GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Zaměřme se na sexuální zdraví

Možná je teď správný čas položit si otázku: "A jak jsem na tom já?"

V dnešní době otevřené komunikace a osobního růstu začala být tématu sexuálního zdraví věnována mnohem větší pozornost a prostor. Je to oblast, která zahrnuje nejen fyzickou stránku, ale také psychické a emoční aspekty spojené s naším sexuálním prožitkem. Jde o kvalitu a radost, kterou do našeho života může vnést intimita.


potence

Vše není jen o sexu


O tom, že pravidelný sex zlepšuje psychickou i fyzickou odolnost, bylo napsáno už mnohé. Četné studie prokázaly, že sex je prospěšný pro naše zdraví - aktivuje řadu neurotransmiterů, které ovlivňují nejen náš mozek, ale i několik dalších orgánů - jedním z nich je kupříkladu srdce. Zároveň, pokud po sexuální stránce něco nefunguje, bývá to varovný signál pro to, zaměřit se na sebe a přípdaně vyhledat lékaře. Vše souvisí se vším a také proto vznikl termín Sexual wellness. Co si pod ním představit? Sexual wellness podněcuje k vyladění fyzické, emocionální, duševní i sociální pohody v kontextu sexuality a v neposlední řadě i ke sebevzdělávání v této oblasti. Nedílnou součástí je i důkladná péče o tělo i duševní stránku.

Také proto jsme vytvořili dvě kategorie, které jsme pokládali za obzvláště důležité, a to ZDRAVÍ ŽENY a ZDARVÍ MUŽE

Proč máme na sexshopu kategorii ZDRAVÍ MUŽE A ŽENY?

Neschopnost dosáhnout orgasmu, nedostatečné zvlhčení poševní sliznice, vaginismus, bolesti hlavy a zad, opakované potraty, inkontinence, ... A mohli bychom pokračovat. Která z žen alespoň něco z těchto problémů neřešila? A víte s čím mohou některé tyto potíže souviset? S PÁNEVNÍM DNEM! Ať už s jeho oslabením, nebo naopak přetížením. Pánevní dno drží ženské orgány, podílí se na dýchání, ale také v sobě soustředí ženskou energii a sexualitu. 
Některé ženy se s problémy smíří, ale to je velká škoda, když se pomoc přímo nabízí. A málokdo by ji hledal na stránkách sexshopu, ale právě tady je jedna z nejucelenějších nabídek na trhu. Navíc v těchto oblastech spolupracujeme s odborníky z oborů fyzioterapie a gynekologie. Najdete tady Venušiny kuličky, vaginální trenažery, vitamínové a bylinné doplňky stravy, dilatátory a mnoho dalšího. 

U mužů s přibývajcím věkem ubývá testosteron, což se může negativně promítnout právě do sexuálního života. Tento nejdůležitější mužský hormon je produkován varlaty a často bývá spojován s mírou agresivity, libidem a sexuální energií. I na to máme řešení. Druhým tématem je prostata. Bylo dokázáno, že pravidelná masáž prostaty je jedním ze způsobů, jak si poradit s erektilní dysfunkcí. Mezi další výhody ale patří také uvolnění průchodu moči, pomoc od bolestivé ejakulace či úlevu od symptomů zánětu prostaty. Zvětšení prostaty a problémy spojené s močením jsou také normální s vzrůstajícím věkem - a tahle příjemná aktivita je jedním ze způsobů, jak příznakům ulevit. 


Objevte naše kategorie s produkty, které podpoří vaše zdraví

Zdraví muže
Zdraví ženy

Produkty hledáme, testujeme a víme, co vám můžeme s čistým srdcem doporučit


Na trhu je nepřeberné množství pomůcek, ale jsou takové, které mezi ostatními vynikají. Chcete se inspirovat? 


Podpořte libido a vraťte do hry chuť na sex


To vše je možné přírodní cestou pomocí doplňků stravy. Na podporu libida jsme se zaměřili spolu s rodinným bylinkářstvím Serafin® a vznikl tak unikátní doplněk stravy pro muže i ženy - Flagranti Premium Libido men a Flagranti Premium Libido  women, který dokáže posílit libido, u mužů vyrovná hladinu testosteronu a pomůže držet fyzickou i duševní pohodu energii. U žen zase vyrovnává hladinu hormonů a pomáhá předcházet menstruačním výkyvům. Navíc má pozitivní vliv na ostatní zdravotní funkce a správnou činnost orgánů. Čistá směs bylin a aktivních látek je 100% přírodního původu a je vhodná pro dlouhodobé užívání. 

FLAGRANTI
PREMIUM LIBIDO
women

Zobrazit

FLAGRANTI
PREMIUM LIBIDO
men

Zobrazit

Přečtěte si také
jaknadno.cz
Všechny články >