Partner of Notino
I ženy mají právo na orgasmus!
Ten nejlepší dárek k MDŽ
Dopravu platíme my

Krásné okamžiky plné slasti a vzrušení nemusí ženy prožívat jen ve společnosti muže. Po náročném dni v práci nebo jen tak si dopřejte uvolnění, relax a oddejte se sama sobě.
Zobrazit více > < Skrýt text
Je to tak! I ženy mají právo na orgasmus, i když ne všem se to daří. Důvodů může být mnoho. Psychická traumata, ostych, zdravotní problémy nebo jen neznalost vlastního těla. V každém případě je to proces, který chce svůj čas. 
Jak se dopracovat k orgasmu 
I když to může být těžké, zkuste si pro sebe naplánovat chvilku o samotě. Uvolněte se, nalaďte se na sebe a pokud potřebujete "nakopávač", klidně si pusťte film s oblíbenou erotickou scénou. U žen jsou často oblíbené knihy, protože zde mohou naplno popustit uzdu své fantazie. Stejný program si můžete naplánovat i s partnerem. Určitě bude rád, že se může zapojit a pomalu prohledávat místečko po místečku a zjišťovat, které erotogenní zóny preferujete. To je důležité ujasnit si  i v případě, že uvažujete o nějaké erotické pomůcce. Na začátku je důležité říci si, co vás nejvíce vzrušuje. Je to vnější dráždění, tedy klitoridální, nebo vyžadujete penetraci, tedy vnější vaginální dráždění. Nebo je to souhra obou? Pojďme si jednotlivé kategorie představit trochu blíž.   
Klitoridální orgasmus
Klitoris je fascinující součástí ženské anatomie s úžasným potenciálem přivést k orgasmu většinu žen. Viditelná část klitorisu se nachází uprostřed horní části stydkých pysků a je velká zhruba jako zrnko rýže. Tento fascinující orgán je však mnohem větší a to, co vidíte, je opravdu jen špička ledovce. Klitoris je možné dráždit mnoha způsoby, což si uvědomili i výrobci erotických pomůcek. Postupně se tak na trhu začaly objevovat stimulátory vibrační, podtlakové i sonické. Každá technologie má něco do sebe a je třeba vyzkoušet, co právě váš klitoris potřebuje. Co vám ale můžeme zaručit, tak že přes devadesát procent zákaznic uvádí, že se stimulátory klitorisu se jim konečně podařilo dosáhnout orgasmu. Chcete si pár vybraných kousků prohlédnout? Zkuste to zde. 
Vaginální orgasmus
Mnoho žen preferuje klitoridální uspokojení bez jakékoliv vaginální penetrace. Najdou se však i ty, které si nedokáží představit prožití orgasmu bez klasického milování nebo použití vibrátoru. Ale pozor, není vibrátor jako vibrátor. Liší se materiály, stupni vibrací, zakřivením na bod G nebo drážkováním pro ještě intenzivnější stimulaci uvnitř vagíny. Podobnou službu, i když už bez vibrací, nabízí dilda. I u těch si můžete vybírat z široké škály materiálů, barev a zpracování. Ať už vás zaujmou nature provedení s dokonalým vyobrazením penisu, nebo naopak zcela čisté skleněné kousky pro možnost teplotních hrátek, určitě neuděláte chybu. Prohlédněte si náš výběr vibrátorů a dild zde nebo nakoukněte do celé kategorie. 
Inside/Outside orgasmus
Inside/Outside orgasmus jsme si sice nazvali pracovně, ale týká se žen, které pro dosažení orgasmu potřebují jak vnitřní, tak vnější stimulaci. Abyste toho dosáhli, jednak můžete kombinovat pomůcky a používat je současně, ale dokážeme vám nabídnout i takové, které vám v rámci jednoho produktu nabídnou obě funkce. Na vybrané produkty z této kategorie můžete mrknou zde. 

Oslavme ženy jak se patří         
Kromě toho, že ženy je třeba oslavovat a obdivovat stále, jedna speciální příležitost se právě blíží. Zapomeňme už na MDŽ spojené s karafiáty a vlaječkami. Oslavme Mezinárodní den žen doopravdy, s láskou k ženám. Jeden takový speciální dárek jsme připravili i my. Pokud jsou květiny tradicí, kterou nechcete měnit, zkuste květinu, která jen tak neuvadne, ba právěnaopak nahrne do tváří ženy růž a bude ji dělat šťastnější zas a znova a znova... 
Exkluzivní dárkový set FLAGRANTI PASSION BOX ROSA DI MARE
Exluzivní dárkový set jsme připravili speciálně k příležitosti Mezinárodnímu dni žen. Pokud trváte na tradičních květinách, zkuste naši růži, která nahrne růž do tváří žen opakovaně. Večer si pak můžete zpestřit luxusní masážní svíčkou, která večeru přidá nezapomenutelnou vůni moře, která přiznejme se, komu by nechyběla. Naše "mořská růže" vám zajistí vášnivý večer, který se může opakovat kdykoliv budete chtít. 

TIPY nejen k MDŽ
Dárky pro ženy se hodí vždy. Pár novinek vám představíme i tady. Třeba najdete "to pravé" právě pro vás, vaši partnerku, milenku či kamarádku. A pokud ne, naše kategorie Pro ženy je opravdu hóóódně rozsáhlá ;-)
1
VIBRAČNÍ VAJÍČKO + HODINKY pro ještě větší adrenalin
Mysleli jste si, že jste již od erotickým hraček nemohli očekávat víc? Pak jste ještě nevyzkoušeli toto vibrační vajíčko ANNE´S DESIRE Egg Wirless Technology Watchme. Pokud jste žena, která miluje skutečně silné a intenzivní vibrace, pak je jako stvořený pro vás. Oválné vajíčko je vyrobeno z ultra hebkého a sametově jemného silikonu, který pohladí nejen vaše partie s neuvěřitelnou něžností. Společně s patentovanou technologií Watchme vám nabídnou stylové dálkové ovládání v podobě silikonových hodinek na ruku, které rozšíří jeho možnosti ještě o 4 intenzity síly vibrací. Naprosto diskrétní řešení pro adrenalinovou zábavu, ať už jste kdekoliv, navíc v elegantním provedení černé barvy s růžovým zlatem. Nebojte se vyzkoušet jej na procházce v parku, při večeři v restauraci, nebo ve sprše, protože jsou obě zařízení voděodolné dle IPX6.
2
SATISFYER SEXY SECRET
Kdo by neznal dnes už takový pojem, jakým je SATISFYER. Mnoho spokojených uživatelek po celém světě, miliony prožitých intenzivních orgasmů a nespočetně vášnivých úsměvů na tváři je toho důkazem. Nyní si můžete tyto luxusní intimní prožitky užít kdykoliv a kdekoliv budete chtít. Stimulátor do kalhotek je vyroben z hedvábného silikonu a jeho tvar je ergonomicky zakřivený tak, aby přesně padnul kam potřebujete a přitom byl nenápadný a maximálně pohodlný. Tělo stimulátoru je měkké a úžasně flexibilní a disponuje rafinovaným magnetem, který přichytíte ke kalhotkám, aby vždy držel na svém místě. 
3
VIBRÁTOR PANTHRA NILA G-SPOT zacílí přesně tam, kde potřebujete
Cítíte se jako skutečná šelma toužící po dokonalé kořisti v podobě toho nejúžasnějšího bouřlivého orgasmu? Pak si vychutnejte plnými doušky tento vibrátor Panthra Nila G-spot. Úzké tělo s rozšířenou špičkou je vyrobeno z hedvábně jemného sametového silikonu, je flexibilní a zahnuté pro dokonalou stimulaci vašeho bodu G.
4
VIBRÁTOR MYSTIM - dostane vaše pánevní dno do formy
Revoluční vibrátor a elektrostimulátor v jednom. MYSTIM SIZZLING SIMON ESTIM obsahuje program na trénink pánevního dna. E-Stim vibrátory jsou hračky, které vám současně zprostředkovávají jak vibrace, tak elektrickou stimulaci - a nevyžadují dokonce ani žádný přídavný zdroj. Žádné kabely, žádné zařízení – Sizzling Simon vibruje, brní a pulzuje sám o sobě. Zároveň má tréninkový program, který posiluje svaly pánevního dna, což zlepšuje schopnost dosáhnout orgasmu.
5
VIBRÁTOR THE SWAN HUG - dokonalá souhra
Tento vibrátor The Swan Hug v modré barvě si vás omotá kolem prstu a vy jej už nikdy nebudete chtít odložit. Můžete si vybrat mezi vibrací pouze jedním motorem, pouze druhým motorem, oběma současně či oběma střídavě. Výrazně rozšířená zahnutá špička se zaměří na erotogenní bod G a spolu se stimulátorem klitorisu, který se zase postará o vaši perličku, vás vyloženě vystřelí bouřlivou vlnou vzrušujících momentů. Unikátní technologie Squeeze-Me vám dopřeje zcela nový zážitek z ovládání. Stačí jej totiž stlačit a vibrátor bude reagovat na sílu stisku. Čím silněji vibrátor na jeho základně zmáčknete, tím výkonnější jeho vibrace budou. Vibrátor má kromě intuitivního ovládání také paměťový mimic režim, díky kterému si vymyslíte vlastní rytmy a tempo a on vám ho bude ve smyčce sám opakovat.
 Naposledy prohlížené