Partner of Notino
JE TADY LISTOPAD – PÁNOVÉ, UŽ MÁTE SVŮJ KNÍR?
Měsíc listopad je už tradičně spojen s akcí Movember. Nemalou část mužů v tomto období ozdobí slušivý knír či vous na znamení podpory a uvědomění si vážnosti onemocnění jako je rakovina prostaty a varlat. Je to také ta správná chvíle, kdy začít se samovyšetřeními, pokud jste to do teď nedělali pravidelně. CHRAŇTE SE A POMÁHEJTE!
Také FLAGRANTI se letos rozhodlo zapojit se nejen do osvěty, ale také pomoci. Každých 10 Kč, které věnujete, my dorovnáme a vybranou částku poté předáme organizaci Loono, která se zaměřuje na prevenci a osvětu. Společně vám také přineseme manuál na to, jak správně provést samovyšetření.
Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších stovek dobrovolníků, kteří realizují osvětu mezi veřejností. Jejich tématy jsou prevence rakoviny #prsakoule, reprodukční zdraví a prevence HIV a AIDS #doledobry a nově zdravé srdce #zijessrdcem.
Ve FLAGRANTI věříme, že vášeň, sex a erotika jsou důležité, ale bez zdraví prostě nefungují. Zvláště v této době je dobré si uvědomit, co je opravdu důležité. Pokud se tedy rozhodnete přispět spolu s námi, budeme vám nesmírně vděční i za projekty, které se díky tomu zrealizují a životy, které se díky prevenci podaří zachránit.
10 Kč VY + 10 Kč MY
=
SPOLEČNĚ S LOONO šíříme prevenci
Nezapomeň prohmatat taky partnera nebo partnerku. Celých 30 % rakoviny totiž odhalí právě naši milovaní, kteří nás mají hezky v ruce.