CYBER MONDAY -20 % na chytré hračky 📱 s kódem "JSEMSMART"
Partner of Notino
FLASH adventní nabídka týdne
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Sexual Wellness

Sexual Wellness vybízí k sebepřijetí a objevování krásy i benefitů milostného života. Podněcuje k vyladění fyzické, emocionální, duševní i sociální pohody v kontextu sexuality a její nedílnou součástí je i důkladná péče o tělo. Všechny tyto aspekty se promítají i do nabídky produktů z oblasti erotických pomůcek a intimní a pečující kosmetiky.
Zobrazit více > < Skrýt text
Články

Sexual Wellness

Tápete, co si pod pojmem Sexual Wellness představit? Vězte, že klidně všechno to, co vás činí šťastné a spokojené v intimním životě, což se přelévá do psychické stránky. Sexual wellness souvisí s bořením mýtů, mylných představ a zbytečných tabu spojených se sexem, které přispívají k nepřesnému nebo nezdravému chápání intimního života. 

O tom, že pravidelný sex zlepšuje psychickou i fyzickou odolnost, bylo napsáno už mnohé. Četné studie prokázaly, že sex je prospěšný pro naše zdraví - aktivuje řadu neurotransmiterů, které ovlivňují nejen náš mozek, ale i několik dalších orgánů - jedním z nich je kupříkladu srdce.

O dalších četných pozitivích účincích se dočtete i v našem článku Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu.

Sexual wellness podněcuje k vyladění fyzické, emocionální, duševní i sociální pohody v kontextu sexuality a v neposlední řadě i ke sebevzdělávání v této oblasti. Nedílnou součástí je i důkladná péče o tělo i duševní stránku. Všechny tyto aspekty se promítají i do nabídky produktů z oblasti erotických pomůcek a intimní a pečující kosmetiky. Tak se na ně pojďme podívat. 


Nebojte se mazat - má to své výhody

Lubrikační gel, lubrikant nebo také lube vám dokáže zpříjemnit vaše intimní chvilky s erotickými pomůckami i klasické milování. U některých praktik se dokonce jejich nedílnou součástí, pokud si chcete dopřát opravdový požitek. Dokáže účinně pomoci s vaginální suchostí u žen v období klimakteria a nápomocen bude zároveň u dívek, které se sexuálním životem teprve začínají.

Jeho vlastnosti a příchutě dokáží zpestřit vaše tradiční hrátky a třeba díky němu objevíte pocity, které jste zatím nezažili.

Lubrikační gely

Vše pro nejlepší milostnou předehru

Masáž je nejenom skvělý způsob, jak si užít vzájemnou blízkost a dopřát tělu doteky, ale zároveň je skvělým "otevírákem" opravdu vášnivého večera. A jestli něco k masáži patří, tak to jsou pěstící oleje a masážní svíčky. Svíčky dokáží navodit intimní atmosféru a po roztopení se mění na příjemně hřejivou emluzi, která zvláční pokožku a je ideálním prostředkem pro smyslnou masáž. A pokud si chcete pomoci i nějakou tou masážní vychytávkou, tak ty tady najdete samozřejmě také. Takže se uvolněte, navnaďte a pojďte si dopřát smyslnou masáž. Zasloužíte si ji.

Masážní oleje, gely, svíčky

Ochrana na prvním místě

Pokud něco ke zdravé sexualitě patří, tak to jsou rozhodně prezervativy a další antikoncepční metody, které můžete zvažovat. U nás najdete bariérovou antikoncepci, tedy kondomy pro muže i pro ženy a také pesary, které ve spojení s antikoncepčními gely dokáží směle konkurovat hormonálním antikoncepčním prostředkům. A jelikož víme, jak důležité jsou hlavně prezervativy pro mladé, snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat, aby si každý našel to, co mu bude nejvíce vyhovovat a co nejméně ho omezovat. A v souvislosti s plánovaným početím u nás zároveň najdete těhotenské i ovulační testy, abyste to měli všechno pěkně po ruce.

Kondomy

Dopřejte intimním partiím tu nejlepší péči

Intimní partie si zaslouží jen tu nejlepší péči. Proto klademe na intimní hygienu vysoké nároky a snažíme se vám ukázat, jak široké možnosti máte co se týče menstruačních pomůcek, intimních a mycích gelů, ale i péče jako je například depilace.

Vnímáme zde potřebu udržitelnosti, ale i preferenci kvalitních surovin a značek, které pro vás vyhledáváme a naskladňujeme.

Intimní hygiena a kosmetika

Doplňte tělu to, co mu chybí

Naše strava není tak pestrá, jak bychom potřebovali a proto je občas potřeba důležité vitamíny a minerály doplňovat jinými cestami, tedy pomocí Doplňků stravy. Problémy, které se nejčastěji řeší u nás, souvisí se ztrátou libida, ztrátou chuti na sex, sníženou hladinou testosteronu, zvýšenou únavou či s hormonální nerovnováhou. A právě tyto obtíže mohou pomoci vyřešit doplňky stravy.

Doplňky stravy

Čistota a péče, to je půl zdraví

Pokud se bavíme o téma zdraví, je potřeba nezapomínat i na péči o erotické a intimní pomůcky. O vibrátor, stejně jako kalíšek, je potřeba pečovat a zajistit naprostou čistotu před jeho dalším použitím. S tím vám pomohou prostředky na dezinfekci.

Péče o erotické pomůcky

Afrodiziaka a feromony nakopnou vaši vášeň

Stále velmi vyhledávané prosukty na sexshopech jsou afrodiziaka a feromony, které dokáží nabudit chuť a sexuální apetít.

Ale pozor na to, co od nich očekáváte. Klasickým a oblíbeným afrodiziakem jsou např. španělské mušky, které působí jako stimulant.

Můžeme Vám nabídnout afrodiziaka až "po okraj" naplněná feromony, díky kterým prožijete zcela nový zážitek. A účinným prostředkem k probuzení vášně jsou i speciální parfémy s feromony pro muže i ženy. Vyzkoušejte je!

Afrodiziaka a feromony

Nalaďte se a dopřejte si pohodu i doma

Světlo svíček a příjemná vůně linoucí se místností dokáží divy. Pro celkové uvolnění a atmosféru jsme doplnili sortiment také o bytové svíčky a vůně, které vám zpříjemní den a zlepší náladu kdykoliv, když se budete potřebovat odreagovat a zapomenout na starosti všedního dne.

Vůně do bytu

Také pokožka si zaslouží hýčkat a pečovat

Prožijte erotické chvíle zase kapku jinak, než jste zvyklí. Rozmazlujte se tělovými oleji, mléky nebo koupelemi s kapkou feromonů. Nebo si pořiďte například barvu na tělo, která je slíbatelná nebo sadu obsahující přípravky pro obzvláštnění erotických okamžiků. Uvidíte, že intimní hrátky tak budou o něco pikantnější, veselejší a prostě jiné, než doposud...

Tělová kosmetika