Partner of Notino
Žhavé léto
zabal si lásku
Dárek pro každého

Jak zvětšit penis přírodní cestou a v pohodlí domova?

Pánové, pokud dlouhodobě nejste spokojení s velikostí a objemem svého údu a brzdí vás to v plnohodnotném sexuálním životě nebo jste dlouhodobě frustrovaní, tak vám dnes představíme možnosti, jak podpořit růst penisu bez zásahu plastického chirurga.

Pomůžeme vám získat zpět sebevědomí, erekci i zdravou prostatu.

Cviky na zvětšení přirození

Asi nejpřirozenější cestou, jak prodloužit penis, jsou speciální Kegelovy cviky, pomocí kterých můžete dle výzkumů dosáhnout časem až 8 cm na délku. Muži však musí cvičit pravidelně a důsledně, protože prvních výsledků se můžete dočkat až po prvním roce intenzivního cvičení.

U těchto cviků jde o posilování a stahování svalstva penisu a využívají je také ženy, které chtějí mít opět pevnou vagínu (např. po porodu). Pánům pomohou Kegelovy cviky také s delší erekcí a zdravou prostatou. Výhodou je, že můžete cvičit kdykoliv se vám zachce (ideálně však obden).

Pomůcky na podporu růstu penisu

Růst penisu můžete podpořit také pomůckami, které jsou dnes běžně dostupné v sortimentu sexshopů. Jedná se o zvětšovače penisu (občas nazývané také natahovače penisu), které jsou lékařsky schválené a dle výzkumů velmi účinné - první výsledky jsou zjevné již během prvních 6 měsíců užívání, a to zvětšení délky penisu až o 30 % a jeho obvodu o 19 %.

K prodlužovači penisu nepotřebujete žádnou asistenci a používání je velmi jednoduché, ideální na domácí použití, ale také jej můžete nosit do práce. V dnešní době můžete využít také návodů online, které jsou vypracovány velmi srozumitelně.

Cenově se tyto zázračné pomůcky pohybují v rozmezí 3.000 - 7.000 Kč.

Na trhu jsou k dostání také vakuové pumpy, které vám spíše pomohou s objemem penisu a s delší a tvrdší erekcí. Trvalé zvětšení penisu zde ale nehledejte. Nicméně se jedná o skvělou erotickou pomůcku, která vám zpestří sexuální život.

Léky a plastika penisu

Mužům s menším údem se často doporučují také různé preparáty, léky či krémy na zvětšení přirození, ale účinek je zde pouze krátkodobý, a to během erekce.

Poslední variantou, jak zvětšit úd nebo jeho objem, je navštívit plastického chirurga - nicméně si musíte připravit větší obnos peněz, neboť operace se pohybují v rozmezí 20.000 - 60.000 Kč. Chirurga určitě vybírejte dle referencí - např. navštivte na internetu diskuze o zvětšování penisu nebo dejte na zkušenosti ze svého okolí.

Přečtěte si i náš druhý článek na toto téma:

Jak zvětšit penis za 6 měsíců až o třetinu

Autor: sexshop FLAGRANTI
16.01.2018 17:00:05
Chcete se podělit s ostatními?
Facebook