Partner of Notino
Žhavé léto
zabal si lásku
Dárek pro každého

Žhavá novinka: sténající masturbátor pro muže

Milujete hlasitý sex? Vzrušuje vás sténání vaší partnerky?

A víte, že to vše můžete zažít bez přítomnosti ženy a pěkně hands free?

Dopřejte si tuto moderní sexuální hračku za výhodnou cenu, která vás dovede do orgasmických výšin. 4sex.cz představuje masturbátor Yequ s interakčním hlasem.

Erotická pomůcka pro muže

Pokud se vyžíváte v úzkých vagínách, tak tohle bude trefa doslova "do černého". Krásná designová sexuální hračka pro nadržené pány, kteří rádi používají hands free sady. Hlasový doprovod se zvuky sténání a vyvrcholení je už jen třešinkou na sexuálním dortíčku. Vibrující pomůcka pro muže je skvělý pomocník pro uvolnění - kdykoliv a kdekoliv. Chcete vědět, jak tento zázrak funguje?

Moderní masturbátor s přísavkou

Zapomeňte na penisový loket! Tento vibrační masturbátor Yequ můžete pomocí přísavky kdekoliv přisát a díky otočnému kloubu nastavit ideální sklon pro zásun. A ruce si můžou dát volno. Můžete si tak dopřát pořádnou vzrušující jízdu ve vaně, v koupelně, ale klidně i na tajňačku v práci nebo na podlaze ve fitku.

Vnitřní vagína je vyrobena z nezávadného lékařského silikonu a je tak realistická, že nepoznáte rozdíl. Je příjemně těsná, takže váš penis rozmasíruje do nebes. Masturbátor je vibrační a nabízí až 36 různých režimů, které změníte lehkým přidržením tlačítka. Můžete se těšit až na 120 smyslných minut s touto hračkou na jeden zátah.

A co tedy ten něžný hlásek uvnitř tohoto Boha?

Můžete si vybrat 4 různé hlasy, jejichž intenzitu si upravíte dle libosti. Perfektní vychytávkou je taky možnost použít sluchátka, takže sténání a hekání vám bude ženský hlas broukat přímo do ouška. A pak už jen očekávejte slastný orgasmus.

K hrátkám s tímto masturbátorem doporučujeme použít lubrikační gel, ale také kondom, aby byl zážitek co nejintenzivnější.

Jednoduchá údržba

Až si uděláte dobře, stačí vyjmout z plastového obalu vnitřní vagínu (silikonovou vložku), odejmout motorky a opláchnout vodou. Nechte pořádně uschnout, abyste jí pak mohli opět znovu použít. Pokud masturbátor déle nepoužíváte, stačí napudrovat, aby vám co nejdéle vydržel. Ale my věříme, že vám bude tento frajer pořád po ruce.

Hands free vibrační masturbátor pro muže s hlasovým doprovodem bude naprostou jedničkou pro vlahé letní večery i zimní dlouhé dny. Designový kousek za velmi příjemnou cenu vás dostane.

Zkrátka ho musíte mít a slyšet ty sexy hlasy.

Autor: sexshop FLAGRANTI
13.07.2018 12:39:27
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook