Doprodej prádla pro ženy EWA BIEN 💛 Sleva -30 % na celou značku ZDE
Partner of Notino
FLASH začal ⚡️ Sleva až 59%
Do konce zbývá
Zlevňovač dopravy
Dárek pro každého

Objevte kouzlo měkkých pomůcek značky Iroha

Japonská značka Iroha je mladší sestrou proslulé značky Tenga, která vyrábí pomůcky pro pány – především masturbátory a masturbační vajíčka. Vyniká svým nenápadným, vkusným designem a tzv. marshmallow silikonem, který je neobvykle měkký a navíc má antiprachovou úpravu odpuzující nečistoty. Těšila jsem se, až zkusím některou z krásných Iroha pomůcek, a jako první mi na vyzkoušení přišel vibrátor Zen Hanacha.

Tři barevná provedení

Model Iroha Zen se vyrábí ve třech příjemných odstínech – Hanacha, Matcha a Yuzucha. Moje Hanacha je pastelově meruňková, Matcha, stejně jako onen nápoj, tlumeně zelená, Yuzucha má barvu šťavnaté dýně Hokkaido. Vibrátor je na první pohled nenápadný – je poměrně malý (12,7 x 3,7 cm), má černou základnu, kterou lze odšroubovat kvůli vložení baterií, a klasický podlouhlý tvar, který se v horní části mírně rozšiřuje. Po obvodu se silikonový povrch skládá v malé záhyby, tak jemné, že je vám příjemné po nich jen tak přejíždět prsty sem a tam. Nejměkčí je pomůcka na samém vrcholu. Tam se nachází příjemný polštářek, místo, které vás bude laskat opravdu něžně.

Jediné ovládací tlačítko se nachází na spodní části základny. Dlouhým stisknutím Zen zapnete, krátkými stisky volíte mezi čtyřmi vibračními režimy. Dlouhým stisknutím ho poté opět vypnete. Jak už jsem zmínila, vibrátor funguje za pomoci dvou AAA baterií, které jsou součástí balení. Je plně vodotěsný (až do 50 cm), lze ho tedy používat nejen ve sprše, ale i ve vaně.

Pro začátečníky i pokročilé

Když mi pomůcka přišla, bylo mi řečeno, že je určená hlavně pro začátečníky. S tím musím souhlasit – je menší, je na baterie, má jednoduché ovládání a není finančně náročná. Já jako pokročilejší uživatelka erotických pomůcek jsem z ní ale natolik nadšená, že bych ji doporučila úplně všem bez ohledu na dosavadní zkušenosti. Iroha je prostě něco nového, něco, co musíte mít doma.

Moje první myšlenka, když jsem zjistila, že je Zen na baterie, byla: ach jo, to bude zase rámus. Ano, pomůcky na baterie bývají poněkud hlasitější, i když to není pravidlem. O to větší bylo moje překvapení po zapnutí – pomůcka je neuvěřitelně tichá! O prázdninách jsem jela s rodinou na chatu a nevěděla, kterého ze svých četných vibrujících pomocníků si zabalit s sebou, aby se chata neotřásala v základech. Tak teď už vím.

Nejvíc ze všeho mě ovšem překvapil ten dokonale měkký silikon. Řekla bych, že tento „marshmallow silikon“ je jakousi revolucí v povrchových úpravách erotických pomůcek. Ano, jsem zvyklá, že vibrátory a jiné pomůcky bývají hebké, zvláště pokud jsou silikonové. Ale že by byly takhle měkoučké? S tím jsem se dosud nesetkala. Jelikož ráda praktikuji tzv. grinding, neboli otírání se vleže na břiše o polštář nebo hračku, ocením tuto měkkost dvojnásob - otírat se o něco příliš tvrdého není zrovna příjemné. Vibrátor Zen sice není svým tvarem na takové otírání nejvhodnější kandidát, i tak to však byl naprosto skvělý zážitek a orgasmus se dostavil během pár úžasných minut.

A pak je tu ještě ona protiprachová úprava, kterou považuji rovněž za dokonalý vynález. Můžu totiž udělat pěkné fotky svého vibrátoru, aniž by vypadal, že jsem ho před chvílí vytáhla z popelnice (na běžný silikon se prach obvykle chytá celkem dost). Zároveň je takové řešení velmi hygienické.

Čtyři režimy rozkoše

Zen má oproti jiným pomůckám poměrně málo vibračních programů – jen čtyři. První tři jsou klasické plynulé a pouze se postupně zvyšuje jejich intenzita, čtvrtý je pak pulzační. Mně byl velice příjemný už ten první, dávám přednost kontinuální stimulaci. Zároveň obvykle u každé pomůcky začínám na nejslabší intenzitě, abych se měla kam posouvat a rozvíjet tak své narůstající vzrušení.

Má první zkušenost s touto pomůckou byla skvělá. Díky vkládacím bateriím jsem ji nemusela nabíjet, stačilo ji pouze omýt teplou vodou s jemným intimním gelem, osušit ručníkem, a mohla jsem jít na věc. Stejně jako u všech silikonových pomůcek jsem použila lubrikační gel na vodní bázi, aby byly hrátky co nejpříjemnější a vibrátor po mém těle lehce klouzal. Nejprve jsem připravila svůj klitoris na nadcházející stimulaci hlazením a jemným hnětením. Když přišla na řadu pomůcka, byl už prokrvený a s nadšením vítal nové podněty. Využila jsem jemných drážek po obvodu hračky a jemným otáčením jsem hýčkala celou vulvu i klitoris. Protože je povrch tak měkký, byla tato stimulace velmi příjemná a vzrušující, i když ještě nebyly zapnuty vibrace. Po zapnutí moje vzrušení zesílilo, a když jsem ještě zvýšila intenzitu, netrvalo dlouho a mé vaginální svaly se začaly stahovat v návalu bouřlivého orgasmu.

Kromě dráždivého žebrování po obvodu má hračka v rukávu ještě jedno eso – heboučký konec, špičku, která svou měkkostí připomíná bochánek mechu nebo antistresový polštářek. Tím lze kroužit po celé vulvě i klitorisu, a to i v případě, že patříte stejně jako já mezi velmi citlivé ženy. Měkoučký vibrující silikon je přesně to, co vám vykouzlí úsměv na tváři i v tyto pošmourné podzimní dny.

Iroha Zen je tou pravou pomůckou pro Vás, pokud…

  • Se Vám líbí jednoduchý, ale luxusní design
  • Máte velmi citlivý klitoris a potřebujete něžnější zacházení
  • Vás omrzely tvrdé hračky a chcete se nechat hýčkat měkoučkým silikonem
  • Ještě žádnou hračku nemáte a chcete objevovat, co je Vašemu tělu příjemné
  • Chcete menší pomůcku, která se vejde do každého zavazadla a dá se použít jak na klitoris, tak do vagíny (spíše pak na dráždění jejího vchodu)
  • Vás láká experimentování s povrchovou úpravou (drážkování versus jemná špička)
  • Hledáte velmi tichého společníka pro intimní chvíle
  • Se chcete věnovat svému klitorisu při sexu s partnerem (Zen je malý a při většině poloh nebude překážet)
  • Hledáte roztomilý dárek pro kamarádku nebo sestru
  • Nechcete za pomůcku utratit majlant
Kačka
Autorkou článku je zapálená testerka provozující IG profil hrackypodlekacky. I když Kačka teprve začíná, své zkušenosti už má a věříme, že její cesta může pomoci i ostatním.
Další články autora Kačka
Články