GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Dvojité vibrátory, které jsou hitem letošního roku

Zamilovaly jste si podtlakové či sonické stimulátory klitorisu a patří už neodmyslitelně k vašim relaxačním rituálům po náročném dni? Revoluční pomůcka, jež doslova ovládla v posledních letech trh erotiky (s přesahem do Sexual Wellness) je často hračkou první volby pro mnoho spokojených uživatelek po celém světě a není jistě pro mnohé z Vás žádnou novinkou. První převratná pomůcka tohoto typu, legendární Womanizer či cenově dostupnější a především na evropském trhu velmi oblíbené a rozšířené air pulse stimulátory od Satisfyeru, kralují již několik let ložnicím nejednoho spokojeného neupjatého páru i sebevědomých moderních žen, jež vědí, že pravé potěšení není hřích, ale zasloužená odměna. A takové sebeocenění si zaslouží každá z nás.
Mnoho spokojených žen se mi svěřilo, že Womanizer/Satisfyer (často laicky obecně nazývané stimulátory klitorisu tohoto typu), jim samostatně při masturbaci či předehře nestačí nebo zkrátka chtějí zkusit kombinaci se stimulací G bodu. V takovém případě se nabízí kombinace současného použití s vibrátorem, případně volba speciálního Rabbit vibrátoru disponujícího sací hubičkou namísto konvenčnější stimulační části klitorisu.
Ovšem buďme k sobě upřímné, manipulace s oběma pomůckami současně není příliš komfortní, když se potřebujeme soustředit na celé své tělo, příjemné prožitky, chceme se uvolnit, oprostit od každodenních starostí a plout k slastnému vrcholu. Zmíněný typ rabbita je zase podle mého názoru vhodnější pro zkušenější uživatelky, které si vyberou takový vibrátor díky dokonalé znalosti svého těla (omezenější možnosti použití vzhledem k úhlu vaginálního ramene při spojení se sacím stimulátorem).

Navíc vybrat k již vámi oblíbenému konkrétnímu stimulátoru klitorisu správně tvarovaný vibrátor pro současné objevování a dráždění G bodu může být taktéž zejména pro začátečnice problematické. Pokud používáte stimulátory klitorisu během předehry/sexu a laskání G bodu a klitorisu zároveň je právě tím, po čem toužíte, i v tomto případě se možná poohlížíte po hračce, jenž by zvládla obojí.

Navíc pro váš protějšek může být vcelku vyčerpávající a složité dodržet kontinuální správné zacílení na roztoužený poštěváček a současně se oddávat dalším příjemným společným aktivitám. Výrobci erotických hraček samozřejmě reflektují potřeby a přání svých zákazníků, tudíž bylo jen otázkou krátkého času zrození promyšleně kombinovaného vibrátoru/sacího stimulátoru.


Možná si neumíte živě představit, na jakém principu kompaktní pomůcka vizuálně drobnějších rozměrů funguje. Menší velikost části vaginálního vibrátoru bude v tomto případě pro většinu žen dostatečná právě díky dokonale ergonomickému zakřivení.

Spolehlivě rozvibrujete svůj G bod, zatímco bezdotyková část bude vlnami či sáním hýčkat váš klitoris. Mnozí výrobci vyzdvihují skutečnost, že se jedná o handsfree pomůcku. S takovou hračkou se můžete dokonale oddat vnímání slasti a rozmalovat svého partnera nebo partnerku. Pokud se vám začala více zamlouvat výše zmíněná vlastnost produktu, ráda bych Vám představila čtyři vybrané, upgradované, vibrátory s oblíbeným typem stimulátoru klitorisu.

Nevezmeme si na paškál pouze průkopnický Womanizer, designově luxusní Lelo a mnohé noční stolky obývající Satisfyer vyhlášené německé kvality. Podíváme se trochu blíže i na cenově dostupnější, přesto mezi zákaznicemi stále více oblíbený produkt značky Melo, jejíž popularita díky poměru ceny a kvality (plus atraktivního exteriéru v neposlední řadě), je v současnosti právem na vzestupu.

Všechny produkty jsou samozřejmě vyrobeny z atestovaného silikonu, jednoho z nejrozšířenějších materiálů sexuálních pomůcek díky své hypoalegennosti, snadné údržbě a převážného zájmu uživatelek o lubrikanty založené na vodní bázi.

Diskrétní a tichý Womanizer Duo vás nikdy nezradí

Klíčovým zástupcem této kategorie je Womanizer Duo. Právě tato legendární značka v mnoha ohledech proměnila o ovlivnila svět a trh erotických pomůcek. Přestože je předmětem mnoha diskuzí, zda jsou produkty tohoto výrobce i přes konkurenční tlak mnoha dalších značek i současnosti hodné vyšší investice, nelze Womanizerům upřít, že jsou průkopníkem v této oblasti a mají stále velmi silou fanynkovskou základnu. Womanizer Duo (upgradovaný Womanizer Premium) stejně jako jeho předchůdci disponuje patentovanou technologií tlakových vln Pleasure Air? pro jemnou, ale dostatečně vydatnou stimulaci klitorisu.
Legendární výrobce prvotně rozvířil stojaté vody erotrhu odvážným tvrzením, že díky Womanizerům dosáhnete orgasmu během dvou minut. Právě unikátní technologie je důvodem, proč si Womanizery zamilovaly ženy po celém světě. Jemné nasávání a tlakové vlny s dvanácti intenzitami se postarají o výjimečnou stimulaci vašeho poštěváčku. Tento model nabízí navíc bonus dvojí stimulace díky vylepšení o vaginální část ramene perfektně zahnutého pro současné dráždění G bodu.

Špička vaginální části je zaoblená a rozšířená, což společně s úhlem zakřivení krásně přilne k vašim necitlivějším bodům. Tyto vibrátory/stimulátory nedisponují většími rozměry vibračního ramene, avšak Womanizer Duo patří ve srovnání s modely jiných značek k těm větším. Vybírat si můžete z deseti vibračních programů s třinácti intenzitami. Produkt je dostupný ve čtyřech nádherných barevných variantách. Dva spolehlivé motory fungují nezávisle, tudíž je kombinatorika intenzity sání a vibrací doslova ve vašich rukou.

Chod hračky je nejen extrémně tichý, ale výrobce vytuningoval své produkty jedinečnou technologií Smart Silence?, díky níž si užíváte služeb tohoto pomocníka pouze při kontaktu s vaší kůží a dalšími partiemi. Taková vychytávka je velmi praktická v případě, že například během předehry chcete vystřídat více aktivit a bzučení hračky (přestože je téměř neslyšné) by pro vás bylo nepříjemným vyrušením. Pokud si plánujete pořídit Womanizer pro sólo hrátky, stejně tak můžete ocenit zmíněnou technologii v případě, že by během vaší relaxační seance do pokoje vpadnul zvědavý spolubydlící.

Nesporným benefitem jsou dva přiložené nástavce v různých velikostech. Výrobce prozřetelně myslel na fakt, že anatomie každé ženy je jiná a navíc lze každý z nástavců efektivněji použít na kýženou část těla. Po dvouhodinovém dodání energie pomocí magnetického nabíjecího USB kabelu si následně můžete užívat až čtyři hodiny společného dobrodružství.

Jeho výdrž je skutečně ve srovnání s dalšími zástupci fenomenální. Stejně jako všechny výše popsané kvality, tudíž je očekávatelné, že s Womanizerem Duo ztratíte zcela pojem o čase. Jak lze u produktu s vyšší cenovkou předpokládat, vodotěsnost a z ní vyplývající možnost užít si dovádění ve vaně, je dalším plusem. Samozřejmostí je vymazlené balení produktu a krásný cestovní sáček.

Vesmírné Lelo Enigma vás odpálí do nové dimenze slasti

Přední švédská designerská značka samozřejmě nemohla nenabídnout svým věrným zákaznicím tento model vibrátoru/stimulátoru v luxusně originálním provedení, na což jsou jistě majitelé a majitelky dalších produktů z jejich repertoáru zvyklí. Mysteriózní Enigma se pyšní opravdu originálním tvarem oproti jiným konkurentům z této kategorie. Část vaginálního vibrátoru připomíná otazník a pouze designéři z Lela by mohli prozradit, zda bylo takové vytvarování motivací názvu pomůcky. Kromě atraktivního kabátu jsou produkty od Lelo doslova našlapané unikátními technologiemi a ani tento vibrátor/stimulátor není výjimkou.

Spadá do kategorie produktů nabízejících velmi příjemnou stimulaci prostřednictvím sonických vln. Stimulátory klitorisu SONA s funkcí infrazvukových sonických vln získaly právem ocenění i širokou popularitu mezi spokojenými zákaznicemi díky unikátní typu stimulace, popisovanému jako hluboké impulzy. Pro mnohé ženy právě SONA mezi stimulátory sázkou na jistotu, co se schopnosti a rychlosti dosažení orgasmu týče. Často potvrzují, že exploze rozkoše pod sonickými vlnami je skutečně velmi intenzivní.

Na rozdíl od podtlakových stimulátorů, technologie zvukových vln umožňuje stimulaci skryté části tkáně klitorisu. Typický pomocník pracující s podtlakem hýčká pouze vnější část klitorisu, což je jen malinká špička ledovce orgasmu.? Stejně jako reproduktory v klubu, kde cítíte vibrace pulzující celým tělem, zprostředkovávají tyto impulzy plnější a vydatnější orgasmy. Enigma vesmírného designu je navíc vylepšena o rameno pro vnitřní dráždění, tudíž bude výše zmíněná technologie ještě mohutněji umocněna. Pokud jste si Sonu právě z tohoto důvodu zamilovaly, Enigma pro vás může být dalším levelem slastného odletu do orgastické dimenze.

Flexibilní část vaginálního ramene je důmyslně prohnutá do písmene U, což zaručuje, že tento bezdotykový kamarád může přesněji nalézt G bod. Některé nadšené uživatelky dokonce adorují Enigmu právě díky těmto vlastnostem a nejedna z nich mu dokonce připsala zásluhu na své vůbec první zkušenosti s mokrým orgasmem. Samozřejmě i tahle kráska je handsfree a tvarem ji perfektně zacílíte na vaše nejcitlivější zóny. Diskrétní chvilky vám zajistí dva výkonné a extrémně tiché motory pracující současně v 8 vibračních a pulzačních režimech, můžete si zvolit jednu z 8 intenzit síly vibrací a pulzací.

Současný chod motorů není v tomto případě mínusem právě kvůli kombinaci sonických vln a vibrací nezanedbatelné síly? očekávejte opravdu hluboké prožitky! Praktická funkce cestovního zámku, vodotěsnost produktu, sametová hebkost lékařského silikonu prvotřídní kvality i nabíjení magnetickým USB kabelem je u dražších produktů od Lela již také očekávaným standardem. Nádherné balení produktů Lelo jistě potěší, pokud se rozhodnete vybrat Enigmu jako dárek pro Vaši drahou polovičku či kamarádku.

Hvězdný Satisfyer Supernova je zárukou orgastické exploze

Bezdotykové stimulátory klitorisu od německého Satisfyeru v posledních letech vévodí žebříčkům popularity této sorty produktů pro svou cenovou dostupnost, širokou nabídku nejrůznějších typů, barevných variant a nových funkcí, včetně propojení s chytrou aplikací (u některých modelů). Není tedy pro potenciální zájemkyně překvapením, že i Satisfyer vypustil na trh i kombinovaný vibrátor/stimulátor.

Oceňovaná patentovaná technologie Air Pulse si již několik let získává roztoužené klíny stále většího počtu žen a celkově řady spokojených majitelek stimulátorů od Satisfyeru raketově narůstají. Kombinaci jemného a šetrného nasávání a zase vypouštění klitorisu vzduchem bez přímého doteku zkrátka ženy milují. A čím by měla upoutat Vaši pozornost právě nová hravá Supernova? Parádně prohnutý tvar těla vaginální části připomínající dýmku nabízí díky ohebnému kloubu širší možnosti flexibility a nastavitelnosti přesně podle potřeb vašeho těla. Vybrat si můžete ze 3 poloh nastavení ohybu.

Nezní to skvěle? Pokud už vlastníte kupříkladu dildo s takto ohebnou páteří, jistě víte, jak báječným benefitem je tahle zdánlivě jednoduchá vychytávka. V případě dvojitého vibrátoru se stimulátorem klitorisu je nejdůležitější přesné polohování pomůcky umožňující prostřednictvím bezdotykovosti soustředit se pouze na vaše tělo a fantazie. A to Supernova rozhodně může nabídnout. Vystouplá hubička dráždidla klitorisu patří k rozměrově větší, což potěší ženy s anatomicky větším klitorisem, případně všechny labužnice holdující zaměření na širší oblast zevní části genitálií.

K dispozici máte dvanáct vydatných vibračních a pulzačních módů. Výbuchu hvězdy Supernovy se obávat nemusíte, produkty od Satisfyeru jsou zárukou prověřené kvality. Motory jsou samostatně ovladatelné, a tak si můžete typ i intenzitu dráždění regulovat podle vlastních potřeb. Plná vodotěsnost, magnetické nabíjení USB kabelem, nabídka modelu ve více barevných provedeních i uživatelsky přátelské ovládání jenom připisují tomuto produktu plusové body.

Podtlakový vibrátor Melo Sucking Stimulator L1298 je zárukou intimního zemětřesení

Zástupcem technologicky vydařených, cenově dostupnějších, ale přesto nádechem elegance působících produktů, je výrobce Melo. Sucking Stimulator od Mela nabízí symfonii podtlakových vln pro váš nedočkavý poštěváček, což ze samotného názvu vyplývá. Vaginální část připomínající liščí ocásek je značně flexibilní, lze ji z tvaru písmenka U ohnout prakticky do přímky, a tak bude úžasně kopírovat křivky vašeho těla. Raménko je ideálně vytvarované pro dráždění bodu G, tlak na celou přední vaginální stěnu je zaručen díky samotnému tvaru pomůcky.

Perfektní zacílení na ty správné body dopřeje vašim rukám dovolenou a vy se můžete oddat partnerovi/partnerce nebo si hýčkat další erotogenní zóny. Dvanáct hlubokých a silných vibračních a pulzačních režimů s dvanácti promyšlenými rytmy stimulace bezkontaktními tlakovými vlnami vás zaručeně rozechvěje touhou a pravděpodobně se můžete těšit na takové malé orgastické zemětřesení.

Funkce je možno ovládat nezávisle na sobě, což vám umožní dokonalý výběr pro gradaci vašeho výstupu k vrcholu slasti. Programy se nejprve stupňují, a následně vytvářejí různorodé rytmické kombinace. Když obě funkce propojíte, zjistíte, že si s Melem můžete skutečně velmi variabilně vyhrát. O kvalitách vibrátoru od Mela se přesvědčila i recenzentka Kačka, z jeho služeb se jí doslova rozklepala kolena.Diskrétní intimní chvíle zaručí skutečně tichý chod motorků, což je nespornou přidanou hodnotou produktu. A opravdu diskrétní hlasitost nebývá především u levnějších produktů žádnou samozřejmostí.

Plná vodotěsnost navíc může dodat vašim koupelnovým rituálům zcela nový vášnivý nádech. Sympaticky decentní design, kvalitní zpracování detailů i magnetické nabíjení dokazují, že ani zástupce méně známé značky, jejích jméno nezní tak zvučně jako kupříkladu Womanizer, ve srovnání s ostatními produkty kategorie velmi slušně obstál.

Co se nabídky kombinovaných vibrátorům se stimulátory klitorisu týče, na současném trhu je poměrně široký výběr a další nové produkty tohoto typu jsou dále vyvíjeny. Chtěla jsem vám představit čtyři zajímavé modely, lišící se především cenovým rozpětím, vytvarováním, použitými technologiemi i některými dalšími vlastnostmi. Určitě bych obecně tento typ hračky doporučila všem vášnivým zájemkyním o zkoušení nových vibrátorů/stimulátorů. (Pokud jej už nemají, případně se poohlíží po jiném modelu s jinou funkcí etc.).

Díky menším rozměrům většiny hraček téhle kategorie by mohl zaujmout nejednu začátečnici, ale paušálně bych si jej dovolila nabídnout všem ženám preferujícím dvojitou a bezkontaktní stimulaci. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru Vašeho favorita a nekonečno úžasných orgasmů s ním prožitých!

Adelaida
Adelaida je milovnicí erotických pomůcek, obvyklých i neobvyklých praktik i jakýchkoliv překvapení. Tak, jako miluje život a víno, tak se vyžívá v testování erotických hraček.
Další články autora Adelaida
Musí být menopauza konečnou pro intimní život nebo je to jen odstrašující mýtus Znáte historii análního kolíku? Latex, datex a další sexy lesklé materiály nejen pro milovníky fetiše Oblečená, neoblečená v catsuitu či bodystockingu Pegging: Praktika, která by mohla oživit i váš vztah? Sex na veřejnosti není jen libůstkou exhibicionistů Nechce mít se mnou anální sex. Co s tím? Hračky ovládané na dálku - vyrazte s nimi ven! Netradiční sexuální úchylky, které vás možná zaskočí První sex - Dá se na něj připravit? Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí Orální sex: co ho zaručeně uspokojí? Naučte se techniky na božský blowjob Staňte se dokonalou milenkou díky cvičení Pompoir Nakopnou afrodiziaka skutečně vaše libido? V jakých polohách si nejvíce užijete anální milování? Kvalitní a pravidelný sex se postará o vaši duševní i tělesnou rovnováhu Orální sex: Staňte se králem ložnice s hbitým jazykem Můžete s ní spát i koukat na fotbal. Jaké další výhody mají Sex Dolls? Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT Fisting nemusí být pouze tvrdou BDSM praktikou Masturbací proti zimním splínům Erotická kosmetika a hračky, které prohřejí i zkřehlé tělo Důmyslný králíček JoyFlesh Miya se hravě postará o dvojitou spokojenost Recenze - Vibrátor Fun Factory G5 Tiger a jeho volání divočiny SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? Recenze - Síla javoru ukrytá do vibrátoru
Články
Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Recenze: DILDO s kuličkami SATISFYER DOUBLE BALL-R Lelo Soraya Beads aneb stroj na anální orgasmy Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Recenze: Satisfyer Dual Crush Stimulátor Lora DiCarlo Baci Premium Pozice, které vás v zimě doslova zahřejí SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Redaktorky eMimino.cz testovaly erotické hračky. Jak to dopadlo? SATISFYER CANDY CANE - malý, ale šikovný! Co můžete čekat od vibračního kroužku SATISFYER MAJESTIC DUO? 3. část: Jaké pomůcky mohou při práci s pánevním dnem pomoci? Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Čekání na Vánoce může být vzrušující. Objevte ADVENTNÍ EROTICKÉ KALENDÁŘE Recenze: Veselá prostata s kolíkem od MELO Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila SMART pomůcky - co všechno umí "chytré" hračky? JAK NA DNO? Jak je na tom vaše pánevní dno dámy? Anální sex: Vše, co jste o něm potřebovali vědět! Jak vybrat správný vibrátor? Satisfyer Pro 2: je legendární vibrátor tak dobrý, jak se o něm říká? RECENZE - Zažijte WOW efekt s LELO Sona 2 Cruise Klišé stranou: Satisfyer Curvy 1+ je továrnou na extrémně silné orgasmy RECENZE - "Králíček" od Satisfyer bude užitečným společníkem Válka bezdotykáčů - Satisfyer Pro 2 versus Womanizer Satisfyer ENDLESS JOY: konečně vibrátor, se kterým si rovnocenně užijí oba partneři LELO - přední designérská značka produktů pro intimní život