GOOD VIBES s Flagranti ﮩـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ SLEVA 15 % na MASTURBÁTORY s kódem "MAS15"
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Ceny za polovinu
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Dokonalá příprava na anální sex? Dilatátor!

Řekla bych o sobě, že jsem anální začátečník. Ještě jsem neměla anální sex jako takový, zkoušela jsem jen různé anální pomůcky – kolíky, dilda a vibrátory. Proto pro mě bylo vyzkoušení análního dilatátoru celkem výzvou.

Anální sex jako tabu

I když se o sexu obecně mluví stále více a více, přijde mi, že anální stimulace je stále považována za cosi neslušného a nečistého. Něco, co „ženám přece nemůže být příjemné a dělají to jen kvůli mužům“, a „pokud to má rád chlap, tak je gay“. Ani jedno samozřejmě není pravda, protože u obou pohlaví může dráždění okolí i vnitřku zadečku vést k velmi příjemným pocitům. Především pánové mohou snadno dosáhnout orgasmu přes tzv. bod P neboli prostatu právě skrze anální stimulaci.

S tím, že je anální sex vcelku tabuizované téma, přichází také nízká informovanost ohledně přípravy a možných rizik. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, kolik lidí ani nenapadne, že by do vagíny neměl být zaveden penis, prst nebo třeba vibrátor, který byl předtím v konečníku. Vystavují se tak zbytečně riziku zanesení infekce. Přitom stačí análně použít kondom a pak ho před vstupem do vagíny sundat nebo vyměnit.

Kondom by se měl použít při análním sexu ideálně vždy – i s předchozím výplachem je možný přenos infekce do močové trubice muže nebo naopak z ní do análního otvoru partnera nebo partnerky.

Dalším problémem bývá nedostatečná lubrikace. Plivnutí obvykle nestačí, stejně jako lubrikace z pochvy, která ulpěla na penisu či hračce. Ta navíc může způsobit nepříjemné pálení, jelikož vaginální sekret má o dost nižší pH než prostředí análního otvoru. To, že lidé nepoužívají štědrou dávku lubrikačního gelu, vede k četným trhlinkám v citlivé anální sliznici, která je pak náchylná k dalším infekcím. Kromě toho to nasucho není zrovna dvakrát příjemné. Anální sliznice sama o sobě neprodukuje žádnou tekutinu, která by přirozeně penetraci usnadnila.

Dále lidem často není jasné, jak provést anální výplach, pokud chtějí eliminovat riziko kontaktu s výkaly. Je to vlastně úplně jednoduché. Pro účely análního sexu postačí tzv. douching, tedy výplach malým balonkovým klystýrem. Ten se naplní teplou vodou, která se pomalu vpravuje do análního otvoru a následně vypustí do záchodu nebo sprchy. Někdo výplach neprovádí vůbec, někdo opakovaně - záleží jen na vás, jak moc se bojíte, že na penisu, prstu či pomůcce ulpí kousek stolice. Toto „riziko“ bude v určité míře přítomno tak jako tak, proto je zde velmi důležitý nadhled a důvěra mezi partnery.

Hlavně pomalu

Poslední a neméně důležitý bod je pomalé tempo. To nejhorší, co můžete udělat, zvláště pokud jste začátečník, je příliš rychlý zásun čehokoli do análu. Bude vás to bolet a nejspíš vás taky přejde chuť v intimních aktivitách vůbec pokračovat. Anální svěrač si potřebuje zvyknout a sliznice prokrvit a uvolnit. Jak toho docílit? Ideálně byste měli být vzrušení. Někde jsem četla, že pokud chcete být připraveni na anální sex, pokaždé když se sprchujete, si máte strčit prst do zadku. To mi připadá dost stupidní, jelikož v té sprše vůbec nemusíte být na erotiku naladěni. Příjemné to pravděpodobně nebude a vy si maximálně vypěstujete nechuť se těchto končin dotýkat. Místo toho se svému zadečku věnujte jen řádně rozehřátí a vzrušení. Zatímco si laskáte penis či vulvu, začněte dělat jemné kroužky kolem análního otvoru navlhčeným prstem nebo třeba vibrátorem. Pokud budete chtít dovnitř, vstupte, rozhodně však nedělejte nic, co vás neláká nebo je vám nepříjemné. Pokud se rozhodnete pokračovat dále dovnitř, udělejte to tak pomalu, jak jen to jde. Dejte si na čas a váš anální svěrač vám poděkuje. Jelikož je jeho vnitřní svalstvo inervováno autonomními nervy, neuvolníte ho jen tím, že si řeknete „povol“. Musíte být uvolnění hlavně ve své hlavě, abyste se uvolnili i tam dole. Pokud jste zrovna vystavováni většímu množství stresu, je možné, že se neuvolníte tak, jak byste chtěli. V takovém případě by pro vás mohla být vhodná relaxační cvičení jako je jóga, meditace, autogenní trénink nebo dechová cvičení, která vám pomohou zklidnit tělo i mysl.

I když se na anální sex možná připravujete pomocí análních kolíků, korálků, dild a podobně, může se stát, že na vás penis či větší pomůcka bude zkrátka moc. Proto značka Odile uvedla na trh inovativní dilatátor, který jsem měla možnost vyzkoušet na vlastní kůži.

Roztomilá vývrtka

Dilatátor Odile Discovery je přesně ten typ pomůcky, kterou si můžete v klidu nechat na stole a návštěva nebude mít ani ponětí, že se jedná o něco erotického. Je hezký, fialový a připomíná vývrtku. Úzká špička přechází v podlouhlý váleček, uvnitř kterého je zabudovaná jakási konstrukce, která se otáčením plastového klíče rozšiřuje a umožňuje tak velmi jemné roztahování análního otvoru. Po stranách vrchní části s klíčem jsou dva bezpečnostní výčnělky, které jsou, stejně jako celá spodní část pomůcky, vyrobené z měkoučkého silikonu. Zavedení není nijak těžké – původní průměr dilatátoru je pouze 2,8 cm. Postupným otáčením klíče se můžete dostat až na průměr 3,6 cm, což je víc, než má průměrný penis. Použitelná délka je 8,7 cm.

Výrobce doporučuje použít s tímto dilatátorem lubrikační gel na vodní bázi. Existuje řada takových gelů, které jsou určené přímo pro anální použití, pokud však budete postupovat opravdu pomalu a něžně, vystačíte si s klasickým. Pamatujte, že co se týče sexu, a to především toho análního, gelu nikdy není moc. Po použití je vhodné pomůcku omýt teplou vodou s jemným mycím gelem, pro ještě důkladnější hygienu můžete aplikovat dezinfekční sprej na hračky.

Magické uvolnění

Upřímně jsem netušila, co od dilatátoru čekat. Ještě jsem nezkoušela nafukovací anální kolíky ani nic podobného, co by se uvnitř zvětšovalo. Protože jsem z toho měla respekt, udělala jsem přesně to, co doporučuji výše – uvolnila jsem svůj nervový systém. Vana, svíčky, relaxační hudba a sklenka vína byly přesně to, co jsem potřebovala, abych se dostala do správné nálady a zapomněla na obavy.

Následuje takový self care rituál, který často provádím před masturbací, abych se naladila na své tělo. Lehnu si na záda, zavřu oči a hladím se všude po těle. Vnímám pocity, které působí mé dotyky na kůži, napětí ve svalech, teplo a podobně. Postupně přejdu k vulvě a navlhčenými prsty zlehka začnu hladit velké stydké pysky, poté přitlačím a dopřeji jim jemnou masáž. Když se celá oblast příjemně prokrví, jsem připravená přistoupit ke stimulaci klitorisu a v tomto případě taky k něžnému hlazení oblasti konečníku. Kroužím prstem kolem tohoto citlivého místa a začínám mít chuť vstoupit dovnitř. Když cítím, že je zadeček uvolněný, kápnu na prst ještě trochu lubrikantu a pomalu ho zasouvám dovnitř. Pak přichází na scénu hračky.

Velkou výhodou dilatátoru je to, jak úzkou má špičku. Mohla jsem si dovnitř zavést jen ji a různě s ní pohybovat a kroužit, než si zadeček zvykne a přijme do sebe další část. To se stalo překvapivě brzy a najednou koukám, že ho mám v sobě celý. Už to bylo samo o sobě velice příjemné, prostě jako když si zavedete kolík. Ten den jsem cítila, že mi to stačí a zatímco jsem jednou rukou dál jemně pohybovala dilatátorem v análu, druhou jsem hladila klitoris až do orgasmu. K využití (téměř) plného potenciálu pomůcky došlo jiný den. Pomalu jsem otáčela klíčem a cítila, jak se zvyšuje tlak na vnitřní stěny konečníku. Bylo to zvláštní, ale vzrušující. Myslím, že jsem se dostala tak do padesáti procent možného rozšíření dilatátoru. Chvilku jsem rozdýchávala ten nový pocit, bylo to intenzivní a velmi naplňující. Nakonec jsem ho postupně vytáhla ven a místo něj dovnitř zasunula štědře navlhčené skleněné dildo, kterým jsem začala pohybovat dovnitř a ven. Bylo to naprosto skvělé, protože zadeček byl už krásně připravený a uvolněný. Po dilatátoru rozhodně sáhnu, než budu mít svůj první anální sex. Už se na to těším.

Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Dream Toys Vivre Gigi aneb překvapení v kalhotkách Grinding aneb vraťme se do dětství Malá, ale šikovná: Stimulátor DAME EVA Satisfyer Tri Ball aneb trojnásobná dávka slasti Proč si pořídit menstruační disk Ziggy Cup? Srovnání Satisfyer Pro 2 vs. Pro 2 Gen. 3 Yoni vajíčka - zázrak, nebo hrozba? Luxusní hýčkání stimulátorem Mea Must-have kousek v šuplíku? Luxusní masážní hlavice Lelo Soraya Beads aneb stroj na anální orgasmy Stimulátory klitorisu: jaký je rozdíl mezi Satisfyerem, Womanizerem a dalšími? Nečekaná síla Svakom Pulse Pure Kushi aneb japonský polštářek rozkoše Dotek luxusu se Shunga Aiko Jak na sex v koupelně? Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha SATISFYER DOUBLE FLEX: Klasický králíček v novém kabátku Moje první zkušenost s elektrosexem Okurka, které by bylo do salátu škoda Recenze: Kladívko Aphojoy Orgasm 2v1 aneb dvojitá dávka slasti Peachy Mini Beads: Dechberoucí síla broskvového vibrátoru Dildo nebo Vibrátor? Univerzální průvodce světem erotických hraček Mořská panna vás potěší hned na několik způsobů Elegantní vajíčko MELO roztančí Váš bod G Podtlakové a sonické stimulátory klitorisu - Jak vlastně fungují? Magic Motion Vini: Vajíčko, které s vámi rádo vyrazí ven Recenze: Maximální zacílení s Twirling Fun od Satisfyer Satisfyer Top Secret + - Vaše tajemství v kalhotkách Recenze: Z podtlakového stimulátoru Melo se vám rozklepou kolena Dlouhá cesta k orgasmu, která se vyplatila