Partner of Notino

Kam se poděl 4sex? 

o nás

Změna je život 

4sex byl naší součástí 16 let. Byla to dlouhá doba na to, abychom mnohé věci pochopili, posunuli se a zjistili jsme, jak bychom chtěli pokračovat. A právě proto vzniklo FLAGRANTI. Základy jsme budovali na mnohaleté zkušenosti z 4sexu, ale filozofie značky, kterou se snažíme promítnout i do některých produktů, se blíží myšlence, že né vše je jen o sexu. Otevřete s námi dveře novým poznáním a prožitkům, které se stanou vaší součástí. Objevte své skryté touhy, ať už to jsou laskavé doteky nebo tvrdé zacházení. Jsme tady pro vás. 

Co je naším cílem?

  • Bourat společenská stigmata.
  • Otevírat dveře do světa vášně.
  • Pomáhat párům i jednotlivcům objevovat nové obzory a inspirovat.
  • Dodávat odvahu na cestě k nalezení sebe sama a své sexuality.
  • Být spolehlivým partnerem a dodavatelem erotických pomůcek.

A co pro to děláme?

Snažíme se tady být pro vás, naše zákazníky. Pro vaši spokojenost jsme schopni udělat i nemožné a stále posouváme své hranice. Neznáme spojení „to nejde“, protože vždy najdeme řešení. Jsme maximálně diskrétní, a to jak při samotné objednávce a dodávce vašeho zboží, tak také v komunikaci. Nečekejte od nás laciné vtipkování či erotické povídky. Otevřeme vám dveře do světa vášně, ale prožít a napsat svou vlastní kapitolu už musíte sami.

Neustále se snažíme rozšiřovat naše služby, které dokáží z dárku udělat zážitek a ze zážitku krásnou vzpomínku. Zboží vám zabalíme do luxusního dárkového balení, připojíme dárek a odešleme dle vašeho přání.

Snažíme se jít ruku v ruce s celosvětovými trendy a přinášet vám exkluzivní značky jako je LELO, Womanizer, Satisfyer, Fleshlight nebo Fun Factory, které mají ve světě erotických pomůcek své nezastupitelné místo. Zároveň ale vyhledáváme i nové možnosti, jak vám přinést kvalitní produkty za nižší ceny. Pracujeme na rozšíření naší vlastní produktové řady značky Flagranti s kvalitními a nadčasovými produkty.

To jsme my

Sex a erotika jsou neodmyslitelnou součástí našich životů, a proto jsme tady pro vás i my. Chceme vás podpořit, inspirovat, pomoci vylepšit vztahy a přinášet vám novinky ze světa erotického zboží. Klademe důraz na to, aby si z naší nabídky vybral každý dle svých preferencí a požadavků a ke své maximální spokojenosti.

Na trhu s erotickým zbožím jsme byli již od roku 2004 jako 4sex.cz a po celou dobu naší existence se snažíme být vám partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

FLAGRANTI – inspirováno vášní a Vámi!

Na trhu již od roku 2004
Expedice zboží do 24 hodin
Více než 5 000 položek skladem

Vyberte si z naší nabídky

Z široké nabídky erotických pomůcek, kosmetiky a prádla si vybere každý. Není na co čekat. Pokračovat do e-shopu