Partner of Notino  
Dopravu platíme myNákupy s OnaDnes
Chcete někoho potěšit a nemáte čas anebo nevíte, jak originálně zabalit diskrétní dárek z Flagranti? Není nic jednoduššího, než nechat tyto starosti na nás. Dárek vám profesionálně a luxusně zabalíme a ozdobíme atlasovou stuhou. Perfektně vypadající balíček pak už jen předáte, nebo ho necháte rovnou poslat tomu, koho chcete obdarovat.

Kolik stojí dárkové balení?

Dárkové balení má jednotnou cenu 99 Kč. Pokud budete chtít objednané produkty rozdělit do více dárkových krabiček, zaplatíte za každou zvlášť. Do dárkové krabičky můžeme vložit vždy pouze jeden produkt. Pouze tak můžeme zajistit, že se zboží pohodlně vejde. Pokud si však budete přát něco přibalit, kontaktujte nás na našem online chatu, kde vaši žádost individuálně vyřídí.

Jak dárkové balení objednat?

Před dokončením objednávky si stačí v košíku zakliknutím políčka vybrat možnost dárkového zabalení a zvolit si konkrétní barevnou variantu. Následně určíte produkty ze své objednávky, které si přejete zabalit. Pokud budete chtít objednávku rozdělit do více balíčků, stačí přidat další dárkové krabice a opět vybrat, co do nich má být zabaleno. Při výběru stejných barevných variací, vám krabičky označíme, abyste snadno poznali, co je v které uloženo.

Jde zabalit skutečně každý produkt?

Službu dárkového balení poskytujeme na většinu produktů, které najdete v našem e-shopu. Produkty, které do krabičky přeci jen nepasují, nepůjde k zabalení zvolit. Tyto produkty vám přijdou společně ve stejné objednávce, ale mimo dárkovou krabičku.
krabicky

Kolik produktů se vejde do dárkové krabičky?

Do každé krabičky balíme maximálně 1 kus produktů, aby dárkový balíček vypadal i po otevření vždy krásně a reprezentativně. V některých případech však bude možné si k produktu přibalit přidružený produkt nebo příslušenství. Pokud si budete přát zabalit více produktů z objednávky, jednoduše si v nabídce zvolíte další krabičku.

Je nutné, aby byla zabalená jako dárek celá objednávka?

Ne, není to nutné. Pokud si chcete objednat něco pouze pro sebe, nezahrnete tyto produkty do výběru dárkového balení a zůstanou tedy nezabalené.

Kdy bude balíček doručen?

Zásilka s dárkovým balením bude doručena ve standardním termínu.

Nepoškodí se dárková krabička při přepravě?

Dárkové balení vložíme vždy ještě do standardní expediční krabice, aby se vaše krásně zabalená objednávka nijak nepoškodila.

Bude v balíku priložená faktura?

Fakturu za zboží vkládáme do přepravní krabice. Nebude tedy vložena do dárkové krabice. V případě, že budeme dárek zasílat přímo obdarovanému, napišete do poznámky v objednávce informaci, abychom fakturu do zásilky nepřikládali a zaslali jsme ji kupujícímu mailem.

Lze vrátit dárkově zabalené produkty?

Ano, i v případě využití dárkové služby máte samozřejmě nárok na vrácení zboží. Tato možnost se však vztahuje pouze na produkty samotné, ne na dárkové balení.

Je dárkové balení dostupné pouze online?

Službu dárkového balení poskytujeme i na naší kamenné prodejně v Ostravě. Stavte se za námi a luxusní balení vašich erotických dárků provedeme přímo na místě.