GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
LÁSKA A FESTIVALy- PŘIPRAVENI TO ZAŽÍT?
Zlevňovač dopravy
Luxusní dárkové balení

Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů

Představuji vám již na první pohled velmi zajímavou hračku, a to růžový vibrátor Melo D6665. Je zařazen mezi anální vibrátory, ale jeho využití je širší - ať už se jedná o dráždění bodu G, klitorisu nebo třeba bradavek. Pomůcka sestává ze tří kulatějších článků a ocasu, který je zakončen ploutvičkou - ta je pak třešničkou na dortu dokonalého designu celé hračky.

Jako mořská panna

Začneme u celkového vzhledu hračky - ten je klíčový při výběru produktu. To je také důvod, proč jsem si na testování vybrala právě Melo, zaujal mě na první pohled a chtěla jsem vědět, co takový fešák umí. Nahoře je hračka rozdělena do tří rozšířených částí. První část má vejcovitý tvar, je poměrně malá a zužuje se do špičky, takže se snadno zavádí i do análního otvoru (postupujte ale i tak velmi pomalu a s dostatečným množstvím lubrikantu, ať se neporaníte). Druhá a třetí jsou už vetší, kulovité, na ty je dobré si počkat, až budete uvolněnější. Zvlášť pokud nejste zvyklí používat vetší anální hračky, než drobné kolíčky - to je také můj případ, tudíž u mě tyto širší části přišly na řadu až po delší přípravě. Pak už následuje malinko objemnější spodní část hračky, něco jako ocas mořské panny, která končí roztomilou ploutvičkou. Ploutvička je určena k přidržování vibrátoru, nebo může sloužit jako pojistka, aby vám při análních hrátkách nezajel příliš hluboko. U pomůcky je uveden i návrh použití ploutvičky ke stimulaci klitorisu, to se mi ale neosvědčilo hned ze dvou důvodů. Zaprvé ploutvička sama o sobě nevibruje, za druhé, aby na klitoris dosáhla, musel by být vibrátor zasunutý hodně hluboko do vagíny, a to nemám zrovna v oblibě. A pokud je hračka použita análně, ploutvička na klitoris stejně nedosáhne. Celá hračka je poměrně flexibilní, ale nejvíce lze ohnout první článek, což je skvělé právě při zavádění do zadečku. Jemné drážky na povrchu lehce stimulují, ale nejsou tvrdé. Silikonový povrch vibrátoru je sametově hebký a na dotek velice příjemný.

Ve spodní části je dírka určená k připojení dobíjecího USB kabelu a tlačítko s jablíčkem pro ovládání vibrací. Vibrátor je plně vodotěsný, takže hurá do sprchy nebo vany! Celkově Melo měří 17,5 cm a jeho nejširší průměr činí 3 cm. Je to opravdu krásná a designově neobvyklá záležitost. Jediné, co mě malinko mrzí, je, že součástí balení není nějaký pěkný sáček ke skladování pomůcky.

Vibrace, co vám nedají spát

Kromě toho, že je Melo elegantní, na dotek příjemný a praktický, také disponuje deseti vibračními a pulzačními programy, které se přepínají opakovaným mačkáním onoho tlačítka ve spodní části ?ocasu?. Osobně preferuji možnost ovládání intenzity vibrací také tlačítky plus a minus, ale vzhledem k tomu, že základní vibrace této hračky nejsou nijak zvlášť vydatné, tak mi to zde nevadí. Dalším stisknutím vibrace sílí a poté následují speciální režimy se zajímavými kombinacemi vibrací a pulzů. Jelikož nejsem fanouškem velkých výbojů, nejpříjemnější mi byly programy 1 a 2, ovšem uživatelé, kteří raději intenzivnější hrátky, si přijdou na své. Od trojky to totiž začíná být fakt jízda. Na to, jak je výkonný, je ale oproti jiným vibrátorům dost tichý, takže sousedi mohou klidně spát, na rozdíl od vás.

Roztančí bod G? a A!

Když jsem si četla informace o Melo vibrátoru, zaujalo mě, kolika způsoby se dá využít. Mezi nimi byl i bod A. Co to je, bod A, napadlo mě. Asi A jako anus, latinsky řitní otvor, anál. Chyba! Podívala jsem se, co na to říká Google, a zjistila jsem, že jako bod A se označuje velmi citlivá oblast vagíny, která leží někde mezi bodem G a čípkem. To by dávalo smysl, protože tahle hračka je poměrně dlouhá na to, aby na takové místo snadno dosáhla. Já se o nalezení bodu A sice nepokoušela, ale předtím, než jsem Melo pustila do zadních vrátek, jsem zkusila klasické vaginální použití. Pro masáž bodu G jsou totiž jeho důmyslné křivky jako stvořené.

V neposlední řadě je tu klitoridální použití tohoto vibrátoru, a to tedy buď již zmíněnou ploutvičkou, nebo pomocí jeho posledního, ohebného článku. Druhá možnost se mi zdá o hodně lepší, protože vám rázem vznikne něco jako masážní hlavice - ty mívají také ohebný krk a vyšší výkon. Navíc s takovou hlavicí můžete díky tvaru do špičky lépe zacílit oblast, kterou si přejete stimulovat. Ploutvička je tvarem skvělá, ale vibrace se do ní, jak už jsem zmínila, moc nedostávají.

Co se týče použití Mela s lubrikačními gely, doporučuje výrobce ty na vodní bázi. I při použití análního lubrikantu si tedy dejte pozor, aby nebyl například silikonový. Nesprávný gel by totiž mohl narušit strukturu povrchu hračky. Čištění je snadné a stejně jako u jiných pomůcek by mělo zahrnovat omytí pod teplou vodou s jemným mýdlem, třeba tím, které je určené pro intimní hygienu. Obzvlášť pokud používáte hračku análně, dejte si záležet, aby byla čistá a bezpečná pro další radovánky. Vhodné jsou také dezinfekční spreje (Toy cleaners) určené pro finální očistu hraček.

Shrnutí

Melo je krásný vibrátor, který se svým širokým využitím dostal mezi oblíbence v mém intimním šuplíku. Vyhovuje mi jak vaginální, tak anální použití, a v neposlední řádě i to klitoridální, které je samo o sobě velice příjemné - takto by hračka mohla být využita i při sexu, protože nezabírá moc místa. Jsem spokojená a dávám čtyři z pěti hvězdiček.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Luxusní hýčkání stimulátorem Mea Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Lelo Soraya Beads aneb stroj na anální orgasmy Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Nečekaná síla Svakom Pulse Pure Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor! Dotek luxusu se Shunga Aiko Jak na sex v koupelně? Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Okurka, které by bylo do salátu škoda Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila
Články