>> BLACK FRIDAY: Slevy až 60 % a doprava ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
BLACK FRIDAY - slevy 60%
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Jak vybrat vibrátor na míru těla i chtíče

Získejte základní přehled o vibrátorech, jejich materiálech a dělení.

Co je to vlastně vibrátor, a co už není? Existují rozdíly mezi vibrátorem, dildem a robertkem? Čím se liší jednotlivé materiály vibrátorů a dají se sehnat i dvojité či nasazovací vibrátory?

Džunglí vibrátorů vás provedeme v článku, jehož koncepce je postavena na nejčastějších dotazech zákazníků našeho sexshopu.

Věříme, že po jeho přečtení vám bude masturbace s vůbec nejoblíbenější erotickou pomůckou přinášet ještě intenzivnější sexuální prožitky.

1. Vibrátory versus dilda

Vibrátor a dildo není jedno a to samé. Ačkoli nemusíte vzájemný rozdíl ihned postřehnout, faktem zůstává, že vibrátory, jak napovídá název, vibrují, zatímco dilda uvádí do chodu pouze vaše nebo partnerova ruka.

Jen vibrátory (v Česku známé též jako robertky) nabízejí kýžené vibrace, kterých dokážou vykouzlit celou škálu! Pokud toužíte po poctivé masáži klitorisu, bodu G a samozřejmě lůna své mušličky, je vibrátor jasná volba.

I dilda však mají své nezpochybnitelné přednosti! Seznamte se s nimi v článku Kamarádky mají vibrátory, ale dilda jsou dilda!

2. Vibrátory vaginální a anální

Přestože je většina vibrátorů určena k vaginálnímu dráždění, rostoucí popularitě se těší anální vibrátory, a to nejen u žen, ale i mužů! A v čem se tedy vaginální a anální vibrátory liší?

V praxi mnohdy nijak. Spousta žen totiž neváhá polaskat svůj zadeček klasickým vibrátorem. My doporučujeme použít raději speciální vibrátory anální. Proč?

Vibrátory upravené pro anální penetraci mají užší profil a bývají vyrobeny z pružného a ohebného gelového materiálu.

Stimulátory nebo-li dráždidla prostaty pak patří mezi revoluční erotické pomůcky, které odhalily nové dimenze mužské extáze! Speciálně zahnutý profil stimulátoru dovede vašeho miláčka k takovému výstřiku, jaký u něj léta nepamatujete!

3. Vibrátory podle materiálu

Zaměřme se nyní na základní materiály vibrátorů.

PLAST

Výrobci se mohou předhánět sebebizarnějšími modely, na špičce prodejnosti se stále drží klasické plastové vibrátory. Čím to bude?

V jednoduchosti je síla. Prostý, "doutníkový" design, pestrá nabídka barev, účinný přenos vibrací, hladký povrch, bezproblémové použití a nízká cena. Při masturbaci můžete použít lubrikant na bázi silikonu i vody, při čištění pak prostředky s obsahem alkoholu.

GEL

Maximální pružnost, ohebnost a jemné dráždění. Gelové vibrátory se maximálně přizpůsobí tvarům i žádosti každé ženy, a proto patří mezi oblíbené stálice.

K výhodám jelly vibrátorů, jak se jim přezdívá, patří také pestrými barvami hýřící design a příjemná cena. Kvalitní gelové vibrátory, které neobsahují ftaláty, vybírejte mezi produkty s příjemnou cenou. Poněkud náročnější je údržba - gelové vibrátory umývejte pouze mýdlem a vodou.

SILIKON

Silikonové vibrátory představují nejlepší volbu nejen ze sexuálního hlediska. Tím, že chirurgický silikon neobsahuje nežádoucí látky (je tzv. hypoalergenní), mohou si s nimi bezpečně užívat i budoucí a čerstvé maminky.

Silikonový vibrátor dlouho vydrží a snadno se ošetřuje. Jedinou nevýhodou je vyšší cena a nutnost používat lubrikant na vodní bázi- silikonový může povrch vibrátoru poškodit.

NATURE SKIN

I vibrátory z umělé kůže jsou vyráběny ze speciálních silikonů. Rozdíl spočívá v realistickém zpodobení kůže, a to jak na pohled, tak především na omak!

Žalud, varlata, žíly, předkožka a další atributy evropského i afrického penisu má díky nature skin vibrátorůmkaždá žena ihned po ruce!

4. Moderní vibrátory

Perlové vibrátory

Kundička pod palbou! I takto lze vystihnout fungování a účinky perlových jinak též rotačních vibrátorů, které zasypávají dávkami rozkoše nejen mušličku, ale též zadeček a klitoris současně.

A jak to všechno třeba vibrátor Double Rabbit dokáže? Hravě! Zatímco mušličku zaplní mohutné tělo vibrátoru, nastražená zaječí ouška dávají současně co proto poštěváčku a análku.

Lepší a rychlejší cestu k orgasmu dosud nikdo nevynalezl!

VIBRÁTORY WE-VIBE 3

Vibrátor, z jehož účinků se těší žena i muž při společné souloži!WE-VIBE 3 je unikátní vibrátor, jehož menší část se zavádí do vagíny, větší zvenčí stimuluje klitoris. A celá mašinka pak násobí své účinky v rytmu přírazů vašeho partnera!

Kromě možnosti používat vibrátor během soulože vyniká WE-VIBE 3 materiálem ze 100% silikonu, voděodolností, bezdrátovým dálkovým ovládáním, 6 tichými vibračními režimy i dlouhou výdrží a recyklovatelným obalem.

VIBRÁTOR SIRI & INTIMA

Sexy tvary i sexy mozek! Náročné ženy sáhnou po vibrátoru s intuitivním ovládáním celkem 6 programů, které řídí inteligentní procesor. Vibrátor a dráždidlo klitorisu SIRI INTIMA dále vydrží až 4 hodiny vkuse, a to za zcela diskrétního provozu.

5. Nasazovací vibrátory a jiné speciality

NASAZOVACÍ VIBRÁTOR

Nasazovací vibrátory jsou vybaveny, na rozdíl od nasazovacích dild, dutým prostorem pro mužský penis. Tato erotická a zdravotní pomůcka v jednom neslouží pouze k potěšení jedné, případně dvou žen! Skutečnou slast v ní zažívají muži, a to včetně těch, které trápí nespolehlivá erekce. Nasazovací vibrátory postavily znovu do pozoru nejednoho ptáčka! Ani ten váš nebude výjimkou.

DOUBLE VIBRÁTORY

Také dvojití uměláci jsou spíše záležitostí ohebnějších dild. Pro skutečné fajnšmekry máme připravený flexibilní dvojitý vibrátor, který můžete polohovat, jak se vám zachce. Vibrátor tak bez potíží ukojí vaši kundičku i zadeček. A stejně dobře dosáhne na tytéž partie vaší partnerky, potažmo partnera!


Recenze všemi mastmi mazaných vibrátorů si můžete přečíst přímo u jednotlivých produktů, případně pokud máte nějaké dotazy k těmto produktům neváhejte se zeptat pod záložkou Dotazy, jsme tu pro vás a rádi vám vaše otázky zodpovíme.

Autor: sexshop FLAGRANTI
14.08.2019 10:39:41
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook