Nejnovější článek: Jaké porno sleduje generace Z a co nejvíc vzrušuje Boomery? Objevte jejich tajné fantazie!
Partner of Notino
FLASH začal ⚡ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého
Adventní kalendář SATISFYER DELUXE 2023

Adventní kalendář SATISFYER DELUXE 2023

Prožijte předvánoční čas v duchu erotiky s tímto luxusním adventním kalendářem plným pikantních překvapení. 24 pomůcek pro ženy, muže i páry v elegantním balení pro mimořádné a vzrušující intimní chvíle. Perfektní dárek pro každého, kdo chce přidat ke svému milostnému životu něco navíc.
Doprava zdarma
Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Proč si vybrat:

  • skvělý dárek pro milence či milenku
  • mnoho překvapení od světové značky
  • široká škála erotických pomůcek v jednom exkluzivním balení
  • 24 různých hraček pro ni i pro něj
  • výjimečný designový stimulátor s vibracemi a bezkontaktní technologií tlakovými vlnami
  • obstará pikantní zábavu na každý den v předvánočním shonu
  • ideální pro experimentování a vyzkoušení nových zážitků

Popis produktu:

Vánoce již klepou na dveře, obchoďáky se můžou přetrhnout, aby vám nabídly inspiraci pod stromeček, ale vy víte, že to chce něco speciálního. Máme pro vás ten nejsmyslnější tip tohoto roku. Udělejte si letošní Vánoce hravé a obdarujte sebe nebo váš protějšek tímto adventním kalendářem SATISFYER PREMIUM pro rok 2023, který pro vás tento německý výrobce s pečlivostí namíchal.
Obsahuje 24 fenomenálních erotických pomůcek, na každý prosincový den jeden až do vyvrcholení na Štědrý den. Proto můžete překvapit svou drahou polovičku a nadělit jí radost o pár dní dříve. Celková hodnota obsahu v luxusním balení mnohonásobně převyšuje jeho konečnou cenu, ale pro prožití těchto svátečních dní záleží jen na vaší dobré náladě a proto se vás snažil SATISFYER maximálně potěšit.
S tímto setem prostě rozhodně nebude čas se nudit a najdete v něm vše, po čem vaše srdce zaplesá. Exkluzivní hračky pro ni i pro něj, které využijete buď sami nebo je přizvete k párové předehře. SATISFYER miluje Vánoce a Vánoce milují SATISFYER. Proto s námi letos zvolejte "Šťastné, veselé a erotické..."

Obsah luxusního balení:

Chceme také zachovat vánoční překvapení. Můžeme ovšem prozradit, že v elegantní krabici naleznete celkem 10 vzrušujících erotických pomůcek. Dále objevíte hned 2 hračky značky Satisfyer, které si miliony spokojených uživatelů nemohou vynachválit. Kalendář také nezapomíná na vhodné svůdné prádlo a přináší módní kousek značky PENTHOUSE, který nažhaví intimní atmosféru. Kosmetické a stimulační produkty zajistí dlouhotrvající a jedinečnou zábavu v jiskřivém spojení. Zkrátka nepřijdou ani příznivci análního dovádění a lehkých BDSM praktik a pokud se necítíte býti milovníky těchto metod, možná právě nyní dostanete odvahu vše vyzkoušet. Završení, které vás čeká pod stromečkem se skrývá pod číslem 24 a zaručí ženě rychlý, intenzivní a výjimečný orgasmus, jaký dosud nezažila. Designový Cutie Heart se chlubí zcela mimořádnou patentovanou technologií AirPulse, která vám dopřeje unikátní bezkontaktní stimulaci klitorisu pomocí tlakových vln. Spolu s vibracemi si jej brzy oblíbíte. V nádherné krabici se nachází ještě mnoho tajemství, ovšem záměrně nebudeme nic prozrazovat, abyste si svou touhu mohli užít sami a naplno.

Parametry