>> Využijte dnes DOPRAVU ZDARMA na vše! << 
Partner of Notino
Vánoční inspirace
Luxusní dárkové balení
Dárek pro každého

Jak si vykoledovat pořádný velikonoční výprask

Bez pomlázky se Velikonoce zkrátka neobejdou.

Bohužel, v mnoha českých rodinách velikonoční obyčeje upadají. Karabáč ze supermarketu sotva polechtá zadeček ženy, místo zdobených kraslic čekají na koledníka levná (v lepším případě) čokoládová vajíčka, o velikonočním beránkovi či zpívané koledě je možno si leda tak nechat zdát.

Pomocnou ruku velikonočním tradicím se rozhodl podat také ostravský sexshop 4sex.cz!Bičíky a důtky pro poctivý výprask, neodolatelné sexy kostýmy jako odměna pro koledníky vám dohromady připraví šťavnatou pomlázku.

Náš sexshop vám ukáže, že i sexy velikonoční tradici lze pojmout jako vzrušující zábavu, které přijdou na chuť nejen muži, ale i ženy!

Na šmigrust s důtkami, plácačkami a bičíky

Pozadí každé ženy a dívky už netrpělivě čeká na jarní prokrvení, které má přinést velikonoční pomlázka. A to je výzva, pánové!

Když si o to koledují, proč jim neuštědřit pořádný výprask, na který jen tak nezapomenou!

Bičíky, plácačky a důtky dokážou nebývale oživit sexuální hrátky, a to nejen u stoupenců sado-masochismu. Úspěch bestselleru 50 odstínů šedi, najdete jej i v sexshopu 4sex.cz, je výmluvným důkazem toho, jak moc ženy touží po tvrdé pánské ruce, ideálně svírající i pružný bičík. A že je u nás opravdu z čeho vybírat:

Plácačka ve tvaru pádla, kožený bičík jak z časů Marie Terezie, s rukojetí ve tvaru penisu - všechny tyto erotické pomůcky jsou příslibem žhavých erotických zážitků nejen po dobu Velikonoc!

Erotický kostým jako velikonoční benefit pro nejlepší koledníky

Toužíte-li po pořádné pomlázce, je třeba koledníky nejprve dobře motivovat. A znáte snad lepší motivaci pro muže, než je žena ve svůdném erotickém prádle?

K Velikonocím patří nejen čokoládoví zajíčci, ale i takové sexy zaječice, jaké pobíhají po našem sexshopu. Je samozřejmě na vás, při jaké příležitosti si svůj erotický kostýmek obléknete, zda už při pomlázce, nebo až po ní. Pokud však vaši koledníci patří k těm, kteří nezkazí žádnou legraci, bude to u vás při pomlázce pořádně jiskřit!

Kromě kostýmku je k mání i tento Bunny korzet jakož i další sexy svršky, v nichž dokonale zmagnetizujete vaše koledníky. A kdo ví, třeba se v našem erotickém prádle nakonec dočkáte takové pomlázky, jakou jste ještě nezažila?

Naši inspiraci na 4sex velikonoční dovádění najdete zde.

Přejeme Vám slunečné a pohodové Velikonoce s poctivou pomlázkou!

Autor: sexshop FLAGRANTI
04.04.2019 11:54:06
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook