doplňky, které osvěží váš sex. V případě, že váš partner trpí nestabilní erekcí anebo nedisponuje zrovna nejrozměrnějším penisem, neznamená to, že máte na kroužky či návleky coby dárky rezignovat. Využijte svou důvěru i šarm a prezentujte svůj dárek jako nové zpestření vašeho sexuálního života. Samy víte, že jako ženě Vám to půjde nejlépe přímo v akci!

DÁRKOVÉ POUKAZY ZE SEXSHOPU - SKVĚLÝ DÁREK PRO VŠECHNY!

Pokud si ani teď nevíte rady, co svému miláčkovi koupit k Valentýnu, nezoufejte! Než riskovat a koupit nevhodný dárek, raději využijte naše dárkové poukazy a proberte výběr té správné pomůcky či prádla společně, ve vašem soukromí!

Autor: sexshop FLAGRANTI
14.09.2017 14:50:02
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook